Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

I'm Still Loving You VII.

6. listopadu 2007 v 14:08 | Loilska |  I am still loving you
Takže tady máme zakončení mojí story. Možná jsem to trošku přehnala. Pište prosím komentáře, chtěla bych znát váš názor. Jinak díky, že sem chodíte.

  • GERARD:
Napsal jsem Frankiemu, že mi zítra odpadá první hodina, takže si něco zařídím. Jo, chtěl jsem si promluvit s Mikeym, ale to by musel být doma, že. Bezva, vyšplouchnu Frankieho a stejně nic nevyřídím. Vezmu si teda věci a jdu rovnou do školy. Zase po mě všichni čumí. Je mi to jedno, potřebuju vidět Frankieho. Ve třídě není, Bob říkal, že ještě nepřišel. Možná prý zaspal. Chodím do jejich třídy každou přestávku, ale pořád nic. Slýchám kecy jako: A hele, teplouška bolí srdíčko, protože mu nepřišel druh., Hele Wayi, nemáš to do koho strkat co??Kup si nafukovací panu. Ti dementi se navzájem za tyhle hlášky oceňují salvou smíchu. Málem z toho vidím rudě, jak zuřím. Po škole jdu rovnou k Frankovi domů. Tam nikdo není. Chvíli se toulám po parku, ale pak se odšourám domů. ,,Čau Mikey.''Zahulákám na celý dům. Naši jsou beztak zase v práci. Workoholici. Mikey přijde ke mně, vypadá strašně smutně. Něco se muselo stát. Dovede mě do obýváku a řekne mi, že bych si měl sednout. ,,Víš Gerarde, stalo se něco strašnýho….. . Já nevím, jak ti to mám říct, ale…'',,Něco s Frankiem?''Napadne mě okamžitě. ,,Ano, víš… on….je…..mrtvý.'',,Cože?!Jak mrtvý?!'',,Dneska ráno cestou do školy ho nějací hajzlové pobodali nožema.Nikdo je neviděl. Kolem toho hřiště nechodí moc lidí, takže ho pak našla nějaká důchodkyně, ale…..bylo už pozdě.''Bože, můj Frankie je mrtvý.Mrtvý.Samovolně mi začnou stékat slzy po obličeji. Bert, jedině Bert by byl schopný něčeho takového. Najednou mě zaplaví strašná vlna vzteku. Odpotácím se k sobě do pokoje a přemýšlím. Pomstím se jim. Pomstím. Zasednu ke stolu a začnu psát. Neptejte se co. Sejdu dolů po schodech a Mikey se ptá:,,Ty někam jdeš?'',,Jo jdu.'' A než se stačí zeptat prásknu dveřma. Sednu do auta. Ani nechápu jak můžu v takovém stavu řídit. Nejspíš mě vede vztek. Dojedu k Bertovi domů. Zazvoním. ,,Ahoj Berte.Můžeme si promluvit?'',,My si nemáme co říct.''Odpoví Bert a chce mi zabouchnout před nosem. S tím jsem však počítal, takže mu mezi ně dám nohu. ,,Ale ale, to od tebe není hezké. Takhle mě vyhazovat.''Řeknu a vejdu dovnitř. Za sebou zavřu dveře.Zpoza zad vytáhnu kapesní nožík.,,C-Co chceš dělat?''Ptá se Bert bojáclivě.,,Podívej Berte, já ti chci udělat pouze to co jsi ty udělal mému Frankiemu. Tys ho zabil. A já teď zabiju tebe.'',,P-počkej. Já ho nechtěl zabít jenom jsem ho chtěl trochu pobodat.'',,Jo jistě, ale trochu jsi to přehnal, nemyslíš?!''Zařvu nepříčetně. Vrhnu se po něm. Nejdřív mu uštědřím několik ran a pak… zabodnu mu do hrudi nůž.
Bože, zabil jsem Berta.Ale, pomstil jsem tím Frankieho. Neboj Frankie, už brzy budeme zase spolu. Nenechám tě osamotě.Jedu rychle domů. U umyvadla v garáži si umyju ruce a nůž od krve, který schovám do staré skříně a pak jakoby nic, vejdu domů. Pozdravím rodiče i Mikeho. Sledují nějaký pořad v televizi. Tedy naši ho sledují, Mikey vypadá myšlenkami jinde. V pokoji si sednu za stůl a začnu sepisovat dopis na rozloučenou. Položím ho na postel.Poté odejdu do koupelny a z lékárničky si vezmu balíček silných léků proti bolesti, které brala máma, krátce poté co se nabourala v autě. ,,Mami,tati, jdu se ještě projet autem ven.'',,Dobře, přijeď, ale brzy Gerarde.'' To asi nepůjde, mami. Odpovím jí v duchu. U dveří se naposledy otočím a pohladím je všechny očima. Potichu zašeptám:,,Sbohem.''Ještě mě čeká vyřídit poslední věc:Bob. Dojedu před jeho dům. Otevře mi Bob se zarudlýma očima.Asi plakal, nedivím se, Frank byl jeho dobrý kámoš. ,,Upřímnou soustrast , Gerarde.'',,Díky, Bobe. Mohl bys pro mě něco udělat?Dej tento dopis prosím Mikeymu až bude správný čas.'',,Ale kdy bude správný čas?''Slyším ještě Boba z dálky volat.V autě se posadím a začnu polykat přášky-1,2,3,4,5…. . Až spolykám celý balíček, tedy dvě plata, vyrazím na cestu útěchy. Rozjedu se k místu, kde jsme se s Frankiem poprvé setkali a také kde zemřel. Pomalu ztrácím kontrolu nad řízením. Ještě kousek, musím to zvládnout. Naposledy pohlédnu na to místo. Vidím tam Frankieho, jak se na mě usmívá. ,,Už jdu za tebou, lásko.'' Zašptám. Pak do něčeho narazím. Pomalu ztácím vědomí. Poslední věc na co pomyslím je: Frankie, i přes to všechno co jsme si spolu museli zažít, pořád tě miluju.
  • MIKEY:
Gerard šel někam ven. Tvářil se nějak divně. Co měl kurva v plánu?! Dál sedím a zírám na televizi aniž bych věděl co dávájí. Myšlenky mi víří pořád dokola ve stejných okruzích. Přemýšlím o Gerardovi, Frankovi a Alicie. Proč je ten osud tak krutý?! Ozve se zazvonění telefonu. Máma ho zvedne, chvíli poslouchá co jí někdo na druhém konci říká a pak vypadá, že každou chvíli omdlí. Mami, Mami, co se stalo? Volám na ni. Ona po chvíli zavěsí. ,,Gerard, Gerard…on..měl nehodu. Nepřežil to.''Řekne máma a pak omdlí. Ne, to není možné. Zatímco táta, oživuje mámu, bežím do Gerardova pokoje. Na posteli leží dopis:
Mami, Tati a Mikey,
Promiňte mi můj zoufalý čin. Musel jsem. Prostě bych nedokázal dál takhle žít. Moc mě mrzí jestli jsem vám ublížil, nechtěl jsem. Buďtě šťastní a vzpomínejte na mě v dobrém, měl jsem vás všechny rád
Váš
GERARD.
Bože, on si to naplánoval. Věděl, že se jde zabít. Proto tak divně koukal. Seběhnu dolů a ukážu tátovi ten dopis. Pak se rozbrečím jako malá holka.
Asi po týdnu se zjistilo, že Gerardovu smrt způsobily nějaké léky, které spolykal a pak jel autem. Narazil do stromu u toho starýho hřiště. Konečně jsme mu připravili řádný pohřeb. Frank už pohřeb měl. Byl jsem tam. Skoro nikdo tam nebyl, pouze jeho matka s nějakým týpkem, Bob a ta jeho parta. Byl jsem tam chvíli, ale pak jsem odešel neměl jsem na to žaludek, dva pohřby v týdnu.Na třetí jsem nešel. Bert skončil vážně špatně. Někdo ho zmlátil a pobodal v jeho vlastním domě. Zemřel podobně jako Frank, napadne mě. To by Gerard neudělal, to nemohl. Ti jeho přítelíčkové dopadli dost podobně- Jade si podřezal žíly a nepřežil to a Andy se zbláznil. Zavřeli ho na psychiatrii.Oba prý trpěli utkvělými představami, že je pořád pronásleduje Gerard. Na Gerardově pohřbu bylo více lidí, tedy hodně lidí z naší rodiny a pak někteří ze školy plus zase Bob s tou jeho partou. Po skončení obřadu si mě Bob odchytil. ,,Mikey, upřímnou soustrast. Tady, to je pro tebe. Gerard mi řekl, že ti to mám dát.''Zíral jsem na bílou obálku, teprve po chvíli jsem se vzpamatoval a řekl:,,Díky.''Vzal jsem obálku a na chvíli se zdejchnul. Byl v ní dopis, tentokrát už jenom pro mě:
Milý Mikey,
Musel jsem jít za Frankiem.Odpusť mi to prosím. Doufám, že to pochopíš. Nezlob se na Aliciu, ona tě sice původně chtěla využít, ale , když tě blíž poznala, chtěla být s tebou. Odpusť to i jí. Za to co se stalo Bertovi jsem zodpovědný já. Musel jsem to udělat. Prožij svůj život krásně a nepromarni ho. GERARD.
O DESET LET POZDĚJI:
Stojím na hřbitově před Gerardovým hrobem. Doprovází mě sem Alicia. Nyní už mám manželka. Odpustil jsem jí a vše jsme si vysvětlili. Mrzelo jí, vlastěn jí pořád mrzí, že to díky čemu jsme se seznámili bylo pouze ta sázka.Mě zase mrzí, že jsem nemohl zachránit Gerarda ani Franka. Každý máme něco… . ,,Gerarde, nenič tady ten pomník.''Okřikne Alicia našeho pětiletého syna. Pojmenoval jsem ho po jeho skvělém strýci, kterého neměl šanci poznat. ,,Měj se pěkně, Gerarde.''Zašeptám směrem ke hrobu.
THE END.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Demonic Angel Demonic Angel | 6. listopadu 2007 v 14:27 | Reagovat

Jezis to bylo smutny :'( Jinak to bylo moc pekny...Doufam, ze dalsi tvoje story bude mit happy end ;)

2 Loilska Loilska | 6. listopadu 2007 v 16:34 | Reagovat

Jsem ráda, že se ti to líbilo =) Mno, myslím, že jo. Už mám něco vymyšlené, akorát to napsat..

3 webka webka | Web | 8. listopadu 2007 v 18:42 | Reagovat

jo happy end by byl skvělý!ten konec mi vehnal slzy do očí,fakt dojemný

4 Bloody Kisses Bloody Kisses | Web | 9. listopadu 2007 v 11:16 | Reagovat

No, takže si dovolím zhodnotiť túto poviedku. Vymyslený dej sa mi veľmi páčil. No,

1.chýbali mi tam popisy pocitov,

2.a typické: Posteľové scény.(Neboi do detailov)

3. Ten minulý čas sa mi tam tiež moc nepáčil.....

Celkový dej ušiel, a pokiaľ si pamätám, gramatické chyby neboli....

Ale celkový dojem bol dobrý! Dej prehnaný NEBOL no možno len málo ale to k tomu patrí

5 Bloody Kisses Bloody Kisses | Web | 9. listopadu 2007 v 11:17 | Reagovat

a tragické konce sú naj :) Koniec bol úchvatný až na tie popisy pocitov a čas písania...   :)

6 Anaj Anaj | Web | 10. listopadu 2007 v 16:18 | Reagovat

Obcas sa cudujem ako ludia ako Bloody Kisses mozu pisat komentare, ktore chcu byt na vysokej urovni ;)) ona vie preco, aspon by teda mala...

k poviedke, zdala sa mi vyborna. jedna tragedia za druhou, ziadne privelmi romanticke sceny, na druhej strane ani nic neosobne, proste tak akurat.. :) jedine, co by som vytkla bolo to, ze v jednej chvili som mala pocit, ze si stale len navzajom fajcia *** :D ale to neubralo na urovni.. naozaj pekne!

7 plceeek plceeek | Web | 7. prosince 2007 v 9:40 | Reagovat

aa to je krásný ten konec...uzasny..:))

8 mazeel mazeel | Web | 14. prosince 2007 v 21:00 | Reagovat

brečííím:´( ten konec je vážně smutnej..:( ale moc krásnej..

9 Dandulindaaa Dandulindaaa | 18. března 2008 v 9:34 | Reagovat

ty voe zase bulim,....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.