Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

My little Santa

28. listopadu 2007 v 18:07 | DangerousGirl&Loilska |  My little Santa

Takže jak už je řečeno dole :naše vánoční dílo ;-)FRANK:
Úžasný, fakt. Máti na mně včera vybalila vážně radostnou novinu. Teda jak pro koho. Máma je šíleně ambiciózní. Taky workoholička. Práci má místo chlapa. Mno, ale zpět k tématu. Matka mi našla práci. Včera mi to oznámila jako nic. A ještě tak kurevskej džob. Budu se převlíkat za Santu a ptát se těch malejch smradů co si přejou pod stromeček. Co je po tom jako mě?! To maj vykládat svejm rodičům. Prý, že když si neumím najít práci sám, tak mi ji najde ona. To jsou dneska způsoby. No nic, radši bych měl jít. Oblíknu si džíny a bílý triko s černými klikyháky a červeně si podlíčím oči. Ať jsem aspoň pro ty smrady odstrašující příklad... . Hmm, měl bych pohnout. A co je tohle?? Hehe, máma mi nechala vzkaz prý: Franku, snaž se abys první den nepřišel pozdě. Chovej se slušně ať tě zase nevyrazí. Slušně se oblíkni a nemaluj se. Pa, Máma. Pozdě mami. Nahodím si bundu a vyrazím.

...
Přišel jsem trochu pozdě. Vybafl na mně takovej starej strejda:,,Ty jseš Iero, že? Tady máš kostým... .'',,Jo jsem. Díky.''Odfrknu.Pak si mně ten týpoš změří ne zrovna lichotivým pohledem.,,Co je?!''Vyštěknu na něj podrážděně.,,Vypadáš jako nějakej zasranej buzerant. Příště si laskavě nemaluj oči nebo poletíš.'' Zašklebí se.Na to mu už nic neřeknu. Co by taky... .Ani netuší jak blízko je pravdě, když říká, že jsem buzerant.A taky mi nebude poroučet jak se mám nebo nemám líčit. Navlíknu si ten pošahanej červenej kostým a nechám se odvést k takovýmu křeslu, kde jsou kolem ženský oblečený jako sobi. Jak kýčovité.,,To je Iero, bude dopoledne Santa.A pro tebe Iero:Po šichtě, která mimochodem končí ve tři, se stav u mně. Dám ti seznam směn.''Pak se otočí na podpatku a zmizí mi z očí. Čuran. Sednu si a čekám, než se přifaří první rodinka s dětičkama. Bože, to bude zas den.
GERARD:
Zdá se mi krásný sen,jsem v něm já a nějáký krásný kluk,jsem spolu sami na nějáké chatě a on ke mně přistoupí a … ,,Tátí,vstávej!´´ Moje čtyřletá dceruška Lulu.
,,Proč?´´ zeptám se ospale.Zatahá mě za nohu:,,Jdeme papat.´´ oznámí mi a vezme mi peřinu.Jak může mít někdo ve čtyři ráno tolik energie? Vylezu z postele a vezmu Lulu do náruče. ,,Tak jo,půjdeme papat.´´ V kuchyni ji položím a připravím jí vločky a zaliju to mlékem.Je to pěknej hnus,jak vzhledově tak chuťově,ale tak soudím já,Lulu to chutná a to je hlavní.Mezitím co ona jí snídani,jdu nahoru,abych si dal sprchu a trochu se probral.Když příjdu dolu,čeká mě v kuchyni pohled na Lulu,jak stojí na stole jabka po ledničce.Je to dítě normální? ,,Co to tady děláš,princezno?´´ Podívá se na mě těma svýma nevinýma,velkýma modrýma očima.To je jediné co zdědila po své matce Mary.Jinak má krátké černé vlásky a je bledá jako já.Musím uznat,že dcera se nám povedla.A taky musím bohužel uznat,že ze začátku jsem z toho,že se má narodit nebyl nadšenej,protože tenkrát jsem s Mary chodil jen chvíli a ona mi najednou oznámila,že je těhotná.Tak jsem si ji teda vzal,ikdyž jsem ji nemiloval.Zjistil jsem totiž,že mě začali přitahovat kluci,ale to jsem jí nemohl říct.A tak jsem s ní byl,ale jen kvuli tomu malému.Pak už jsem se na Lulu fakticky těšil.Přece jen,bylo mi tenkrát 24 a to není zas tak brzký čas se usadit.Jenže Mary asi rok po narození Lulu zemřela na rakovinu.Byla to pro mě tehdy rána,ale…asi jsem fakt hnusnej,ale já ji vážně nikdy nemiloval a takhle jen s mojí malou Lulu je mi možná líp. ,,Běž se nahoru převlíknou,jdeme dneska nakupovat,nemáš ještě ždné zimní boty.´´ Malá je nadšená,jako všechny baby miluje nákupy.V obchoďáku všude pobíhá,mám co dělat,aby se mi neztratila.Jenže pak si všimne jakési řady,kde stojí rodinky s dětmi.Ihned mě tam táhne.Jo sedí tam totiž Santa Claus a bere si ma klín malé děti a yvptává se jich,co chtějí na Vánoce a celí šťastní rodiče si své ratolesti fotí.Tenhle Santa,ale moc nadšeně nevypadá.Je mi jasné,že si budu muset tu frontu s Lulu vystát nebo nedá pokoj.Asi během dlouhých 20 min je na řadě,vyleze si Santovi na klín a když se jí zeptá,co si přeje na Vánoce,prohlásí,že auto.Santa kývne a malá sleze,stoupne si před něj a řekne:,,Ty jsem divnej Santo,proč máš červené oči?´´ Santa se na ni podívá vražedným pohledem,to malou popudí. ,,Tak ty se se mnou nebavíš,jo?´´ a kopne ho do rozkroku.To co následuje,mě překvapí víc než ten kopanec.Poškozený zařve na celý obchod:,,Kurva práce!´´ a nasraně si sundá masku.Z pod ní vykoune tvář docela hezkého mladého kluka.Ježiš to je trapas.Popadnu Lulu ¨,která z toho má strašnou srandu do náruče a tomu klukovi se začnu omlouvat. Jenže všichni lidi z fronty znechuceně odejdou a přiběhne jakýsi debil a začne na něho řvát něco vy smyslu:,,Iero,máe okamžitě padáka!´´ Kurva,to mě mrzí.
FRANK:
,,Kurva práce!!''Zařvu. Ta malá děvka. Strhnu si masku a hodím ji po oné holce. Okamžitě se tam přivalí ten sudovitý týpek a začně po mě řvát:,,Iero, máte padáka!!''Nasraně vstanu a jdu se převlíknout.Když se převlíkám, něco mě napadne. Popadnu kostým a vyletím ze dveří. U vchodu stojí ten tatík s neposlušnou dceruškou, která mě nakopla do koulí. Když chci projít kolem něj, zastaví mě:,,Ne, počkej. Chtěl bych se ti omuvit za Lulu. Ona…, někdy je trochu nezvladatelná. To bude asi tím, že nemá matku. Ujišťuju tě, že nejsi jedinej komu se to stalo. To samý udělal mýmu bráchovi a bratranci. Sice ji potrestám a ona se omluví, ale za chvíli jde a udělá to znovu. Tak jako omluvu, co kdybych tě pozval někam na kafe??''Zblízka si všimnu, že ten muž je moc hezký a přitažlivý- delší černý vlasy, bledá pleť a jasný zelený oči. Sedneme si do nějaký restaurace a dáme si kafe. Celkem dobře si pokecáme,zjistím o něm, že je vdovec a sám vychovává svou dceru Lulu.Před odchodem se nám stane menší trapas. Když chceme platit, přijde k nám mladá číšnice a zeptá se:,,Je to vše?''Gerard přikývne a když chci platit zarazí mě:,,Ne, já tě zvu. Kvůli Lulu si přišel o práci i tak je to málo.''A pak, když chce podat číšnici peníze, Lulu jí zatahá za sukni:,,Paní vy jste kurva??'' Gerard se zatváři omluvně, přidá číšnici dýžko a rychle mizíme z onoho podniku. Venku mi Gerard nabídne odvoz domů. ,,Tak Franku, vím, že ti to práci nevrátí, ale chtěl jsem tě pozvat dneska večer k nám na večeři. Umm, teda jestli se ti bude chtít…'',,Jo, moc rád přiju. Pokud to nebude vadit. Jo a mimochodem, kde bydlíš?''Gee, mi detailně popsal cestu, takže myslím, pokud nejsem úplnej magor, měl bych to najít. Bože..! Já jsem se asi zbláznil. Znám ho pár hodin, pozve mě k sobě a ještě jako vrchol ho nazývám Gee. Měl bych se vzpamatovat. Doma naštěsí nikdo není, kdo by taky, že? Lehnu si na gauč a za chvíli usnu. Probudí mě lomcování mým vlastním tělem:,,Gee, nech toho.'' Zašeptám z polospánku. ,,Franku vzbuď se.''Tohle není Gerardův hlas, jak by taky mohl. Máma. Asi se vrátila brzo z práce.,,Jaktože jsi doma?!Neříkej, že tě zase vykopli!'' ,,Hmm, a co.'',,Bože, Franku ty jsi tak nezodpovědný a lehkomyslný. Já už na tebe dál nemám nervy. Najdi si práci jakou chceš, mě už je to jedno.Ale dál už tě živit nebudu.''Pak se otočí na podpatku a jde někam pryč. Nejspíš zase do práce. Převklínku si hezčí džíny a košili. Trochu si přemaluju oči. Tentokrát radši na černo. Náhoda je blbec, že. Vezmu matce ze sbírky láhev nějakého drahého vína a jdu k Gerardovi.
GERARD:
Tak už jsme s Lulu doma a já se musím připravit,protože dneska má přijít na večeři Frank.To je ten Santa Claus z toho obchoďáku,jak ho Lulu načutla do rozkroku.Chudák,malá má sílu,vím o to své.Ale byla by to docela sranda,kdyby Franka nevykopli z práce.tak jsem ho jako omluvu pozval na kafe a dneska na večeři.Docela dobře jsem si s ním pokecal a moje malá dcera se naučila říkat kurva.Mno,někdy to muselo přijít,uklidnil jsem Franka.Ale teď musím uklidnit a jít nakoupit.S Lulu je to fakt zážitek,když jí nechci koupit jakousi blbost a prodavačka jí to nechce dát dobvrovolně,tak jí vynadá,že je kurva.Rychle zaplatíma vymajznu z obchodu.Doma se jí snažím domluvit,ale je to jako kdybych mluvil do zdi.Bože já jsem skvělý otec,ušklíbnu se.S Frankem jsme domluveni na 8,takže do té domy musím uspat malou,nechci riskovat další incident.Začnu v šest a nakonec se mi to i povede kupodivu.Pak jdu rychle připravit večeři.Grilované masíčko s rýží.To bude super.Rychle prostřu stůl,pustím hudbu.Tak jsem to stihnul už je totiž 8 pryč.Ozve se zvonek.To bude on,jdu rychel otevřít.Moc mu to sluší a v ruce má láhev vína.Pozvu ho dál a navrhnu,že si můžeme dát rovnou tu večeři.Začnu to servíroavt na stůl a Frank otevře tu lahvinku.Když ovidí večeři zrozpačití. ,,Víš,Gerarde promiň,vypadá to fantasticky,ale já jsem ti zapomněl říct,že jsem vegetarián.´´ Cože?Ježiš a já se tady jebu s večeří,bože cítím se jako debil.Ale co už.Frank si dá jen rýži a přílohu.Potom si sednem do obyváku a žvaníme.Čím více alkoholu máme v krvi,tím méně si berem servítek.Nakonec se od Franka dozvím,že mám prej hezkej zadek.Taky mi řekne,že bydlí s matkou a že jí má plný zuby a ten džob Santa Claus mu vymyslela ona.A jako úplnou perlu se dozvím,že Frank je na kluky.Páni,super!Zatvářím se stydlivě. ,,Vždycky mě zajímalo,jaké to asi může s klukem být..´´ na tohle se chytit musí!A taky že jo.Odloží sklínku a jeměn se dotkne mých rtů.Kecám,já moc dobře vím,jaké to je.A užívám si to.Přidám jazyk a Frank se nenechí pobízet a pokračuje čím dál tím víc odvážněji.Šmátrá rukama po mém zadku… pak toho na chvíli nechá. ,,Tak co,jaké to je s klukem?´´ zeptá se laškovně.Jako by neviděl,jak jsem vzrušený.Chytím ho za košili a přitáhnu ho k sobě. ,,Není to špatný..´´ odvětím.Frank mi jednou rukou zajede mezi nohy. ,,Vážně?´´ To je skvělej pocit,Frankie pokračuj…Začnu ho líbat na krk.Má krásné tetování.Mezitím se jeho ruka v mých kalhotách fakt činí. ,,Uh,Franku!´´ zasténám a přitisknu se k němu,jenež si neuvědomím,že sedačka někde končí,tudíž oba spadneme na zem.
FRANK:
Oh, tak chlapec si chce hrát. Mno, tak si teda pohrajeme. Sténá jak nějaká děvka. To se mi líbí, ale radši jeho steny tlumím svými polibky. Přeci jen by bylo divný, kdyby sem přišla Lulu. Nevím jak bychom jí vysvětlovali, proč má dva tatínky. Servu mu košili. Koušu ho do bradavek a líbám ho. Pak sjedu rty až k jeho slabinám. Chvíli ho jen tak dráždím, ale když slyším jeho vzdychání, začnu ho radši kouřit. Při vyvrcholení vykřikne moje jméno. Je to příjemný, už dlouho sem nikoho neměl, takže jsem málem zapomněl jaký to je,když někdo kříčí tvý jméno. Políbím ho na ty jeho sametové rty. On se na mě na oplátku usměje. Lidičky, asi jsem se zamiloval. Gerard se mi sice líbil a přitahoval mě od začátku, ale teď to bylo něco hlubšího. ,,Miluju tě.''Zašeptám. On se tak kráásně usměje jak to umí jen on a řekne:,,Já tebe taky.''Pak se na mě tak nesměle podívá a řekne:,,Smím?''Vybuchnu smíchy. Gerard mě tiší. ,,Ještě, že ne prosit... .''Chichotám se dál. Pak si lehnu na břicho a laškovně se na něj usměju. Gerard pokračuje tam, kde přestal tedy ve vášnivém líbání. Pak se naše těla spojí. Uživám si ty jeho dotyky blaha, jako kdyby to mělo být naposledy. Ve stejném okamžiku dospějeme k vrcholu. Chvíli se ještě líbáme a objímáme a také ujišťujeme se navzájem, že to nebyl jen úlet. Pak usneme vedle sebe na podlaze. Zdál se mi tak krásný sen. Byli jsme s Gerardem v parku a líbali se. Pak jsme se najednou objevili doma, Gerard mě svlíkal a líbal. Bože, krásnej sen. Něco, nebo spíš někdo se mnou zatřásl.
GERARD:
Vzdudím se,mrknu na hodiny.Kurva je sedm.Každou chvíli se vzbudí malá a jestli nás tu takhle s Frankem najde…Oba totiž ležíme nazí na koberci v obyváku.Kurva a ještě mě bolí hlava.Štouchnu do spícího Franka.takhle vypadá fakt roztomile,navíc,když mu po ráno stojí,hehe,ale nedá se nic dělat. ,,C….co se dějeee?´´ zívne Frankie.
,,Oblíkej se každou chvíli může Lulu vstanout.To ho probere,asi by byl nerad,aby ho moje násilnická dceruška viděla v negližé. ,,Mimochodem,co se ti zdálo pěkného ?´´ zeptám se pobaveně a kývnu směrem k jeho erekci.Zašklebí se a vyplázne jazyk.Pak začne hledat prádlo a během pěti minut máme uklizeno.Já jdu připravit snídani,na kterou Franka pozvu.Lulu příjde za chvilku. ,,Ahoj,teto Franku.´´ Omluvně se na Franka podívám,ale on se rozřehtá. ,,Ahoj Lulu.´´ a vezme ji do náruče a začne si s ní hrát a povídat.To je dobře,já mezitím v klidu umyju nádobí a nachystám snídani.Po společné snídani nabídnu Frankovi ať jde s námi vybírat stromek.Souhlasí a pocestě dokonce vede Lulu za ruku.Když ji pak chvíli necháme v dětském koutku a my s Frankem si dáme něco k pití,tak je mi jasné,že Lulu si ho získala.Jako všechny.
,,Je úžasná fakt. A to ani nemám moc ráda děti.´´ přizná se mi Frank.
,,Zvlášť ty,které tě kopou mezi nohy,co?´´ zasměju se,
,,Vole,dělej si srandu!Víš jak to bolelo?´´
,,Však jsem ti to ošetřil,ne?´´ A v podobném duchu se bavíme ješt ěchvílii,když se mi pa Frank svěří,že na Vánoce bude se svou strašnou matkou.Vlastěn Štedrej den je už za dva dny,uvědomím si.To to letí.Ale pak mě něco napadne.
,,Mno a nechceš být na Vánoce se mnou a Lulu u nás?´´ navrhnu.
,,Ty já nevím a nebude to vadit?´´ váhá.
,,Ne,bude to super!Lulu se líbíš.. a mě taky.´´
Nakonec souhlasí.Tak to budou parádní Vánoce,maluju si v duchu.Pak mě napadne další super věc.začnu se chichotat a Frank se na mě tázavě podívá.
,,myslíš,že bys mohl přijít v tom…ty víš?´´ zeptám se ho opatrně.
,,Ne!!!v žádném případě!´´ Svitne mu.
FRANK:
Ačkoliv jsem Gerardovi odporoval jak jsem mohl, nakonec jsem se nechal přemluvit a dneska na Štědrý den si připravuju kostým a věci co si beru k Gerardovi. Se svým báglem sejdu dolů , dát mámě dárek a rozloučit se s ní. Těším se na Gerarda i Lulu. ,,Mami, já jdu pryč. Budu o Vánocích u přátel.'' ,,Fajn.''Cože? Fajn, čekal jsem cokoliv scénu, hádky i facky, ale fajn… nevím co si mám myslet.,,Já stejně nebudu o Vánocích doma. Jedu se svým přítelem na hory.'' Fajn, ať je máma jaká chce, přece jen by mě mrzelo, kdyby tady byla o Vánocích sama. Rychle jdu k Geemu. To se mi nevyplátí, když uklouznu a hodím pěknou tlamu. Energicky se posbírám a jdu dál. Za chvíli už zvoním u Gerarda doma. Pozdravím ho dlouhým polibkem. Teprve pak:,,Ahoj Gee.'',,Nazdar Frankie, brouku.'' K němu do pokoje si dám své věci a jdu se přivítat s Lulu. ,,Nazdárek Lulu.'',,Ahoj této.''To bychom ji měli odnaučit. Celé odpoledne se díváme na DVDčka a požíráme všechno co nám přijde pod ruku. Je to celkem sranda. My s Gerardem chvílema odcházíme, abychom se setkali v kuchyni a mohli se tam líbat. V jednu chvíli nás málem Lulu odhalí. Gerard mě posadí na kuchyňský stůl a vášnivě se líbáme, když do kuchyně přijde Lulu. Ještě, že jsme k ní otočení bokem. ,,Co to děláte??''Ptá se zvědavě.,,Aaah, noo…''Gerard neví co říci. ,,Gerardovi něco spadlo do oka tak jsem mu to vyndával.''Vymluvím se a kupodivu to zabere.
VEČER:
,,Lulu, běž už spát. Víš jak to je, ne?Čím dřív půjdeš spát, tím dřív se dozvíš co ti Santa přinesl.''Apeluje na ni Gerard a kupodivu to funguje, asi s tím už má zkušenosti.Ta malá sprintuje do svýho pokoje a já se pomalu přesouvám do ložnice. Gee šel malou uspat. Když jdu po chodbě slyším jak jí šeptá něco ve stylu sladké sníky předvánoční. Usměju se a zmiznu do koupelny. Odlíčím si oči, ještě by mě poznala, že. Asi hodinu poté co Gerard Lulu uspal, se navlíknu do kostýmu. Do pytle, který je málem větší než já, dostanu hromadu dárku a když vycházím z pokoje ještě tam přihodím nějaký ode mě. Potichu sejdu dolů. Tam potom udělám solidní rachot. Po chvíli už slyším dětské krůčky. Do pokoje se vřítí Lulu:,,Jéé, Santo. Tys přišel.'',,Nu ano, přišel jsem. Proč bych neměl přijít?? A jaktože nespinkáš, Lulu?''Snažím, se trochu napodobit hlas toho tlustýho týpka, kterej hrál Santu v jakýsi pohádce. ,,Mno, strejda Frank říkal, že jsem mooc zlobivá holka a k těm Santa nechodí. A nespinkám, protože jsi mě vzbudil, když si tak příšerně dupal.''Mám problém nevybuchnout smíchy, já ji totiž fakt strašil. ,,Aha, no já, umm, nechtěl jsem tě vzbudit. Teď by sis, ale měla jít hned zase lehnout, nebo se budu zlobit. Musím tu přece pro vás nachystat dárečky a u toho vy nesmíte být.''Než mi malá stačí cokoliv odpovědět ozve se ze schodů hlasité:,,Lulu, co tu děláš?!Jaktože nespíš?'' Využiju okamžiku, kdy se malá otočí a schovám se za roh. ,,Tati tady je…. Santa…. .'' ,,No, já nikoho nevidím.''Vidím, jak Gerard potalčuje smích. ,,To je hezké, ale teďka alou zpátky do postele! Nebo se budu zlobit.'' ,,A kde je Frank??''Začne se vyptávat malá. Nějaká zvědavá. ,,Ahh, no on spí. Nechtěl jsem ho budit.''Pak ji odvede do postele a já se konečně můžu protáhnout z tý nepohodlný pozice. Než mě Gee vpustí zpět do ložnice, nainstaluju dárky pod stromek. Společně s Geem vylezu ty nekonečný schody a tam Gerard skočí na postel. Zavřu za námi dveře. ,, Pojď ke mně, ty můj malej Santo… .'' Podívá se na mě Gerard svůdně. Protočím oči v sloup, nicméně za ním skočím do postele, až postel zapéruje. Spadnu na záda. Gerard se ke mně přiblíží obličejem a řekne to nejkrásnější spojení na světě:,,Miluju tě Frankie.''Pak něžně přitiskne své rty na mé.
THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 moucha moucha | 30. listopadu 2007 v 22:46 | Reagovat

tak to se vám povedlo xD

2 bajenka bajenka | Web | 3. prosince 2007 v 22:10 | Reagovat

Hooo Gerard velkej taťka ....mmmh princezno ..ja chci aby mi tak taky říkal

3 Nathalie Nathalie | Web | 21. prosince 2007 v 13:55 | Reagovat

Jejoj, to je krásný to se vám opravdu vydařilo :)

4 LIN-Z LIN-Z | 22. ledna 2008 v 20:38 | Reagovat

BEZVÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

5 JOSha JOSha | Web | 22. ledna 2008 v 21:14 | Reagovat

To je sladkýýý!!!....já chci být jedním z nich :D:D:D...

6 Dandulindaaa Dandulindaaa | 9. března 2008 v 18:55 | Reagovat

Mno..klasa.....Lulu...dobrej napad...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.