Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

Beautiful HitchHiker III.

16. listopadu 2007 v 22:29 | Loilska |  Beautiful HitchHiker
Ahoj všichni návštěvníci našich stránek,
tady vám přidávám krátké pokráčko a zároveň se vám omlouvám za to, že jsem sem dlouho nic nepřidala. Měla jsem tak trochu zaracha, takže nebyla možnost to dopsat. Jak jste si určitě všimli, založili jsme vám tady novou rubriku, kam budeme přidávát všechny ty blbosti co nás napadají XD. Takže Frerardům Zdar a doufám, že tuhle story už brzo dopíšu.

GERARD:
Alic přišla nějaká zdrblá. Zrovna jsem si umýval vlasy, když na mě zvonila. Prý, že už má zájemce na ten byt. Nějakej kluk, se kterým chodila do školy. Hmm, aspoň se nemusím bát, že je to nějakej masochista, i když já mám co mluvit. Pečlivě si fénuju vlasy. Musím být zítra přece sexy. Jedu na týdenní školení a vrátím se až v pátek nebo sobotu.Docela se těším….Taky říkala, že mu to tu zítra ukáže. Mno, to já už tu asi nebudu, protože ráno odjíždím. Doupravuju si vlasy a rozhodnu se pro podvečerní procházku parkem. Sednu si na lavičku a zapálím si cigaretu. Představuju si obličeje všech mých obětí. Bylo jich hodně a vždy to byli muži, na tom sem se zakládal. Ani nedokouřím cigáro a drze si ke mně přisedne jakýsi mladý pár. Dívka sedí chlapci na klíně a něžně se líbají. Típnu cigaretu a znechuceně jdu pryč. Taky bych chtěl někoho ke komu bych se mohl přitulit. Koho bych mohl políbit do vlasů…. Chybí mi Mikey. Ačkoliv jsem mu nemohl předvést žádnou z těhle věcí, přece jenom ho postrádám. Už zase na to myslím. Měl bych radši zapomenout. Nemůžu žít minulostí. Pořád to, ale tolik bolí. Dopotácím se domů. Stmívá se. Konec dalšího dne a já jsem každým dnem více osamělý. Chvíli zírám z okna a přemýšlím. Přemýšlím, zda dokážu znovu najít lásku a nebýt už tak opuštěný. Vytáhnu si z lékárničky prášky na spaní. Takhle to dělám od té doby, co Mikey odešel na věčnost. Nemůžu spát, aniž by mě budily úděsné noční můry. Zalehnu do postele a usnu tvrdým bezesným spánkem.
Mno, asi ty prášky neúčinkují tak jak by měly, nebo fakt nevím. Právě jsem se vzbudil a je terpve půl šesté ráno. Chvíli se jen tak válím v posteli, ale tohle mě prostě nikdy nebavilo, takhle sedět v koutě a litovat se. Posadím se ke svému pracovnímu stolu a rozevřu notebook. Mohl bych třeba sepsat něco jako smlouvu, beztak nemám nic lepšího na práci.
Hodina pryč, ale zvládl jsem to.Myslím, že jsem tam zařadil vše co jsem chtěl. Tak a teď pouze tisk. Čtyři kopie. Dvě dám Alicie, ale radši až později, bude nejspíš ještě spát. Teď bych si měl asi něco zabalit, jako vždy na poslední chvíli. Nějaký trika, džíny, košile, saka a spoustu dalších nepotřebných blbostí. Vždycky si nabalím spoustu nepotřebných hloupostí a to hlavní zapomenu. Jdu dolů do kuchyně a uvařím si silnou kávu. Sednu si ke stolu s rozhodnutím prolistovat si včerejší noviny. Vražda dvou mladých stopařek… , Orkán… . Není nic při čem bych si nevzpomněl na Mikeye. Měl bych asi zajít k psychologovi, pořád myslím jen na něj nebo na práci. To je jediná věc při, které na něj nemyslím. Pracuju jako počítačový grafik a ta práce mě moc baví. Je to různorodé zaměstnání, pořád se při něm učím něčemu novému. Páni, nějak jsem se zamyslel, už je skoro sedm. Měl bych se jít trochu převlíknout a umýt. Možná by neškodilo, kdybych se oholil. Za chvíli budu vypadat jak medvěd. Tak chlupatý.
Tak ještě trochu líčidel a je to. Myslím, že nevypadám až tak strašně. Na to teď, ale není čas. Musím donést Alicie tu smlouvu a promluvit si s ní o tom nájemníkovi. Mno, takže mě jako vždy předběhla. Zrovna jsem šel ke dveřím, když se ozval zvonek. Aww, měl bych si koupit nový, tenhle zvuk mi jde šíleně na nervy. Vlastně jsem si ho koupil kvůli Mikeymu, je to už strašně dlouho. Jemu se to moc líbilo a tak jsem mu chtěl udělat radost. ,,Ahoj Alic. Zrovna jsem se chystal jít k tobě….'' ,,Čau Gerarde, mno, vidíš asi ti čtu myšlenky.'' Pousměje se, ale veselý úsměv to není. Prostě nás to poznamenalo oba. Doufám, že to dítě to nezasáhne. ,,Sepsal jsem smlouvu, tak kdyby to náhodou ten kluk bral, může podepsat smlouvu nebo spíš dvě.'' Pak to Alicii stučně popíšu. ,,Mno, on říkal, že to nejspíš vezme, pokud to není nějaká žumpa. Víš, je tu ještě jedna věc. Říkal, že do středy musí vyklidit svůj starý byt,protože jeho domácí ten Toro, co si s ním chodil do školy ho potřebuje vykopnout, takže by se brzo potřeboval přestěhovat sem….'' Toro? Na toho si vzpomínám byli jsme docela kámoši. Někdy byl trochu náladovej, ale celkem fajn. A teďka u mě bude bydlet jeho bývalý nájemník. Ten svět je fakt malej. Každopádně za Rayem bych mohl jít někdy pokecat. Tuším, že zdědil nějaký byty na předměstí po svý babičce.,,To je už ve čtvrtek.'' Dojde mi. To ještě nebudu zpátky z New Yorku. ,,Je to velký problém Gerarde?'' Zeptá se mě s obavami. ,,Víš, Frank byl dobrý přítel a tak mu chci pomoct, když má problém…'' Vysvětluje horlivě. ,,Vlastně ne, žádný problém. Jestli chce může se začít stěhovat už v tu středu teda. Takže, ty mu všechno ukážeš a vysvětlíš jo??'',,Samozřejmě.'',,OK. Jo a řekni mu, že činže se platí předem.'' Pak už se jenom rozloučíme a já s melancholickým výrazem ve tváři a cestovní taškou opouštím své království, abych se vydal napospas velkoměstu. Až se sem vrátím, budu už mít společnost….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alexis alexis | 17. listopadu 2007 v 8:16 | Reagovat

no to bude pro gerarda po návratu překvapení:D

2 pájina pájina | Web | 17. listopadu 2007 v 14:49 | Reagovat

páni to bude něco<3

3 CuCumber :) CuCumber :) | Web | 17. listopadu 2007 v 15:08 | Reagovat

juu...už se těšim, to Gee i Fee budou koukat :)

4 Dee Dee | Web | 19. listopadu 2007 v 21:54 | Reagovat

Ale akú....chcela by som vidieť ich xichty...

5 Loilska Loilska | Web | 20. listopadu 2007 v 15:01 | Reagovat

No šak uvidíte, už to mám naplánované ;)

6 Milk.lady Milk.lady | 17. prosince 2007 v 17:58 | Reagovat

moc pěknou společnost x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.