Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

The Hardest Part is Leaving You

21. listopadu 2007 v 16:31 | Loilska |  The hardest part is leaving you
Tuhle story sem dávám proto, že se to tady moc nehejbe. Je to tak trochu blbost, psala jsem to už trochu dřív, ale nedopsala jsem to. Tak jestli budete chtít dopíšu vám to. Jinak Dangerous Girl má rozepsaný nějaký nový příběh, ale bude to prý kratší a taky píše Keď príde láska. Já se teď matlám s Beautiful HitchHiker, ale nějak se nemůžu dobrat pokráčka... . Takže Frerardům Zdar a prosíme pište komentáře.

  • GERARD:
Seděl jsem na zemi v koupelně a vzpomínal. Už je to skoro měsíc co Vicky zemřela. Když jsem byl s ní byl jsem věčně vysmátý a má práce v knihovně mě těšila. Od té doby se toho hodně změnilo. Například se už vůbec nesměji, nekomunikuji s nikým kromě mladšího bráchy Mikeyho a má práce mě nebaví, je to pouze rutinní činnost. Vzpomínám jak jsme se poprvé políbili, jak jsme spolu začali chodit či jak jsme se na Mikeyho svatbě zasnoubili. Bohužel se mi též vybavují takové okamžiky jak spouštějí její rakev do země a poslední miluji tě, které jsem jí řekl. Toho parchanta, který ji střelil sice zavřeli, ale ji mi to nevrátí. Proto to také chci skoncovat. Ze škříňky nad vanou vytáhnu balíček žiletek a jednu z něj oddělím. Zvědavě si prohlížím věc, která pro mě bude za pár okamžiků znamenat smrt. Pak už na nic nečekám a říznu. Lehce mi začne z rukou vytékat krev a já ještě přitlačím. Poté už si nic nepamatuji.
  • MIKEY:
Tak Alicia po dlouhé době něco uvařila, což je dobře, protože já jsem na vaření levý a ona má rizikové těhotenství. Tím pádem domácí práce, péče o ni, moje zaměstnání + péče o Gerarda zůstává na mně. Rozhodl jsem se, že Geemu dovezu oběd taky, aby se neřeklo. Ještě se chudák nevzpamatoval ze smrti Vicky. Hrozně ji miloval. Mno, tak už jsem tady. Vydupu schody do patra a odemknu si. ,,Hej, Gerarde, přišel jsem tě navštívit a taky jsem ti přivezl oběd.'' Zahulákal jsem. Žádná odezva. Prohledal jsem celý byt a nikde nikdo. Zvláštní klíče i boty má doma. Tak se ještě zkusím podívat do koupelny. ,,Panebože!!!'' Gerard leží na zemi v koupelně v kaluži své vlastní krve a podle všeho je v bezvědomí. ,,Gee, Gerarde, prober se, prosím, no tak bráško.'' Naštěstí jsem mu ještě nahmatal tep i když dost slabý. Rychle vytáčím záchranku a pak už Gerarda odvážejí do nemocnice.
  • GERARD:
Probudil jsem se. ,,Kde to k***a jsem?!''Zařval jsem tak, až jsem probudil Mikeyho, kterému ve spánku brýle sjely dolů. Mikey vyletí do sedu. ,, Gee, konečně ses vzbudil.'' Řekne mile. ,, Jo, ale nechěl jsem..!!''Odseknul jsem mu.,,Ale no tak Gee. Já chápu, že je to pro tebe těžké.''Pronesl Mikey konejšivě. ,,Nic nechápeš, promiň Mikey, asi bys měl jít.'' Řekl jsem hystericky. ,,Tak fajn, dám ti nějaký čas na přemýšlení.'' Vstanul vzal si své věci a odešel. Ach jo, asi jsem byl na Mikeyho dost příkrý, ale on to nechápe nezažil to. Jak by bylo jemu kdyby mu někdo zabil Aliciu?! Zhruba další hodinu jsem se zabýval úvahami na toto téma, aniž bych dospěl k nějakému závěru. Najednou někdo rozrazil dveře. ,,Zdar kámo, jak žiješ??Sorry, že jsem nepřišel dřív, ale měl jsem nějaký zařizování.'' Řekl hluboký, veselý hlas. Do pokoje zrovna vstoupil malý, snad celý pokérovaný, roztomilý kluk s delšímy hnědými vlasy a velkýma hnědýma očima. V životě jsem ho neviděl, ale byl docelá hezký. Ježiš, na co to zas myslíš, Gerarde?!Jelikož mi neviděl do obličeje tak dál mluvil jako by se nechumelilo.
  • FRANK:
Sakra, včera jsem na tý pařbě trochu přebral, ještě teďka mě bolí hlava. A k tomu všemu jsem ještě slíbil, že půjdu navštívit svého bývalého nejlepšího kámoše Edwarda do nemocnice, protože měl bouračku. Debil, když to neumí, tak ať za ten volant nesedá. ,,Zdar kámo, žiješ??Sorry, že jsem nepřišel dřív, ale měl jsem nějaký zařizování.'' Zalhal jsem z fleku, protože Edward má jisté výhrady k alkoholu. ,, Hej, Edwarde, aspoň něco řekni néé?!'' Pronesl jsem nasraně. ,, Já asi nejsem ten, koho hledáš.'' Otočil se na mě úplně cizí kluk. Byl dost hezký, delší černé vlasy mu spadaly kolem bledého pohledného obličje, lemovaného oříškovýma očima. ,,Ježiš, promiň, já jsem si asi spletl pokoj.'' Zakoktal jsem se, ale na ceduli, která byla na dveřích bylo správné číslo. Zmateně jsem se podíval na toho kluka. ,,Ten, koho hledáš tu už asi není.'' Řekl mi klidně. ,,Aha.'' Mno, na duchaplnější odpoveď se nevzůmeš ty debile?! Ach, jo už bych měl přestat s tou samomluvou. ,,Mno, a s čim tu jsi ty?'' Kluk se podivně zamračil. ,,To je na delší vyprávění.'' ,,Já mám rád dlouhý příběhy.'' Mno, výborně Iero, jako větší klepna ses předvést opravdu nemohl. ,,Mno, tak dobře.'' Odpověděl kupodivu. Pak mi pověděl docela dlouhý příběh o sobě a holce, se kterou chodil a ona zemřela. Nerad to přiznávám, ale bylo to dost smutný. ,,Vlastně jsem se ti zapomněl představit, jmenuju se Gerard Way.'' Řekl nakonec, už klidným hlasem. ,,A jó, vidíš, já jsem Frank, Frank Iero.'' Odvětil jsem. Pak do pokoje přišla sestra. ,,Kdo jste? A co tu děláte?'' Řekla nevrle. ,,Mno, já jsem Frank Iero a přišel jsem navštívit Edward Halea.'' Sestra na okamžik znějistěla, střelila očima po Gerardovi a pak mě odvedla kousek stranou a tiš řekla: ,, Víte pane Iero, nastala tady jistá komplikace a pana Halea se nám nepovedlo zachránit, je mi to moc líto.'',,Cože?! To ne, to není možné, to se nemohlo stát!!'' Málem jsem se z toho zhroutil musel jsem jít pryč, někam daleko. Utekl jsem aniž bych se rozloučil s Gerardem. Doběhl jsem do nejbližšího baru a tam do sebe klopil jednu sklenku za druhou. Bože, Edward, tak blízký kámoš, skvělý kluk a je mrtvý!
  • GERARD:
Ach jo, chudák Frankie, bože já jsem pomyslel Frankie, K***a Gerarde Wayi měl by ses kontrolovat. Je mi to líto, že přišel o tak dobrého přítele. Sestra mi mezitím dávala nějaké léky na ohlušení bolesti, ale já jsem byl tak zabraný do svých myšlenek, že jsem to nevnímal. V tom momentě jsem vůbec nepomyslel na Vicky ani nic co s ní souvisí, ale myslel jsem na Franka, co asi dělá. Nejspíš ho to hodně vzalo. Uprostřed toho přemýšlení jsem asi usnul. Vzbudilo mě až slunce v pokoji. Zhnuseně jsem si protřel oči a hlasitě zívl. Za chvíli přišla sestřička, jiná než ta včera, tahle byla mladá a dost sexy a brala na mě. Mě ovšem vůbec nezajímala, už zase jsem myslel na Frankieho. V noci se mi o něm zdál krásný sen, že jsme spolu seděli v parku na lavičce a ve svitu Měsíce se objímali a líbali. Ježiš, na co to zas myslim, já jsem přece hetero nebo snad ne?! Nebo jsem spíš donedávna byl hetero, teďka furt myslím na kluka, se kterým to nemá budoucnost, leda značně podivnou a zdeformovanou. Ah, výborně, co ten tu chce?! Můj mladší bratr osobně. ,,Čau Gerarde. Jak se dnes máš? Vypadáš lépe než včera…'' Bych chtěl vidět tebe jak bys vypadal den po tom co jsi málem chcípnul… . Tak jo, budu se snažit být na bráchu milý, vždyť on se taky snaží i když by mě mohl pořádně seřvat za to jak řeším svoje problémy. ,, Ahoj, Mikey. Mám se docela líp. A ty?'' A takhle naše konverazce probíhala až do té doby, kdy mu došlo, že musí nakoupit a za Alic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CuCumber CuCumber | Web | 21. listopadu 2007 v 17:24 | Reagovat

hezký...:)

2 Dee Dee | Web | 21. listopadu 2007 v 18:56 | Reagovat

Hej..toto by si mahla dopísať, lebo je to vpooooho...neee!..je to super!.já ráda tekovýhle suicide topics...

juj v týchto hodinách mi začína jebať...ehm...forgive me...

3 Dee Dee | Web | 21. listopadu 2007 v 19:00 | Reagovat

Hej..toto by si mohla dopísať, lebo je to vpooooho...neee!..je to super!.já ráda tekovýhle suicide topics...

juj v týchto hodinách mi začína jebať...ehm...forgive me...

Inak sa ospravedlnujem, že som vám šlohla pozadie, ale ja v tom mám zmetok, a myslela som si,že ten obrázok

(fee & gee) je z mibby....

mám si zmeniť teda pozadie na mojom blogu??? ((nie))

4 Dee Dee | Web | 21. listopadu 2007 v 19:01 | Reagovat

ach sorry..

5 Dangerous Girl Dangerous Girl | Web | 21. listopadu 2007 v 19:15 | Reagovat

Dee:ne,v pohodě kašli na to.Nechceš spřátelit stránky? :)

6 pájina pájina | Web | 22. listopadu 2007 v 15:54 | Reagovat

skvělý žádná blbost

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.