Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

Beautiful HitchHiker IV.

20. listopadu 2007 v 19:50 | Loilska |  Beautiful HitchHiker
Takže, jde mi to pomalu, ale jistě XD. Myslím, že tímhle tempem se kolem Vánoc přiblížíme postelové scéně XD. Samozřejmě si dělám srandu, pokusím se co nejrychleji blablabla... Ach, ty moje kecy. Prostě se vynasnažím. So enjoy it =)

FRANKIE:
Wow, dneska jsem se vzbudil nějak pozdě. Už je sedm. Normálně vstávám kolem šestý, pokud nejsem po pařbě. Pěkně mě bolí hlava, ačkoliv jsem včera pařit nebyl. Je to docela nezvyk vzbudit se v sobotu ráno ve svý posteli, když posledního půl roku spáváte u svý holky. Není to, ale špatný. Mrzí mě, že jsme se s Jam rozešli i když v poslední době už náš vztah nebyl to co dřív. Miloval jsem ji vůbec? Nebyl to už jenom zvyk? Kurva, měl bych si přestat klást tyhle otázky, vždyť já za to vůbec nemůžu, že jsme se rozešli. To Jamia si našla bouchače. Mě nemá co mrzet, já ji nepodrazil. Teďka začnu od znova.Změním svůj život od základů. Nechci a nebudu žít minulostí. Já teprve naplním svůj osud. A začnu tím, že si najdu nové bydlení. Anebo spíš tím, že se půjdu osprchovat. Smrdím jak staré prase. Miluju dlouhý sprchy. Převlíknu si nějaký čistší džíny a modrý triko a můžu vyrazit na prohlídku. Ještě mobil a bundu a jde se.
Mé nohy mě donesou před hezký světlý domek s tmavými okny. V prvním patře jsou žaluzie asi zatáhlý, protože je tam temno. Dojdu až před vchodové dveře. Jsou tam dva zvonky - jeden úhledně napsaný -Ing. Gerard A. Way a druhý natištěný - Michael Way a Alicia Simmons. Zazvoním na ten spodní a čekám než se otevřou dveře a v nich stojí Alic. Dole jsou další dveře. Jsou černé a podle všeho jsou zamčené. Vyšplháme se do horního patra. Páni, ty schody jsou snad nekonečné a na to si mám zvykat?! Mno, asi jo i když tam kde teď bydlím jsem zvyklej na výtah. Alicia mezitím odemkne další dveře a zavede mě do pěknýho bytu, kde je už ale spousta věcí zabalených a připravených ke stěhování. Provede mě po bytě a zeptá se mě jestli chci smlouvu. Teď když už jsem ten byt viděl, ani na moment nezaváhám. Když smlouvu podepíšu mám ohromnou radost. Možná se teď všechno udělá k lepšímu. Ještě k té radosti mě Alicia pozve na oběd, ačkoliv ani ona není zrovna kuchařka přebornice, společnými silami se nám povede ukuchtit jakýsi poživatelný oběd. Pak si celé odpoledne vykládáme. Páni, je to už let co jsem se s nikým takhle nepobavil. Cítím jak ze mě opadne to napětí, které mě sužuje už od té doby co jsem začal tušit, že mi Jam zahýbá. Možná je to všechno takhle dobře, možná byla Jamia jeden velkej omyl…. Možná…. Domů se odvleču až někdy kolem osmý a mám pocit dobře zabitýho odpoledne. Zítra bych si asi měl zařídit dovolenou na celý týden, jestliže se potřebuju už ve středu přestěhovat.
PÁTEK:
Takže, už jsem si konečně jakž takž vybalil své zavazadla v novém bytě. Je to tu fajn. Majitel se má vrátit dneska nebo zítra, tak jsem zvědavý co je to zač.A co teď? Je fakt, že bych si mohl dojet nakoupit, ale na to jsem moc pohodlný. Radši podniknu nějakou zájmovou činnost. Potichu si pustím Black Flag, padnu na gauč a relaxuju.
Páni, asi jsem usnul. Mžourám do tmy. Probudil mě nějaký hluk. Jako otvírání garáže nebo tak něco. Když si mé oči přivyknou té tmě, vypnu stereo a jdu se podívat k oknu. Mno, asi právě přijel můj soused a domácí v jednom. Mohl bych ho jít navštívit, ale vzhledem k tomu, že právě přijel po týdnu domů a je… půl dvanáctý?! Vždyť jsem usnul někdy v devět…. Prostě byl bych netaktní takhle se k němu nasockovat v tuhle dobu. Zapálím si svíčku a pustím televizi. Hmm, nějaký horor. To já rád, rád se bojím. Páni, to je blbost nějací lidi co táboří, obklopí je zombies a začnou vraždit. Děsná kokotina. Ale co to? Je tam nějak moc krve a ty zombies se nějak zázračně rozmnožily… . Áááá, já se bojím. Vypněte někdo tu blbost.Že já ten ovladač nechal v chodbě…. Mamíí, já mám strach! A najednou, jako by toho nebylo málo, vypne se televize i světlo. Zařvu:,,Zombies!'' Počkat, to je nějaké čudné…. Lampičky i televize vyply najednou i ta hudba dole, kterou jsem předtím odhadoval na Misfits, utichla. Nejspíš nějakej výpadek. Ale i přesto se na gauči schoulím do klubíčka a mám krvavé představy, jak jsem chutná půlnoční svačinka pro partu zombies. Tak dost Franku, vzchlap se. Nebudu tady ležet jako nějaká baba. S otáčením se doplazím do ložnice a tam se v oblečení zakutám pod deku. Snad ještě asi hodinu se převaluju ve své postýlce a snažím se zahnat Zombie-dreams, když se mi konečně povede zahmouřit očička.
Žeryk:
Tak to byl teda záhul, tohleto školení. Byli jsme ubytovaní v nějakým celkem luxusním hotelu a každý den měli schůze v takový velký útulný místnosti. Samotný pobyt stál za nic. Pořád jenom pršelo a já se nemožně těšil až si lehnu do SVOJÍ postele a pustím si SVOJÍ televizi. Poslední večer mě, ale zaujal pokojský. Celkem neobvyklé já vím, ale možné. Měl takové modré oči a delší tmavé vlasy. Byl o něco mladší než já a jmenoval se Bert. Všiml jsem si, že na mě furt zírá a ta práce mu trvá mnohem dýl, než by měla. Pak jsem ho prostě políbil a řekl mu ať po práci přijde. Samozřejmě, že přišel. Mám na lidi velký vliv(jsem přece inženýr XD). Prožili jsme vášnivou noc. Když se mě ráno ptal, jestli bude něco víc, řekl jsem mu, že to byl jen úlet. Já vím, jsem hnusnej, ale nebudu se přece hned vázat a navíc vztah na dálku. To je nejhorší.Mno, teď už, ale vcházím zpět do svého království a mám ohromnou radost z toho, že jsem doma. Abych to oslavil, pustím si na plné pecky Misfits a oddám se těm úžasným melodiím. Mno, oddám… tedy do té doby než vypadne proud. Pak se sakrováním odpluju svým ladným kroucením zadku do koupelny a dopřeji si vroucí koupel. Když už je moje kůže, mírně řečeno, rudá převlíknu si něco na spaní a zapadnu do svého měkkoučkého letiště s představou jak si zítra proklepnu svého nájemníka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CuCumber CuCumber | Web | 21. listopadu 2007 v 17:17 | Reagovat

nádhera...:) pokráčko!!!

2 Pája Pája | Web | 21. listopadu 2007 v 23:04 | Reagovat

kráásný..jsem zvědavá jaký to bude až se ti dva potkají ve stejným domě! Prosíím rychle pokráčko..smutně koukám:-)

3 pájina pájina | Web | 22. listopadu 2007 v 15:47 | Reagovat

takhle přestat v tom nejlepšim

4 Milk.lady Milk.lady | 17. prosince 2007 v 18:06 | Reagovat

yay! tak to bylo mooc pěkný x) řekla bych prý: Ing.Gerard A Way xD a máš zvláštní slova :D vzchlapit se xD nádherný x) jen tak dál :) tolik smajlů v jednom komentu :) tsss =)

5 Matty Matty | 17. října 2008 v 20:39 | Reagovat

omg pokojskej :D:D:D:D dokážete si to předstawit?! :D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.