Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

I'm Still Loving You II.

29. října 2007 v 17:05 | Loilska |  I am still loving you
A tadyk máme co? Chvíle napětí.... . Tadyk máme pokráčko.

  • FRANKIE:
Zeptal se mě na moje číslo. Musel jsem vypadat zklamaně. Myslím, ale že to nebylo moje číslo na co se chtěl zeptat. Nevím cítil jsem nějakou zvláštní atmosféru v tom autě. Nevím, nic nevím. Je to hrozně složitý. V hlavě mi vyskakují vzpomínky na mé předešlé známosti. První byla Jill. Miloval jsem ji, ona mě taky, ale nezvládla to. Píchala si heroin.Došla na to. Pak tu byl Jeffrey, když zjistil, že jsem do něj zamilovaný, zmlátil mě a řekl mi, že není žádněj buzerant tak ať se neopovažuju na něj ještě civět. To mě hodně ranilo. Mezitím jsem měl ještě nějaké známosti, ale nebyl jsem zamilovaný. Až teď do Gerarda. On není takový jako ti jeho kamarádíčci. Tedy snad není. Pokud je stejnej, tak mě zmlátí jako oni. Měl bych mu to říct, že jsem bi, abych vlastně zjistil co je zač. ,,Jo to taky udělám!''Řeknu nahlas a pak usnu.
...
Vzbudím se. Bože, všechno mě tak bolí. Došourám se do koupelny. Pohled na mě je vražedný. Mám kruhy pod očima, spoustu modřin, snad po celým těle. Krev mi naštěstí vyčistil Gerard. Oblíknu se a sejdu dolů. Jednu věc mámě upřít nemůžu. Je starostlivá. ,,Ahoj Franku.'' Nejdřív se na mě nedívá. Až když jí odpovím:,,Ahoj Mami.'' ,,Bože, Franku jak se ti to stalo?! Vypadáš strašně.'' ,,To nic není, vážně mami.'',,Já ti dám,že tohle nic není, do školy dneska rozhodně nepůjdeš.'' ,,Ale mami…'' ,,Žádný řeči, Franku. Řekla jsem,že ne.'' Bezva ještě budu trčet doma. Ani nemám šanci, že uvidím Gerarda.
...
Jdu zpátky do svýho pokoje. Pustím si Black Flag. Nemůžu se dohadovat s mámou, že chci jít do školy. Myslela by si, že mi šiblo a taky by se začala vyptávat. Lehnu si na postel a přemýšlím. Jaký by to bylo kdybych chodil s Gerardem? Miloval by mě? Kladu si otázky stejného typu asi hodinu až mě to uspí.
...
Něco mě vzbudilo. Vyletím do sedu. Kurva, Zrovna tak krásnej sen jsem měl. Chodili jsme s Gerardem v parku, vedli se za ruce a něčemu se smáli. Co mě to vlastně vzbudilo? A jó, přišla mi SMS: ,,Ahoj Franku, nechces mi ukazat ten obchod s Cdcky? Gerard.'' Odepíšu mu: ,,Jasne. Kdy a kde se sejdeme?? Frank.'' Chvíli sedím a čekám a taky se dočkám, mobil mi zavibruje v ruce:,, Ve tri u toho detskyho hriste?'',,OK.'' Nejdřív se jdu umýt. Chvíli na sebe zírám do zrcadla. Bože, snad po celým ksichtě se mi začínaj vybarvovat modřiny. Udělám si černý linky kolem očí a moncly trochu zakryju máminým make-upem. Oblíknu si bílý triko a černý džíny.Je to trochu lepší i když… . Takhle určitě udělám dojem na Gerarda. Jasně, hlavně s těma monclama… ! Bez obav, že by mě chytila máma sejdu dolů a pomalým tempem jdu k tomu hřišti.
...
Mno, asi jsem měl jít rychleji, Gerard už tam totiž čeká a tolik mu to šluší. Má na sobě černou košili, černý uplý džíny a černý sako. K tomu nádherně nalíčené oči. Je to tak sexy. ,,Ahoj.''Pozdravím ho. ,,Čau Franku.''Usměje se na mě. ,,Tak jdeme.''Rozhodnu a vyrazíme k tomu obchodu s Cdčky.
...
,,Aha, tak tady to je.''Řekne Gerard překvapeně.,,Musím se v duchu bráchovi 1000krát omluvit, tohle nebyla jeho chyba ale moje zabedněnost. Tak já blbec jdu opačným směrem.''Směje se Gerard a nevěřícně kýve hlavou. Pak si vybere dvě cedečka a vyjdeme ven do tohohle hnusnýho počasí. Oklepu se. Gerard si toho asi všimne, protože navrhne: ,,Na procházku je zima, tak co kdybychom si zašli někam sednout??''V takový úspěch jsem ani nedoufal: ,,Jasně, půjdu moooc rád.'' usměju se.
...
V baru jsme si objednali nějaký pití a bavili se o všem možným. Nakonec když už jsme měli trochu alkoholu v krvi, začali jsme probírat choulostivější téma a to:Kolikrát za noc je to nejlepší.Najednou, kopl jsem do sebe sklenku vody a vypadlo ze mě: ,,Jsem bisexuální.''Gerard se na mě podíval překvapeně, ale ne znechuceně. Nakonec řekl něco co jsem nečekal:,,Mno, já tě teda trumfnu. Jsem gay.'' Ty voe, tak to mě nikdy nenapadlo, že Gerard moje tolikaletá platonická láska je teplej. Nevím co mě to popadlo, ale nahnul jsem se k němu a vášnivě jsem ho políbil.On mi polibek opětoval. Pak jsem se odtrhl a čekal co se bude dít.
  • GERARD:
Ach jo. Dneska už do školy musím. Brácha ten kazišuk mi totiž ráno vpadne do pokoje jako hejno sarančat a vykope mě z postele:,,Vstávej, debile.Dneska do školy prostě půjdeš!'' ,,Mě se nechce, takže di hezky rychle do prdele odkud jsi přišel.'' Jenže bratřík, po ránu fit ze mě strhne deku, já vyletím do sedu a nadávkami rozhodně nešetřím: ,,Ty zmrde, debile, kreténe, kriple, pitomče…!'' obdařuju ho svou nabitou slovní zásobou. On se však usmívá:,,No, vidíš jak hned hezky vstáváš.''.Pak odejde dolů. No nic, znova bych už asi stejně neusnul, tak co.Oblíknu se a namaluju si oči. Pak popadnu nějaký učebnice do batohu a pomalu se šourám do školy. Přemýšlím mezitím o tom Frankovi. I přes všechny ty jeho modřiny a zkrvavený obličej byl moc hezký. V tomhle přemýšlení dojdu až ke škole.
...
Vejdu do učebny. No bezva, vyučování už začalo i beze mě.,,Mno, to je od vás hezké pane Wayi, že jste se uráčil nás poctít svou ctěnou návštěvou, ale mohl jste přijít včas.''Řekne sarkasticky ta stará rašple Wilkesová.Zamumlám něco na omluvu a sednu si vedle Berta.,,Ahoj.'' Pozdravím ho. Bert jak jinak než sjetej zahlaholí na celou učebnu: ,,Čau Gerarde, ty starej vorle.'' Učitelka ho samozřejmě napomene:,,Ó, pan McCracken, vy nás jistě rád poctíte návštěvou u tabule.''Bert teda vstane, aby se za chvíli vrátil s dostatečnou.Zbytek hodiny si něco mrmolí pod nosem, páni, je z toho koksu dost vyšinutej.
...
Konečně konec, došourám se domů a znuděně si sednu na postel. Můj pohled sklouzne na mobil. Zvednu ho a začnu psát SMSku Frankovi. Asi pětkrát ji napíšu, abych ji znova smazal a vzápětí to opakuju. Nakonec napíšu:,, Ahoj Franku, nechces mi ukazat ten obchod s Cdcky? Gerard.'' Chvíli hypnotizuju mobil očima, když konečně zabliká:,, Jasne. Kdy a kde se sejdeme?? Frank.'' V takovej úspěch jsem ani nedoufal. ,,Ve tri u toho detskyho hriste?''Frank na to jen:,,OK.'' Začnu se připravovat. Umyju se a asi třikrát převlíknu, abych se nakonec rozhodl pro černý triko, černý džíny a jak jinak než černý sako. Pečlivě si nalíčím oči a přemýšlím. Co si to namlouvám?! Že by o mě ten kluk vůbec mohl stát?! Jak mě to proboha jen napadlo?! Chvílemi dokonce uvažuji, jestli tam mám vůbec chodit. Nakonec s předstihem vyrazím k starému dětskému hřišti.
...
Jaktože tu ještě není?! Bože Gerarde, klid, vždyť jsi tu zbytečně brzo. Po chvíli ho konečně spatřím. A je tak krásný. Dlouhé vlasy mu spadají podél obličeje, na kterém má pečlivě zamaskované modřiny. Usmívá se. ,,Ahoj.'',,Čau Franku.''Usměju se taky. Teprve po chvíli si všimnu, že se kvůli mně upravil. Ježiš, prý kvůli mně. Mě asi jebe, fakt. Jinak si to logicky nedovedu vysvětlit. K tomu obchodu mě vede naprosto opačným směrem, než jsem šel já. Bože, takže nejen, že mi jebe, já ještě k tomu všemu, nemám žádný orientační smysl.
,,Aha, tak tady to je.'' Zamrmlám nespokojeně. .,,Musím se v duchu bráchovi 1000krát omluvit, tohle nebyla jeho chyba ale moje zabedněnost. Tak já blbec jdu opačným směrem.''Směju se a kývu hlavou, jaký to jsem pablb. Prohrabuju se Cdčky a z nějakého neznámého důvodu jsem nervózní, že je tu se mnou Frank. Vyberu si tři Cdčka od Misfits a u pokladny je zaplatím Vyjdeme ven do toho nečasu a mě něco napadne: ,,Na procházku je zima, tak co kdybychom si zašli někam sednout??'' Nevím, jestli si to Frank uvědomuje, ale zatváří se víc než přešťastně. ,,Jasně, půjdu moooc rád.'' Usměje se na mě a teď jsem zase přešťastný já.
V baru si objednáme nějaký chlast a docela dobře kecáme. Mno, asi toho chlastu bylo moc, ale co na kuráž jsem si ho musel dát. Nějak se rozjedeme, začneme totiž probírat téma kolikrát za noc je to nejlepší. Frank to pako, dokonce navrhne, že nejen v noci. Nalije do sebe sklenku vodky jako by byla bezedná a řekne: ,,Jsem bisexuální.'' Překvapeně na něj juknu. Třeba mám šanci: :,,Mno, já tě teda trumfnu. Jsem gay.''Hop nebo trop? Buď to vezme jako yes nebo no. Zvědavě se na mě podívá, přiblíží svůj obličej mému a… políbí mě! Docela vášnivě. Po chvíli se odtrhl. Vypadalo to, že na něco čeká.,,C-co to bylo?''Zeptám se neklidně.,,J-já nevím, ale líbilo se mi to.''Řekne Frank stejným tónem. ,,Fajn.'' A políbím ho. Celkem vášnivě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pájina pájina | 31. října 2007 v 15:59 | Reagovat

jéé to by mě zajímalo co bude dál.

2 Loilska Loilska | 31. října 2007 v 17:52 | Reagovat

Mno, mám to trochu rozmyšlené, ale úplně si nejsem jistá tím koncem....

3 Fee:P Fee:P | 1. listopadu 2007 v 19:15 | Reagovat

snad bude aspoň hepyend, ne? xD

4 Loilska Loilska | 2. listopadu 2007 v 18:12 | Reagovat

To je překvápko =) jak říkám, ještě si nejsem moc jistá, ale asi ne... Něco se mi v té kebuli aspoň rýsuje

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.