Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

I'm Still Loving You III.

2. listopadu 2007 v 19:25 | Loilska |  I am still loving you
Pokráčko....

  • FRANKIE:
,,C-co to bylo?'' Zeptá se Gerard. ,,J-já nevím, ale líbilo se mi to.''Řeknu neklidně. ,,Fajn.''Odvětí mi Gerard a….. políbí mě! Docela vášnivě. Cítím se jako kdyby v mém nitru expolodovala atomovka. Rozhodnu se dovést si Gerarda domů. Ve svém pokoji mu svléknu košili a líbám ho po hrudi. On mi začne oplácet. Rty sjedu až do jeho slabin. Začnu ho dráždit jazykem. Odpovědí jsou mi slastné vzdechy. Vykouřím ho. Gee hlasitě sténá. Udělá se a jeho tělo se vzepne. Políbí mě na rty a šeptne:,,Děkuju.'' Usměju se na něj, schoulím se mu na hruď a usnu.
...
Vzbudím se v Gerardově náručí. Respektive mě vzbudí Gerard, který mě hladí ve vlasech. ,,Mmm, Gee.''Zamumlám. ,,Dobré ráno, Frankie.'' Řekne s úsměvem. Přitulím se k němu jako bych se bál, že se každou chvíli vypaří. Pěkně mě bolí hlava. Asi jsem hodně pil. Určitě vodku, po tý je mi vždycky blbě. Doufám, že dneska se nebudu důvěrně přátelit se záchodovu mísou. Jednak je to pro moje drobné tělo celkem zátěž a taky si před Geem nechci udělat trapas, že. Je to dobrý, grcat nebudu, protože mám hlad. Obleču si boxerky a džíny a políbím Gerarda. ,,Dal bych si něco k jídlu, Gee. Co ty, jak jsi na tom??'' Usměje se a taky se začne oblíkat.,,Já bych si dal tebe.'' Políbí mě. ,,To mě těší, ale já mám fakt hlad.'' Usměji se na něj a slezu dolů ze schodů. Vezmu si jablko a sednu si na kuchyňskou linku. Gerard se ke mně přifaří: ,, Co je? Chceš taky Gee?'' Zazubím se. ,,Jo, jasně.'' Odpoví a drze se mi zakousne do jablka. ,,Héj, to je moje.'' Zakřičím a z hecu do něj buším pěstmi. Něžně mě políbí a stáhne si mě na klín:,,Ale no tak, ty moje malá hysterko.'' Chvíli jen tak sedíme v obětí a užíváme si blízkosti toho druhého, když Gerard poruší to ticho: ,,Co kdybychom dneska něco podnikli???Měl bych jeden takovej malej návrh.. .'' ,,Tak povídej, rád si tě vyslechnu.'',,Mno, to je pro tebe překvápko. Tak co kdybych se pro tě zastavil, třeba v šest?'',,Ok, šest je v pohodě.'',,Já teda půjdu a v šest si tě vyzvednu.''Zachichotá se Gerard a líbne mě na rty. Pak odejde.
Lehnu si zpátky do postele.Bože, já jsem tak šťastný. Miluju ho, miluju ho, miluju ho, miluju ho… . V zámku zachrastí klíče a ve dveřích se objeví máma. Páni, na tu jsem úplně zapomněl, ve svý euforii. Ještě, že byla v práci. Teda jako ne, že by nikdy neviděla, nějakou moji ''návštěvu'', ale přeci jenom by to bylo divný, kdybych tady sténal Gerardovo jméno a máma by seděla ve vedlejším pokoji s flaškou whiskey, že.
  • GERARD:
Frank se z mého polibku úplně třese. Odvede mě k sobě domů, respektive do svého pokoje. Málem spadneme ze schodů jak se pořád líbáme. Ve svém pokoji mi svlékne košili a líbá mě po hrudi. Páni, vážně je dobrej. Začnu mu, alespoň trochu oplácet. Pak mě začně dráždit na velmi velmi citlivém místě. Sténám co to dá. Začně mě kouřit, nerušeně vzdychám a v závěrečné křeči zasténám jeho jméno. Tiše mu poděkuji. Usměje se a schoulí se mi do náručí a za chvíli usne. Ostatně jako já.
Probudí mě slunce v pokoji. Začnu Frankieho hladit po vlasech. Bože, je tak roztomilý ve spánku. Probudí se:,,Mmm, Gee.'' ,,Dobré ráno, Frankie.'' Pěkně se ke mně přimáčkně. Ježiš, ještě bude chvíli pokračovat a budu mít menší problémek. Začne se oblíkat, škoda, ještě bych se rád podíval na to jeho sexy tělo. Tak příště no. ,,Dal bych si něco k jídlu, Gee. Co ty, jak jsi na tom??'' Usměji se na něj a začnu se oblíkat. .,,Já bych si dal tebe.'' Přejedu mu jazykem rty. ,,To mě těší, ale já mám fakt hlad.'' Zašklebí se a zdrhne dolů. Pomalu si to vykračuji k Frankiemu. Ten malej bastard se ještě s tím svým úsměvem já nic, to ty, ptá:,,Chceš taky, Gee?'',,Jo, jasně.'' Řeknu a zakousnu se mu do jablka.,,Héj, to je moje.'' Zařve Frank jako by to byl nějaký bojový pokřik nebo co a začne do mě bušit rukama. Přitáhnu si ho na klín a konejším ho:,,Ale no tak, ty moje malá hysterko.'' Chvíli jen tak sedíme v objetí, když mě něco napadne:,,Co kdybychom dneska něco podnikli?Měl bych takovej malej návrh… .'',,Tak povídej, rád si tě vyslechnu.'',,Mno, pro tebe to bude překvapení.Tak co kdybych se stavil, řekněme třeba v šest?'',,Ok, šest je v poho.'' Ještě Frankieho líbnu na ty jeho sametové rty a jdu domů.
Vejdu do domu a zjistím, že všude je podezřelé ticho. Vejdu do obýváku a uvidím brášku jak se na gauči líbá s nějakou dívkou. Počkat, to není nějaká dívka. To je Alicia. Dojde mi. Holka od nás ze třídy. Hmm, teda bratřík povýšil.,,Ahoj Mikey. Koukám, máš návštěvu… .''Mikey polekaně vstane:,,Ahoj Gerarde, to je Alicia. Alicio, to je Gerard.'' ,, Ahoj Alicio. Umm, Mikey kdybys mě hledal, tak budu ve svým pokoji.'' A odejdu. Páni, nedávno měla Alicia zájem o mě a teďka o bratříka. Nebudu na to teďka myslet. Těším se na Frankieho. Ježiš, před chvílí jsme se rozloučili a já bych nejradši šel zpátky za ním. Myslím, tedy asi jsem zamilovaný. Už jsem málem zapomněl jak je to krásný pocit. Ozve se jemné zaklepání na dveře a pak dovnitř vklouzne Mikeyova hlava. ,,Můžu??''Zeptá se.,,Jo, jasně.'',,Hele Gerarde, sorry jestli jsme tě s Alic uvedli nějak do rozpaků, však víš jak to myslím..''No jo, brácha je jeden z mála lidí, kteří ví, že jsem gay. Kromě něho jenom Bert a Frank.,,To je v pohodě Mikey. Mám na tebe otázku…Je to jen sex, nebo něco víc?'',,Mno, víš já si nejsem jistý, ale asi…asi…jsem se do ní zamiloval.'' ,,Tak to je jenom dobře.'',,Bezva, jo a hele brácha, naši jeli na víkend někam pryč. Na jakousi návštěvu nebo co, takže večer nebudu doma. Alic mě pozvala k sobě, příjdu asi až ráno.'' Super, tohle se mi naprosto hodí do plánu.,,Dobře Mikey.'' Rovnou vlítnu do koupelny jako tornádo. Dlouho se sprchuju a když si líčím oči, všechno mi padá. Kurva, zrovna dneska, když je to tolik důležitý. Jako tradičně se obleču celý do černého a pročesávám si vlasy. Zírám do zrcadla. ,,Jo Gerarde, dneska ti to sluší.''Pronesu samolibě. Mikey, který prochází kolem dveří se pobavené rozřehtá. ,,Blbče.'' Odpálkuju ho. Hmm, chtělo by to ještě něco… .
Když jedu autem všimnu si pouliční prodavačky květů. Zastavím a koupím jednu krásnou rudou růži. Položím ji na sedadlo a dál pokračuju v cestě. Dlouze zazvoním. Chvíli se nic neděje, pak uslyším dutou ránu, ostré nadávky a dveře se otevřou a stojí v nich Frankie. Na uvítanou ho dlouze políbím. ,,Cos to tam prosímtě dělal ty moje nemehlo?'',,Já?Já nic. To schody, ony mě nechtěly.'' Odvětí Frank s vážnou tváři zatímco si obouvá boty. Rozřehtám se na celé kolo:,,Pojď prosímtě.'' ,,Kam teda jedem??''Ptá se Frank asi třikrát za tu dobu než dojdeme k autu. ,,Nech se překvapit.'' V autě Frankiemu podám tu růži. Přičichne k ní a řekne:,,Voní tebou.'' Pak se ke mně přiblíží a pohladí mě po tváři. ,,Díky.''Zašeptá. Pak se konečně vydáme na cestu.
Po nějaký době jízdy konečně dorazíme na místo. Lépe řečeno na pouť. Frank se na mě překvapeně, ale ne naštvaně podívá. Tohle asi nečekal. Já původně taky ne, ale nakonec jsem změnil názor. Ruku v ruce procházíme kolem atrakcí a Frank nahlas přemýšlí na co půjdeme. Něco řekne a všimnu si, že očekává můj názor. ,,C-Cože??'' Zeptám se ne moc chytře, znervózněl jsem, protože jsem v davu zahlédl Berta a jeho partu. Ti tu teda ještě chyběli. ,,Ptám se tě, jestli se mnou půjdeš na loď??'',,Ne, Frankie sorry, ale já lodě bytostně nesnáším, vždycky je mi pěkně blbě.'' Vymluvím se, prostě si před ním nechci utrhnout trapas, že bych se tady pogrcal. Frank mě sice ještě chvíli přemlouvá, ale pak si jde koupit lístek a jde sám. ,,Půjdu nám zatím, než se vylodíš, koupit nějaký pití, nebo tak něco… .'' Frank přikývne a já se odberu k jednomu stánku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anaj Anaj | Web | 10. listopadu 2007 v 15:42 | Reagovat

to s tou aliciou ma pobavilo :D :D to, z epredtym chcela gerarda a teraz mikeyho :D :D :D :D ehm...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.