Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

Keď příde láska... 3

25. listopadu 2007 v 19:15 | DangerousGirl |  Ked pride laska

Tady je takové mikro pokračování té mé staré blbinky ;-))

Gerard
Šest hodin ráno-a máme tady odporný zvuk budíku.Praštím do něj plnou silou,která se mi po ráno nabízí a ten šmejd ztichne.Zívnu a vstávám.Práce volá.Shit.Dělám teďka u mýho táty ve firmě.On bydlí u své nové ženy a nám s bráchou platí tenhle barák.Vidíme se prakticky jen v práci.Tu práci mi taky zařídil on.Dělám v jeho firmě.
,,Čau Gee.´´pozdraví mě Dany.Kolega. ,,Máš se prej stavit za tátou.´´dodá.Ježiš,co zas bude chtít.Zajdu tam hned.Kancelář má v druhém patře.Jeho sekretářka se na mě vyzývavě zaculí a sjede zipsem svého už tak dost odhaleného výstřihu ještě o kousek níž.Poté mi oznámí,že můžu dál a přidá ještě jeden neodolatelný úsměv.Pche,otec měl vždycky takové sekretářky.Proč asi.Znechuceneě se na ni podívám a vejdu do otcovy kanceláře. ,,Gerarde!No to je dost.´´ přivítá mě s úměvem. ,,Mno ahoj tati.Cos mi chtěl?´´ K věci,že ano.
,,Ale notak.To musí táta ěnco chttí,když si chce promluvti se synem?´´ zeptá se lišáčky.Haha. ,,To ne.´´ odpovím podle jeho přání. ,,No vidíš!Tak co jak se s Mikeym máet nechybí vám něco?´´Starostlivost sama. ,,Ne,všechno je v pohodě.´´
,,Tak jakto,že je Mikey v nemocnici?´´ zaútočí.On si snad myslí,že jsem ho zmlátil nebo co! ,,Ježiš,spadl ze schodů,když se ožral,stačí?!Otřes mozku,nic vážnýho..Zejtra ho pustěj.´´
Nedůvěřivě si mě prohlíží. ,,Opravdu,Gerarde??´´nejradši bych po něm něco hodil.Třeba koníka,co má na stole.Tss. ,,Ježíš a co chceš jako slyšet?!´´Zamračí se. ,,Jakým tónem to mluvíš se svým otcem?´´ Vstanu. ,,Na tohle fakt nemám nervy.´´A třísknu dveřma.Rázným krokem opouštím druhé patro a ta sekretářka mě ještě vyprovází dalším nechutným pohledem.Shit.
Už se těším na Frankieho.Přijedu autem před školu a čekám na něj.Nečekám ani pět minut a uvidím ho ve dveřích školy.Strašně mu to sluší.Rozpačitě se rozhlíží,když mě uvidí.Mávnu na něj a on už míří směrem ke mně.Uslyším jakési posměšné poznámky vycházející z hloučku nějákých velkých borců ze školy.Frankie je ignoruje a já taky.Na přivítanou mě krátce políbí.Před školou.Páni.Ale pak už si sedne na místo spolujezdce. ,,Kam to bude?´´ optám se s úsměvem. ,,Ke hvězdám.´´Bezpečně poznám hlášku z Titanicu,je to jeden jeho oblíbenýh filmů,bavili jsme se o tom.,,Trošku odvážný návrh na to,že je tak časně.´´bavím se.Frank mě dloubne do žebra.Vykviknu. ,,Uááá..nelechtej ěm nebo se vybouráme.´´upozorním ho se smíchem.Zašklebí se,ale spořádaně se zaboří do sedadla. ,,Tak kampak se jede?´´ vyptává se. ,,Nevím.Jestli chceš můžem si udělat soukromý večírek u nás.´´navrhnu. ,,Jo? A ehw..Mikey?´´Vysloví s obavou ve hlase.zachrochrám smíchy.,,On si to nepamatuje.´´vysvětlím.
,,Vážně?!´´ vyhrkne Frank tak nadšeně,že dostanu další záchvat smíchu. ,,Jo.Byl jsem za ním v nemocnici.Pustí ho asi až zítra,takže se nemusíš bát,že by..´´´uchechtnu se.Když projíždíme zkratkou kolem lesa,Frankie mě najednou poprosí ať astavím. ,,Proč?´´ zeptám se nechápavě. ,,Mám jistou potřebu...´´Hehe. ,,A nevydržíš to?´´popíchnu ho. ,,Stoprocentně ne.´´odpoví s takovým zvláštním výrazem.Rezignuju a zastavím u kraje cesty.Široko daleko nikdo. ,,Prosím.´´ pokynu mu.Ale on udělá něco naprosto nečekaného.Obkročmo si na mě sedne a políbí mě.Jo tuhle potřebu,hehe.Oplácím mu jeho jemné polibky.On zasune sedačku,na které sedím úplně dozadu a sklopí sedadlo.Položí mě na ni a hraje si se mnou jako kočka s myší.Jeho ruce jsou snad všude.Zasypává mé tělo polibky snad úplně všude...a když už je skoro tam dole,zase se vrátí k mým rtům.Šílím z něj.On je prostě...Uh.Jsem šíleně vzrušený a vydrážděný.Chci mu to oplácet,ale on zavrtí hlavou a dál pokračuje v pohrávání si s mým tělem. ,,Franku...kurva..ohh můj bože...´´ uchichtne se.
Připadám si jako bych byl s nějakou děvkou,fakt...a vzrušuje mě to.Neuvěřitelně mě to vzrušuje.Poddám se tomu.Nechám ho ať si dělá,co chce...protože to je přesně to,co chci já.Když si ho vezme konečně do pusy jsem na vrcholu blaha.Je úžasný...jako by měl už v malíčku všechny mé erotogení zóny.Kouří mě a ještě po mě šmátrá rukama a já nedělám nic jen se oddávám těm pocitům.Cítím,že už to brzy příjde.Taková krásná křeč.Jsem mimo čas i prostor,nic nevnímám,jen si přeju ,aby to neskončilo.
Po chvíli když ,,uvolnění,, trošku odpadne otevřu oči.Naskytne se mi pohled na vesele se zubícího Frankieho,který se učividně spokojen sám se sebou.
,,Tohle mělo být co?Nebo spíše za co?´´zeptám se.Bože ta otázka zní ale debilně.Jako vždy,Gerarde.Už zase mám potřebu si v duchu povídat sám se sebou.
,,Chtěl jsem ti nějak vynahradit tamto...víš ,co myslím.Choval sem se blbě a posral jsem to a bylo mi to líto,tka jsem tak přemýšlel,jak bych ti to vynahradil.Chtěl jsem ti něco koupit třeba kytku nebo tak,ale nestihl jsem to,tak mě tak nějak napadlo tohle.´´mluví sladce rozpačitě a pak se s obavami koukne,co budu na jeho projev říkat.
,,Bylo to...´´ jak bych to řekl,nemůžu najít slova.Prostě ho políbím.Potěšeně se usměje.
,,Miluje tě,Frankie.´´není to těžké říci,když vím,že je to pravda.
,,Já tebe taky,Gee.´´Znovu se políbíme,tentokrát déle.Pka už konečně nastartuju a vyrážíme k nám.Po cestě mě dosti rozptyluje Frankova ruka na mém stehně.Mám co dělat,abych se soustředil na řízení a on se tím náramně dobře baví.
Za chvíli už jsme u nás.Uděláme si takový hezký odpoledne.Sedíme spolu na gauči u nás v obyváku,koukáme na dvdčka a požíráme,co nám příjde pod ruku,navzájem se krmíme...Frankie si mi lehne na klín a já mu strkám do úst...bonbónky.Takové ty barevné gumové medvídky a on hadá,co to je za barvu.Je to tak perverzní.Takhle seshora je Frankův obličej se zavřenýma očima a pootevřenými rty k sežrání.Vezmu červeného medvídka a jemně ho vložím do jeho úst.A on mě kousne do prstu. ,,Týýý..´´ Přejede zuby po mém ukazováčku a začne ho ocumlávat jako dudlík.Nevěřili byste jak může být vzrušující cumlání prstu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pájina pájina | Web | 25. listopadu 2007 v 21:03 | Reagovat

skvělý.. jako vždy. mě napadlo, nechcete spřátelit??

2 Dangerous Girl Dangerous Girl | Web | 26. listopadu 2007 v 13:43 | Reagovat

Jj určitě :)) A díky

3 Elishka! Elishka! | 27. listopadu 2007 v 18:19 | Reagovat

kráásný :)

4 pájina pájina | Web | 27. listopadu 2007 v 19:07 | Reagovat

super jdu si tě hodit do spřátelenejch:)

5 mimuska mimuska | Web | 27. listopadu 2007 v 21:38 | Reagovat

užasne dokonale sladke ....naramne vtipne...ja nwm mam toho tolko v hlave xD ....

6 Anett Anett | Web | 28. listopadu 2007 v 14:56 | Reagovat

Dál dál dál!!! PLS!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.