Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

You are full of lies I

10. listopadu 2007 v 19:04 | DangerousGirl |  You are full of lies

Tak konečně jsem napsala něco nového,čekala jsem na nápad a včera přišel :D Je to trošku jinak psané než ty předešlé a vypráví pouze Gerard.Tady je první část tak doufám,že se bude líbit.Pište komentáře prosím ;-)

Tenkrát jsem neměl moc dobré období.Bydlem jsem sám v odmě,který jsem zdědil po rodičích,kteří zemřeli.Rozhodl jsem se z města přestěhovat sem.A tak si tu teď bydlím na takové samotě.Vážně jsem tohle chtěl?
Bylo mi tenkrát 27,ve městě stejně nic nedrželo.Jedině špatné vzpomínky.Na mou první ženu a dceru.Opustila mě i s dítětem...kvůli jinému.Pak zemřeli mí rodiče..A já jsem nějak nebyl schopný znovu se zamilovat.A tak jsem byl pořád doma.I práci jsem měl doma.Skoro nikam jsem nechodil.Samotářský život mi začal i vyhovovat.Ale můj život se změnil jednoho večera.Právě jsem se chystal jít spát,když prší se mi skvěle spí.Jenže zazvonil zvonek...
Kdo to může být?Tady nebydlí moc lidí.Odlehlý baráček u lesa..Obežřetně otevřu dveře a spatřím tam nějákého kluka.Je malej,drobnej a taky úplně promočenej.Zírám na něj,když promluví. ,,Ahoj,mě je to strašně blbé,ale nemohl bych se u tebe na chvíli schovat než přejde ta hrůza?´´kývne směrem ven a když zahřmí,tak se mírně zachvěje.Slituju se a pozvu ho dál,ale rozhodnu se být na pozoru,kdoví co je zač,jeden nikdy neví.
,,Chceš půjčit něco suchého na sebe?´´ nabídnu mu,když si všimnu,jak z něj odkapává voda na můj koberec.
,,To bys byl moc hodnej.´´ přikývne vděčně.Tak mu teda něco najdu a když se osuší a sedne si před krb,usoudím,že by nebylo na škodu trošku etikety,že.
,,Ehm..já jsem Gerard.´´ předtavím se. ,,Ježiš,to je trapný já jsem se i ještě nepředstavil!Jsem James.´´ podá mi ruku.Zřejmě se rozhodne konverzovat. ,,Jaktože tu bydlíš tak sám Gerarde?´´
,,Uh,nikoho nemám a už jsem si na to zvyknul.´´ odpovím a raději zěmním téma,protože o tom nerad mluvím.
,,A co tebe vyhnalo do takové prdelev takovém počasí?´´ otážu se.James se zašklebí. ,,Mno,abych ti řekl pravdu tak jsem pěkně v hajzlu.Začnu od začátku.Bydlel jsem jen s otcem,jenže když bych řekl,že jsme se nemohli vystát,bylo by to slabé slovo.Jednom jedna z našich velkých hádek dospěla ke rvačce..mno a on mě pak vykopnul.A tak jsem bydlel různě po kámoších a tak,ale to taky nešlo pořád.Pak jsem se nastěhoval ke své holce.Byl to super vztah,láska až za hrob,jenže jsem ji včera nachytal v posteli s nějákým namakaným Italem.Super,atk jsem si sbalil svých pět švestek a vypadnul.Rozhodl jsem se jít za kámošem,který by tu někde poblíž mě mít chatu,ale pak začla ta bouřka a já jsem zpanikařil a ztratil se.A vylezl jsem tady.´´dokončí své strhující vyprávění.
,,Nevím o nikom,kdo by tu poblíž měl chatu..To sis asi pěkně zašel.A navíc se bojíš bouřky,co?´´ Roztomile se usměje. ,,Mno jo,bojím.´´
To je zajímavé,takový velký kluk,v duchu se uchichtnu.
,,Tady seš v bezpečí neboj.´´ uklidním ho.
,,Já vím.A fakt díky,Gerarde,že mě tu necháš,seš moc hodnej.´´pochlebuje mi.
,,To je v pohodě.A už je ti tepleji?´´
,,Jo je,dědečku Mrazíčku.´´ rozřehtá se.
,,To jsem rád,Nastěnko.´´ ušklíbnu pobaveně a pak mě napadne:,,Asi máš hlad,co?´´ James se zase zatváří tak roztomile rozpačitě. ,,Mno jo,mám.´´ A tak jde se mnou do kuchyně a já Gerard Pečovatelská služba uvařím čaj a nachystám mu něco k jídlu.Mezitím mi pochválí,že to tu mám hezké.Pak se zase přestěhujeme do obyváku a tam spolu u televizte popíjíme čaj.James sní tousty,co jsem mu nachystal a zase mi děkuje. ,,Už toho nech.´´ usměju se na něj.A pak tam spolu kecáme až dlouho do noci.Je to fajn kluk tenhle James.
Jo,tak takhle jsme se s Frankiem seznámili.Když tady o tom teď tak uvažuju,vlastně jsem se ho nikdy nezeptal co přesně byla pravda a co ne... Je pozdě.kéž bych ho tehdy nepouštěl dovnitř mého domu.A dovnitř mého srdce už vůbec ne.
Když se ráno vzbudím James je ještě tady.Spí dole na gauči,nabídl jsem mu sice pokoj,ale řekl,že gauč mu bohatě stačí,že prý už mě otravoval dost.Vypadá sladce,když spí.Zranitelně.Chvíli ho ještě nechám,ale vzbudí se sám,když se začnu pohybovat po domě.Příjde za mnou do kuchyně,kde připravuju už rovnou oběd.To je pohled pro bohy.James rozespalej je kouzelnej.Rozcuchané hnědé vlasy,má to jak vrabčí hnízdo,přivřené oči,zívá a trošku vyjevený výraz k tomu...Rozesměju sem,když ho uvidím.
,,Mno já musím mít ránu.´´ prohodí kriticky.
,,Ani ne.Vypadáš fakt kouzelně.´´ složím mu kompliment,ale on si myslí,že si z něj dělám srandu.
,,Haha.Myslíš,že bych mohl použít tvoji koupelnu?´´
,,Jo jasně,proč ne.Nahoře,druhé dveře vpravo.´´ naviguju ho.
,,Ok,díky.´´ a odejde.Nechápu se!Proč myslím na to jak se James třeba sprchuje?Co to se mnou je?! A ještě mu taky řeknu,že vypadá kozelně!Vzpamatuj se,Gerarde,vždyť ho vůbec neznáš.
Jo tehdy to začalo.James mi byl sympatický... i po té druhé stránce.Pozval jsem ho na oběd a pak jsem mu navrhnul,že u mě může zůstat dokud si něco nenajde.Nejdřív nechtěl,že je to blbé,ale nakonec přijal,protože skutečně neměl kam jít.Už dřív jsem uvažoval,že by se mnou někdo mohl bydlet nebo že bych někomu pronajímal nějákou část,protože pro jednu odobu je tady místa až přespříliš,ale nikomu jsem nevěřil tolik,abych ho nechal u mě bydlet.Až Frankiemu.Prostě mě okouzlil a bylo mi ho líto,když byl v nouzi.Popravdě v nouzi byl,ale bylo to úplně jinak než jsem myslel.Bohužel.Ale on mě tak přitahoval.Bylo to oboustrannné.K prvnímu takovému vážnějšímu okamžiku došlo ještě ten den večer.
Je to zvláštní pocit nebýt sám.Odpoledne jsme se s Jamesem byli projít v lese a tady kolem domu.Přišli jsme zase úplně mokří,protože začalo zase pršet,ale v lese jsme si fakt zablbli.James vymýšlel pořád nějáké kraviny,musel jsem se pořád smát.
,,Na co myslíš,Gerarde?´´vytrhne mě z přemýšlení Jamesův hlas.
,,Ale...Dneska to bylo fajn.´´ Řeknu první,co mě napadne.Mno zní to fat skvěle,pochválím se v duchu ironicky.Ale on se zase tak roztomiel usměje a dá mi za pravdu. ,,Jo to bylo.A nebojíš se tu,Gerarde?Jsi tu tak na samotě..´´ Asopň by nás dva nikdo nevyrušil...Ježiš na co to zas myslím?! Kriste.Ještě,že jsem to neřekl nahlas. ,,Mno...ani ne.´´ odpovím.
,,Já bych se tu sám bál určitě.´´ přizná se.
,,No jo,ale ty seš strašpytel,že jo.´´ provokuju ho.Pak ho nechám dole o samotě jdu se nahoru koupat.Napustím si plnou vanu vody,dám si tam pěnu a ponořím se do ni.Uh,to je moje.Když je takový chladný,blbý podzim mám koupele nejradši.Zavřu oči.Nevím jak dlouho tam jsem,když se ozve zaklepání na dveře,které mě vytrhne ze snění.Ježiš já jsem tu usnul!Dovnitř vejde James. ,,Jéé promiň!Já jsem se jen bál jestli ses tu neutopil,když jis tak dlouho nešel.´´ Měl starost to mě dojme,ale předtím zkontroluju,co vevhno mi z vody kouká.Jen hlava,hruď a břicho,odychnu si.
,,To jsi hodný,já jsem usnul.´´vysvětlím mu a nemůže mi ujít,jak se na mě dívá.Znám ten pohled.Je možné,že by.. ?Sjede mě od hlavy až k místu,kde pěna zakrývá mé intimní partie a prohlíží si mě s velkým zájmem.Wow,jeho to vzrušilo!Dělám,že jsem si jeho boule na klahotech nevšimnul a zpetám se:,,Co je?´´ Vzpamatuje se a rychle uhne pohledem. ,,Nic.´´ a vymajzne z koupelny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alexis alexis | 11. listopadu 2007 v 10:25 | Reagovat

tady je frankie jak ňákej seriovej vrah:D

2 Milk.lady Milk.lady | 18. listopadu 2007 v 16:44 | Reagovat

já Gerard pečovatelská služba x) líbí se mi styl jakým píšeš :)

3 Pája Pája | Web | 22. listopadu 2007 v 23:42 | Reagovat

No to jsem zvědavá co se z Frankieho vyklube.....

4 JitkaVampire JitkaVampire | 16. května 2008 v 9:01 | Reagovat

EHM...MOŽNÁ MÁM DLOUHÝ VEDENÍ,ALE PROČ fRANK ŘEK gEEMU,ŽE JE jAMES?TAKY SI MYSLIM ŽE TO BUDE ŇÁKEJ VRAH...UVIDÍME...

5 Jannica Jannica | Web | 25. listopadu 2008 v 12:25 | Reagovat

Taky myslim, že bude vrah... Už od toho názvu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.