Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

Sorry, I'm different IV

3. listopadu 2007 v 22:00 | DangerousGirl |  Sorry I am different

Takže pokračování Frankouškovy části :)

,,Super!Nezajdem do kina na ten novej film?´´S tebou vždy Gee,jen Brian bude mít radost.Ale co mám dělat,když už jsem mu řekl,že mám čas.Ne že by se mi nechtělo,s Gerardem bych mohl být klidně pořád,je tak krásnej a milej…
,,Uchhhhh..áá…Klidně a kdy?´´ vykoktám.
,,ty jsi nějákej mimo,mno já se za půl hoďky stavím,čest.´´A zavěsí.Bezva.Brianovi řeknu,že musím jít,že volal kámoš a je to naléhavé.Ten ihned vytáhne ruce z mých kalhot,vyčte mi,že na něj naprosto enmám čas a uraženě odplachtí.
,,Zavolám ti.´´ křiknu na něj ještě a pak už jdu rychlým krokem směr domov.Stihnu akorát shodit batoh a vychlemtat půlku láhve minerálky a zazvoní zvonek.Tuhle vlastnost na Gerardovi fakt nemusím,je všude včas.Narozdíl ode mě.Otevřu mu.
,,Už jdu,počkej,kam jsem dal klíče..Co je?´´nechápu čemu se Gerard tak řehtá.Ukáže na můj obličej a začne se popadat za břicho.V tom mi to dojde.Zkurvená čokoláda!!!
,,Ty vole,cos to tu dělal?´´ zeptá se mě Gee,když se dostatečně vysměje.
,,Ale nic,vařil jsem čokoládu a ..to je na dlouho.´´odbydu ho.
,,Áhá,Frankoušek vařil,je mi to jasný.´´tlemí se ten pošuk.
,,Ano.´´
,,Můžu vidět vaši kucyhň,prosím prosím??´´ Asi bych ho zklamal,protože by tam neviděl ohozené zdi čokoládou,jak si to jistě představuje,ale úplně normální bordýlek.
,,Ne,jdeme totiž do kina,víš?´´
,,Fáááákt?´´ zahraje fázi nejvyššího údivu.
,,To si piš.´´ mrknu na něj a pak už konečně jdeme.
Film,co vybral Gee,jakýsi trhriller,je celkem dobrej,ale nějak se na něj nesoustředím.Pokradnu se podím na Geeho.Krom toho,že mě napadne,že z profilu vypadá skvěle,tak mě pobaví,jak je do toho filmu Gerard zažranej.Hrábnu do pytle popcornu,který jsme si spolu koupili dohromady a máme ho mezi náma a čekám an svou chvíli.Když se ozve výstřel,Gerard pootevře ústa údivem a já mu tam nacpu hrst popcornu.Hehe,Gerard se nejdřív lekne a pak začne prskat a nadávat.
,,Ty jeden mrňavej skřete!´´
,,Ale,ale co to slyším,snad né nějáké narážky na mou výšku?´´ bavím se.
,,Drž hubu,prcku.´´
,,Ale notak Gerarde,vždyť víš,že ti to příjde sexy..´´
,,Jo máš pravdu,vždy mi inponovali liliputáni…´´Za tuhle poznámku ho praštím pěstí do stehna,ale on si nedá pokoj.
,,Ale,ale to mělo bolet?nemáš moc síly,co?´´ Chvíli se tam ještě takhel hádáme a hážeme po sobě popcorn,když jakýsi dědek za náma začne buzerovat ať jsme zticha.Gerard do pošle do háje,nicméně se zase zažere do filmu.
Po kině jdeme domů a ještě se růzěn pošťuchujeme.Gee mě pozve k sobě,ale já odmítnu a řeknu mu ,že jsem unavenej.To je pravda,už se fakt těším až si zalezu do posytýlky,uch.A tak mě alespoň doprovodí ,rozloučíme se a jdeme si každý po svých.
Gerard
Tak nic.Co teď s načatým večerem?Dojdu domů a tam ticho. ,,Je někdo domá?´´zavolám.
,,Tady.´´ kuňkne něco,co bych tipoval tak na hlas 6tileté holčičky,která se ztratila.Ale jelikož jsem chytrý,že ano,hehe,tak si spočítám,že to bude asi Mikey.A taky že jo.Leží v obyváku,jen v džínech,pod miniaturní peřinkou a celej se klepe.
,,Co je ti,brácho?´´Vyděsím se.
,,Je mi blbě…´´ Oznámí mi.Všimnul jsem si.Sáhnu mu na čelo,mno jasně,má horečku.Vidím,že velkej bráška Gerard bude zase jednou muset zasáhnout.Dojdu do Mikeyho pokoje,kupodivu tak má uklizneno a vezmu mu pyžamo,župan a teplé ponožky.Dole ho pak přinutím,ať si to laskavě obleče.Po 5 minutách prostestů,že to je dobrý,si to nakonec vezme.Pak odejdu do kuchyně,uvařit mu čaj a najít něco proti horečce.Myslím si ,že má chřipku.Když příjdu,Mikey si už hoví v pyžámku.Mimochodem,to pažámko je s Mickeymousem,haha.Vypadá fakt sladce.Pak ho přinutím vypít čaj a vzít si prášky.Nakonec ho přikryju dekou a on spokojeně zalomí.Tak to by bylo.
A kde je kurva táta? Ale vždyť to je jedno.Co nám umřela máma stejně nebývá vůbec doma.Nejdřív se úplně zhroutil,pak se chvíli snažil kvůli mně a Mikeymu,ale nakonec začal pít a už se to s ním vezlo.Nevím,kde je celé dny a ani mě to moc nezajímá.Celkem se na nás vysral,tak co.Jen nám vždycky někde nechá prachy.Ale než umřela máma,byl táta skvělej.Teď je z něho úplně někdo jiný.On ji totiž nadevšechno miloval.Po té události prostě všechno vzdal,nechal se vykopnout z nemocnice.A přitom to byl dobrej doktor.
Ani se mu nedivím,že byl do ní takovej blázen.Ona bylo prostě dokonalá.Máma,to slovo pořád bolí.A taky si ji stále odvedu živě vybavit.Dlouhé černé vlasy,tmavé oči a velmi světlá pleť.Byla drobná,štíhlounká a trošku menší.Skoro s nepřetržitým úsměvem na tváři.Prostě krásná,veselá a milá.Všude jí bylo plno,byla neuvěřitelně charismatická a káždý ji musel mít rád.Už ve školce si vzpomínám,jak mi kluci vždycky záviděli,jakou mám krásnou mamku.Isabella.Její jméno,to jméno,které mám v tom černém srdci nad postelí.Prostě jednou jela domů k večeru a nějáký mladý,ožralý imbecil to do ní napálil.Byla na místě mrtvá.Proč?! Říkal jsem si tehdy.Bylo to tak nefér.Pak jsem si uvědomil,že život prostě není fér.A po té události jsem s nikým nemluvil,byl pořád sám a nevrlej a protivnej na všechny,kteří se ze začátku snažili mluvit se mnou.Neměl jsem nikoho,ale pak se v mém životě objevil ten malej kluk,který se přistěhoval.Frank.Začali jsme se bavit a prostě to šlo samo.Pověděl jsem mu všechno o mém životě i o mé mámě a tátovi.Tenkrát jsem se mu vybrečel na rameni a on mě utěšoval.Ale už je to za mnou.Hlavní věc je,že mám k Frankovi velkou důvěru.On by mi nikdy nelhal.Mám ho rád.
Ležím tam tak na gauči a vzpomínám a přemýšlím.Nakonec tam usnu po vzoru Mikeyho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Milk Milk | 8. listopadu 2007 v 18:07 | Reagovat

paráda xD trpaslíci jsou sexy :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.