Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

Beautiful HitchHiker II.

10. listopadu 2007 v 21:54 |  Beautiful HitchHiker
Takže Hojec všichni,
tady jsem vám napsala něco málo k pokráčku. Snad se to bude líbit nevím. Mám tam nejspíš spoustu gramatických, slohových a jiných chyb, ale i tak doufám, že se vám to bude líbit.

GERARD:
Bože můj, tak moc mi chybí. Můj milovaný Mikey. Nikdy nevěděl, jak moc jsem ho miloval. Byl to můj bratr, takže tahle láska přesahovala všechny meze. Kdyby jen tušil, že jeho bratr je gay. Tak nechutně zvrácenej gay.Ano, je to tak.Miloval jsem svého bratra.I tak to bývalo fajn. Choval jsem se jako normální bratr. Od dětství jsme to měli těžké. Rodiče zemřeli při autonehodě, když mi bylo šestnáct a Mikeymu třináct.Pak nás vychovával strýc. Mno, spíš nám visel na krku.Byl to notorický alkoholik a moc se o nás nestaral.Doplatil na to.Zemřel, když mi bylo dvacetdva.To už jsem byl naštěstí dost starý na to, abych se o nás postaral sám.Takhle klidně jsme žili asi čtyři roky. Pak si Mikey našel přítelkyni. Nejdřív jsem měl strašnou tendenci na ni žárlit, ale pak jsem si zvykl. Po nějaký době se nastěhovala k nám a my jsme trochu předělali dům. Nahoře bydlel Mikey s Aliciou, měli tam jakoby malý byt a dole jsem bydlel já. Až do té osudně noci. Mikey ten týden dojížděl na nějaký školení do vedlejšího města a vracel se celkem pozdě večer. Poslední den mu volala Alicia, že má pro něj překvapení tak ať si pospíší. Té noviny se už nedočkal. Určitě by měl radost. Po cestě vzal nějakýho stopaře. No jo, Mikey byl vždycky na celé své okolí moc hodný.Po cestě za nima jeli policajti a chtěli ať okamžitě zastaví. Ten týpek co ho vezl byl nějakej zločinec. Dal Mikeymu k hlavě zbraň ať jede dál. Jenže policajti je obklíčili a tak ten vrah zabil Mikeyho a pak i sebe. Mikey se nikdy nedozví, že Alicia s ním čeká dítě. Je to už skoro dva měsíce. Já pracuju ve vedlejším městě kam dojíždím autem.Tento týden jsem měl odpolední. Teď už jedu domů. Prohlížím si stopaře, moc jich tu v dešti není. Pak si všimnu nějakýho malýho kluka jak stojí u svodidel a zuřivě mává palcem. To je můj člověk. Zastavím mu. Pak ho zavezu do lesa, jako vždycky. Tam si na něm pěkně vybiju vztek. Nakonec se mě ten kluk hrozně smutně zeptá proč.Já sám nevím proč.Vracím se domů.Když zaparkuju do garáže, přijde mi otevřít Alicia. ,,Ahoj Gerarde. Potřebuju s tebou mluvit.'',,Ahoj Alic. Počkej chvíli, hned se ti budu věnovat.''Pozvu ji do svého ''bytu'' a čekám na tu novinu.,,Víš, chci se odstěhovat zpátky k rodičům. Všechno mi tu moc připomíná Mikeyho.A s dítětem to tam budu mít snažší.'' Tohle mě docela zaskočilo, i když jsem Alic ze začátku moc nemusel, tak přece jenom jsem si zvykl a být tady sám?! Já přece nechci být sám!!! Alicia si asi všimla mýho zadumanýho výrazu a tak podotkla:,,Víš, nechci být vlezlá nebo tak něco, ale napadlo mě co kdybys ten byt nahoře pronajímal??''Zajímavej nápad, ale zase co kdybych tu měl nějaký individium. To by mě, mírumilovnému člověku, kromě těch stopařských avantýr, asi jeblo.,,Mohla bych se ti poptat po známých, jestli někdo neschání bydlení….'',,Ok, zkus se zeptat.''No co, než tu být sám.
FRANK:
Kurva, to byl zas sen. Za dnešek už třetí takhle blbej. Vždycky to začalo normálně a pak tam byly ty zelený oči a řev a pak jsem se vzbudil. Radši už se nebudu pokoušet znova usnout. Doplazím se do koupelny a protřu si oči. Hmm, bezva. Ten hajzl mě slušně zmlátil.Když si dopřávám dlouhou sprchu, ozve se zvonek. Kterej debil zas otravuje?! Vylezu ze sprchy a omotám kolem sebe ručník. Beztak zas ten pitomec Toro. No jistě, co jsem říkal. Ten vůl dotírá, jestli už si sháním nějaké bydlení. Solidně ho setřu a vrátím se zpět do svého obydlí. Jenom co dosednu na sedačku, rozezvučí se mi mobil. Kdo zas?! Nemůže být chvíle klidu?! Chvíli přemýšlím, jestli to vůbec zvednout, ale jelikož volající je dotěrný. Podívám se na displej a zvednu to. Alicia. Moje nejlepší a jediná kámoška ze střední.Ostatní si akorát dělali srandu z mý výšky a beztak mě pomlouvali. Ona jediná taková nebyla, proto jsme si rozumněli. Dlouho jsme se neviděli, já se dosud věnoval Jamie a ona se přestěhovala k nějakýmu klukovi. ,,Umm, ahoj Alic. Co potřebuješ??'',,Ahoj Frankie, jak žiješ??'',,Pomalu a ty?? Potřebovalas něco?'' Zopakuju svou otázku.,,Já, mno, jak to říct. Bývalo líp. Umm, Franku, víš jeden kámoš schání někoho do podnájmu a já se tě chtěla zeptat, jestli o někom nevíš….'' To je zajímavý, teďka by se to hodilo. ,,Mno, možná bych o někom věděl, to by chtělo se sejít….Nemáš čas??'',,Eh, no dobře. Kdy a kde??'',,Třeba ve tři, v tý cukrárně?'',,Tak jo, ahoj Franku.Uvidíme se.'' Položím to. Mno, třeba půjde všechno k lepšímu. Budu mít možná nový bydlení a třeba najdu nějakou fajn holku. Převlíknu si na sebe něco normálního k oblečení, mezi což ručník rozhodně nepatří a rozhodnu se dát ještě spánku jednu šanci. Nemůžou mě přece noční můry trápit pořád. Asi to přání zafungovalo. Na gauči spím tvrdým bezesným spánkem asi hodinu. Pak mě něco vzbudí….Co to kurva bylo?! Aha, mobil. Nepřijatý hovor:Alicia. Kolik je kurva vůbec hodin?! Doprdele, já jsem zaspal, už deset minut tam mám bejt. Popadnu mobil a pěněženku a uháním do tý cukrárny. Alic tam už sedí. Tváří se zachmuřeně.Když k ní příjdu blíž
usměje se na mě, ale veselý úsměv to není.,,Ahoj Franku.'' ,,Ahoj Alic.Tak jsem tady, pozdě, ale přece.'' Přátelsky ji obejmu a posadím se naproti ní.,,Tak jak žiješ?'',,Mno, dřív to bylo lepší, ale teď se o tom nechci bavit.Ty jsi říkal, že víš o někom, kdo by scháněl pronájem….'',,Jo, kvůli tomu tu taky jsme. Já scháním nějaký bydlení. Tak mi o tom něco pověz.'' Jsem celkem zvědavej co to bude. Jestli nějaká haluz, tak do toho nejdu. ,,Dva plus jedna. Horní patro. V dolním bydlí majitel - můj kámoš. Je v pohodě, takže s tím si starosti nedělej.'' Poví mi ještě spoustu zajímavostí o bytě, včetně přibližné ceny na měsíc. Abych pravdu řekl, dost mě ta nabídka zaujala, takže jí položím další otázku:,,Nemáš nějaké fotky??'',,Tady?Ne.. , vlastně ano, ale nejsou to přímo fotky toho bytu….'' ,,To neva, hlavně když je tam aspoň trošku vidět.'' Snažím se jí vyjít vstříc. ,,Tak-tak dobře.'' Vytáhne z peněženky svazek fotogragií. Je na nich nějaký hnědovlasý kluk s brýlema. V pozadí je vidět celkem prostorný byt, na můj vkus hodně světlý, ale pěkný. Nedá mi to abych se nezeptal:,,Um, kdo je to?''Alicia se zhluboka nadechne:,,To je Mikey….Můj pří.. bývalý přítel.'' ,,Aha, on se stěhuje taky??'' Výborně Franku, ty jsi pitomec roku, fakt.Alicia zbledne a pak pomalu odpoví:,,N-ne, on… je… mrtvý.''Ježíš, já jsem fakt kretén. ,,Promiň, nechtěl jsem.'',,To nic. Hele Franku, já už budu muset. Moje číslo máš, tak mi zavolej jak ses rozhodl. Ahoj.''Pak se zvedne a rychle odchází. To jsem zas něco zeslonil. Ten byt, ale každopádně asi vemu. Přemýšlím o tom celou cestu domů. Pořád mi vrtá hlavou ten Alicin výraz, když jsem řekl, jestli se stěhuje s ní…. Nebudu teď na to myslet. Dojdu domů a u dveří zase osel Toro. Ten chlap mě už kurva fakt vytáčí. ,,Pane Toro, můžu vědět co ZASE chcete?!'' Vyjedu po něm nasraně. Toro se otočí a za stálého mrmlání zapadne do bytu. Pitomec. Vejdu domů a padnu do křesla. Kouřím jednu cigaretu za druhou a nevím co dělat. Pak se rozhodnu. Spontánní rozhodnutí bývají většinou ta nejlepší tak co. ,,Ahoj Alic, chtěl jsem se tě teda zeptat zda ta nabídka na byt pořád platí….'' Jsem trochu nervózní, co když mě teď pošle do prdele?! ,,Čau, jasně pořád.Copak už ses rozmyslel?'',,Mno jo, rozmyslel jsem se. Beru to.Akorát bych si to chtěl první prohlídnout….A na jak dlouho je vlastně smlouva??'' Zasypávám ji takhle otázkama až se domluvíme, že zítra mi ukáže potencionální nové bydliště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alexis alexis | 11. listopadu 2007 v 10:18 | Reagovat

tak teď to bude teprv zajímavý...

2 Elishka! Elishka! | 11. listopadu 2007 v 21:33 | Reagovat

wow..už se nemužu dočkat pokráčka

3 Dee Dee | Web | 12. listopadu 2007 v 19:34 | Reagovat

Tak toto bude ZAUJÍMAVÉ...

4 CuCumber :) CuCumber :) | Web | 15. listopadu 2007 v 18:24 | Reagovat

to vypadá zajímavě :)

5 Pája Pája | Web | 21. listopadu 2007 v 22:50 | Reagovat

osel Toro. Hehe to je dobrý. Povídka se mi mooc líbí !!!!!

6 adriana adriana | 12. února 2008 v 15:45 | Reagovat

CHUTÁK tORO on je skoro všude za pitomce :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.