Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

I'm Still Loving You

29. října 2007 v 16:49 | Loilska |  I am still loving you
Takže tady je moje historicky první povídka. Doufám, že se bude líbit, takže - enjoy it. =)

· FRANKIE:
Ach jo.Všichni ve třídě mě pořád mlátí.No, teda spíš Danny a jeho parta debilů. Mláti mě, protože jsem gay.Danny si myslí jakej není borec, jenom proto, že je brácha Berta McCrackena ze třeťáku. Ten pořád chodí se svojí partou Bert, Gerard, Jade a Andy. Jsou to kreténi. Teda až na Gerarda. Do toho jsem už druhý rok, co sem chodím, platonicky zamilovaný.Už mě nebaví dělat těm kreténům boxovací pytel, furt. Jedinej, kdo se se mnou ve škole baví je Bob. Normální člověk bez předsudků. Je totiž taky bisexuální.Ti kreténi mě jaksi považují za buznu, ale nemají pravdu. Jsem jí jen z poloviny. Z druhý půlky jsem hetero, tedy jsem bi. ,,Hej Bobe, jdeš domů?''Zeptám se. ,,Sorry Franku, mám rande.'',,OK, čau zítra.''Jdu domů zkratkou kolem dětskýho hřiště, kam už dávno nikdo nechodí.Mám to tudy blíž domů. A sakra, všimnu si, že mě sledujou.Snažím se zrychlit, ale v tu chvíli se přede mnou objeví Danny. ,,A hele, copak to tu máme? Není to ta zakrslá kurvička buzerantská, Iero?'' Chce po mě vypálit, ale když si všimnu, že ti jeho kreténi jsou dost daleko, chytím ho za ruku a jednu mu natáhnu.,,Měl jsem to udělat už dávno.'' Řeknu pyšně.Danny se chytí za tvář a řekne: ,, Tak todle jsi posral Iero, můj brácha si tě ještě podá!'' Něco bych mu ještě řekl, ale ti jeho dementi jsou nablízku, takže radši zdrhnu domů. Zapdanu do svýho pokoje a přemýšlím.,,Proč?! Proč zrovna já jsem se musel narodit jako Frank Anthony Iero?!'' Zařvu. Nemusím se bát, že by mě někdo slyšel. Máti je buď pod parou nebo v práci.
...
Asi jsem usnul. Ze spánku mě probudil zvuk budíku. Oblíknu se a nahážu nějaký učebnice do batohu.Ve škole si sednu na svý místo vedle Boba a polohlasně ho pozdravím: ,,Ahoj Bobe.'' ,,Čau Franku, hele viděl jsi Dannyho novou ozdobu?Nikdo neví, kde k tomu přišel… .'' Chláme se Bob. ,,Mno, to se mu nedivím, že se nechlubím, když dostal od buzny jako jsem já.''Zapitvořím se.,,To jako fakt?'' Vyvalí Bob oči. ,,Jo.'' ,,Tak to jsi borec.'' Chichotá se Bobo. ,,Ani ne, říkal, že se mi jeho brácha pomstí….''Bob se ještě chvíli střídavě chichotá a nevěřícně kýve hlavou, ale pak utichne. Po škole se tradičně Boba zeptám: ,,Jdeš domů?'' a on mi tradičně odpoví: ,,Sorry Franku, mám rande.''
...
Zase si to štráduju domů zkratkou kolem hřiště, když mi zastoupí cestu tři kluci. Až po chvíli v nich poznám Berta, Jadea a Andyho, protože je mlha. Jako první mi probleskne myslí, že Gerard chybí.,,Tak tady jsi, ty malá přiteplená kurvičko.To se nedělá, takhle mi zacházet s bráškou. My tě za to potrestáme, aby ses to odnaučil.'' Pak mě začnou mlátit. Zanedlouho padám k zemi. Plivu krev a mám modřiny snad po celém těle. Asi omdlím. Mám zavřený oči, ale slyším někoho, myslím, že Jadea jak říká:,,Hele to je Gerard, měli bysme vypadnout, von tydle věci nesnáší.'' Bert mu odpoví: No jo, zdrháme.''. Pak už slyším jenom dusot kroků, jak zdrhají.
...
Asi jsem omdlel.Probere mě něčí hlas:,,Hej kámo, prober se. Notak.'' Ztěžka otevřu oči. Óne, můj to bože dívám se do těch nejkrásnějších očí na světě. Do Gerardových očí. ,,C-cože?''Zeptám se ho.,,Jak ti je? Kdo ti to udělal?''Zasype mě Gerard otázkami. Pokusím se vstanout, ale moc mi to nejde. Naštěstí mě Gerard podpře.,,Díky.'' Zasýpu. Teprve po chvíli si všimnu, že mě vede ke svému autu. Překvapeně se na něj podívám. ,,V autě mám lékárničku, tak tě trochu ošetřím.''Usměje se na mě. V autě mě očistí od krve a zalepí mi rány. ,,Mimochodem, jmenuju se Gerard.'' Podotkne. Jako bych to už dávno nevěděl. ,,Já jsem Frank.''Odvětím nahlas.,,Co tady vlastně děláš, Gerarde?'' ,,Ále,brácha, ten Mamlas s velkým M říkal, že je tu někde fakt hustej obchod s Cdčky, ale já ho ne a ne najít.'' Pousměje se.,,Ještě k tomu v tomdle kurevských počasí.'',,Jestli chceš, vím kde to je , tak bych ti to mohl někdy ukázat. '',,Jo, jasně, budu rád.'' ,,Kde vlastně bydlíš, Franku?Hodím tě domů….'',,Ale ne, to je dobrý, ja dojdu.'' A na důkaz toho chci vylézt z auta, ale nohy mě moc neposlouchají.,,Prosím tě, nekecej a nastup si, vždyť skoro nemůžeš chodit….A ukaž kde bydlíš.''Popíšu mu cestu a on přikývne. Bože, sedím tu se svou láskou a nemůžu se k ničemu odhodlat.Jsem tak nervózní, že si všimnu pouze toho, že v autě to voní po mentolu a z repráků tiše hrají Misfits.Uvědomím se, že se mě Gerard na něco ptal.,,C-cože?'',,Ptám se tě, který je to dům a ty nevnímáš.'' Směje se mi Gerard.,,Jo to, tenhleten.''Mávnu rukou k našemu domu a Gerard zaparkuje kousek před ním.Sedíme a mlčíme. Když chytám za kliku a chci odejít ozve se najednou: ,,Ne, počkej ještě.''
  • GERARD:
Dneska nejdu do školy. Absolutně nemám sílu na to, abych strávil tolik hodin ve společnosti Berta a jeho přátel. Chovají se jako primitivi. Všichni si myslí kdovíjak se nemám, když jsem s Berťasem dobrej kámoš, ale nikdo neví jak moc je Bert závislej na koksu, nebo spíš o tom nikdo nemluví. Ležím v posteli a přemýšlím co dneska budu dělat. Mohl bych se jít podívat do toho obchodu s Cdčky, co říkal Mikey. Zatím si pustím nějakou pěknou muziku a budu malovat.
...
Páni, už jsou dvě hodiny. Radši půjdu, za chvíli přijde Mikey , tak ať nemá zbytečný kecy o mý školní docházce. Není nic horšího než poslouchat mravní kecy mýho bráchy. Zrovna on mě bude poučovat, když každej den přefikne jinou holku. Co je to dneska za dobu?! Venku je pěkně hnusně. Celkem mlha a mrholí. Zase je to lepší než, když paří slunko.
...
,,Tak kurva, kde je ten obchod?!Já toho Mickey Mouse zabiju, fakt!'' Zakleju nahlas. Vždyť je to jedno, nikdo tu stejně není v tomdle svinským počasí.Teda až na čtyři postavy tam u toho hřiště.Mno, jedna leží na zemi a ty ostatní jsou shluklý kolem ní. Půjdu se podívat co se tam děje.Když se líp podívám, zjistím, že ti tři mláti toho co leží.Přidám do kroku a ti týpci v kapucách se rozprchnou. Zůstane pouze postava ležící na zemi.Je to drobný kluk s hnědýma vlasama. Má zavřený oči a dýchá plýtce. Je zkrvavaný a začínají se mu vybarvovat modřiny. Přikleknu si k němu: ,,Hej kámo, prober se. Notak.''Pomalu otevře ty svý velký hnědý kukadla. ,,C-cože?''Zeptá se zmateně. ,, Jak ti je? Kdo ti to udělal?''Asi jsem ho zmátl tolika otázkama. Pokus o vstanutí se mu nevede tak ho podepřu a pomalu vleču k svýmu autu. Překvapeně se na mě podívá. ,,V autě mám lékárničku.Trochu tě ošetřím.''Usměju se na něj. Proboha, tahle představa se mi líbí víc než by měla. Ježiš Gerarde, todle už tady jednou bylo a jak to dopadlo… .Ne, teď a tady na to myslet nebudu.Vyčistím mu rány a řeknu: ,,Mimochodem, jmenuju se Gerard.''Divně se na mě podívá a odpoví: ,,Já jsem Frank.Co tady vlastně děláš, Gerarde?'' ,,Ále, brácha, ten Mamlas s velkým M říkal, že je tu někde fakt hustej obchod s Cdčky, ale já ho ne a ne najít.''Pousměju se.,,Ještě k tomu v tomdle kurevských počasí.'',,Jestli chceš, vím kde to je , tak bych ti to mohl někdy ukázat..'',,Jo, jasně, budu rád.'' ,,Kde vlastně bydlíš, Franku?Hodím tě domů….'',,Ale ne, to je dobrý, ja dojdu.''Vidím jak se snaží vylézt z auta, ale vypadá to spíš, že mu nohy vypověděly službu.,,Prosím tě, nekecej a nastup si, vždyť skoro nemůžeš chodit….A ukaž kde bydlíš.''Nasměruje mě na cestu a já ho tam vezu. Cítím se divně, ten Frank je zvláštní kluk. Bože, nad čím to zas přemýšlím, vždyť ho ani neznám a už si myslím, že je zvláštní?! Ach jo, měl bych se kontrolovat. ,,Který je to dům, Frankie?'' Ježiš, já mu dokonce řeknu Frankie! Zdá se, ale že nevnímá.,,C-cože?''Zeptá se zmateně. ,, ,,Ptám se tě, který je to dům a ty nevnímáš.'' Zasměju se. ,,Jo to, tenhleten.'' Ukáže rukou k pěknému domku.Chvíli sedíme a mlčíme. Nakonec, když už sáhne na kliku, řeknu: ,, Ne, počkej ještě.'' Bezva a co chci jako dělat?! Musím to nějak rychle vyřešit. ,,Umm, Franku, dáš mi číslo, víš, abychom se mohli domluvit, kdy mi ukážeš ten obchod.'' Vypadá nějak zklamaně.,,Jo jasně, napíše mi rychle na kus papíru svoje číslo a řekne:,,Moc díky, že jsi mi pomohl. …A díky Gerarde,''Pak jde směrem k domu. Ještě chvíli zírám na jeho číslo a pak jedu domů.
...
,,Ahoj Mikey.'' Pozdravím bráchu. ,,Čau Gerarde, už zase jsi nebyl ve škole, co?'' ,,No jo, hele brácha ušetři si ty svoje výchovný řeči a dej mi pokoj.'' Řeknu a dřív než mě stačí začít znova buzerovat třísknu dveřmi svýho pokoje. Lehnu si na postel a přemýšlím. O Frankovi. Je to divný, už dlouho jsem na nikoho takhle nemyslel.Naposledy to byl Sean. Toho jsem miloval, než se na mě vykašlal a utekl s Nancy. Moc mi ublížil a já si nejsem jistý zda někomu dokážu znova věřit. Mohl bych to, ale zkusit. Mno, uvidíme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verdy Verdy | Web | 29. října 2007 v 16:50 | Reagovat

Ahoj

Byla bych moc ráda, kdybys hlasoval/a na mém blogu.

11. 8. jsem odstartovala soutěž My Music Awards.

Ještě můžeš poslat svému oblíbenci hlas.

19. 11. sedm nejlepších z každé kategorie postoupí do dalšího kola.

Tak neváhej a hlasuj.

HLASUJE SE PRO:

NEJ KAPELA ROKU 2007

NEJ VIDEO ROKU 2007

NEJ ZPĚVÁKA ROKU 2007

ZPĚVAČKU

ALBUM

POP

DANCE

R´n´B

ROCK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.