Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

You are full of lies II

13. listopadu 2007 v 18:20 | DangerousGirl&Loilska |  You are full of lies

Takže tady je pokračování mé story..Ještě to nekončí,myslím,že ještě jeden nebo dva díly :) Zajímavé by to ještě mělo být.Doufám,že se bude líbit a budu moc ráda ,když napíšete,co na to říkate.Jinak...možná jste si všimli malé změny desingu...jen drobnéxD Líbí se vám? Tak a teď už je to fakt všechno :))

Už se k tomu nevracíme,ale citím,že je mezi námi takové malé napětí.Když na ní příjdu dolů sedí pod dekou u televize.Sednu si vedle něj. ,,Mohl bych se o tebe opřít?´´ zeptá se mě najednou.Trochu mě to zaskočí,ale dovolím mu to.Položí si hlavu na moje rameno a pohodlně se uvelebí.Pak natáhne deku i přeze mě,ale protože zas tak velká není,přitiskne se ještě blíž,abychom se vešli.Páni.Asi po pěti minutách,co si užívám jeho bezprostřední blízkost,promluví. ,,Gerarde...ty jsi jen na holky?´´Tohle ho zajímá? ,,Víš já si nejsem jistý.Měl jsem pouze jednu vážnou známost.Jmenovala se Bunny,ale opustila mě s naší dcerkou.A od té doby jsem nikoho neměl.A před Bunny to byly asi tři holky,ale nebylo to ono nic jsem k nim necítil,šlo jen o sex.Možná...´´ teď si nejsem jistý jestli to mám říct,ale když už jsem to nakousnul... ,,Možná,že mě kluci přitahují.´´ Podívám se na něj.Mlčí. ,,Mno a no ty?´´ taky to chci vědět.A jsem vážně zvědavý,co odpoví. ,,Hele,já si nebudu brát servítky.Jsem bisexuální a ty se mi líbíš.Tečka.´´ vyrazí mi dech.To jsem fakt nečekal. ,,Takže...já se ti líbím?´´ zeptám se nechápavě. ,,Jo!Chceš vidět jak moc?´´ Co tím myslí?!
,,Hmm..jak moc?´´ Podívá se mi do očí a pak vezme mou ruku a navede ji na bouli mezi jeho nohama.Slušná velikost. ,,A to jen vedle tebe sedím a opírám se o tebe..co terpve kdybych..´´ nedokončí.
,,Kdybys co?´´ a přejedu rukou po jeho rozkroku,kde mám pořád ruku.
Vzdychne.Udělám to znovu... a ještě jednou a ještě jednou,líbí se mi,jak vzdychá,ale chci ho škádlit. ,,Kdybys co?´´
,,Proč to děláš,Gee?´´ Gee…takhle mi ještě nikdy neřekl.Už dlouho mi takhle nikdo neřekl. ,,Protože...mezi náma,taky se mi líbíš.´´
,,Vážně?´´
,,Vážně..Neříkej,že chce vědět,jak moc..´´ rozesměju se.Nakloní se ke mně a do ucho i pošeptá:,,Chci to vidět.´´ A pak mě políbí.Konečně.Ucítím jeho suché rty na svých,chvíli se jen tak jemně oťukáváme a čekáme,jak ten druhý bude reagovat,ale pak se políbíme opravdově.Nezavírám oči,abych si mohl dopřát pohled na jeho přivřená oční víčka a vzrušením se chvějící řasy.
Náš první polibek.Pamatuju si ho do detailů.Jediné,co nevím je,jak dlouho to trvalo.Nekonečně?Nevím,přál jsem si,aby to nikdy neskončilo.
,,Ach Jamesi..´´ vydechnu.Zneklidní.Nerad slyší své jméno nebo co?,,Co se děje?´´ nechápu to. ,,Ale nic,jen jsem si na něco vzpomněl...´´ Sednu si rovně. ,,Aha.´´ Taková romantická atmosféra to byla. ,,Gee,pojď ke mně..´´ vábí mě. ,,Nikdy bych neřekl,že skončíme takhle..spolu.´´svěřím se mu.On se uměje a pak mi pošeptá:,,Já jsem si od začátku přál,aby to skončilo takhle.´´Co se na tohle dá říct?Přisknu ho k sobě. ,,Víš co mě napadlo?´´Vážně jsem v jeho hlase postřehl náznak perverzního tónu? ,,Copak?´´
,,Já jsem se chtěl ještě okoupat...dostal jsem velkou chuť na koupel,když jsem tě tam tak viděl.´´ To věřím.
,,No jo,viděl jsem tu tvoji chuť.´´ uchichtnu se.
,,Ty seš ale zlobivý kluk Gerarde.´´ Hehe.
,,Neříkej?´´ poškádlím ho.
,,Ano.Tak se pojď koupat se mnou.´´Jaký krásný rozkaz.
,,Myslíš,že mám,když už jsem tam dneska jednou byl?´´ dráždím ho.
,,Gerarde..´´zakňučí.
,,Tak jo,pojď...když budeš hodnej umyju ti záda.´´
,,Wow.´´uchichtne se.A tak se jdeme koupat.Dnes už podruhé napustím plnou vanu.Je rohová,protože mám pro koupání slabost,tak jsem si ji nedávno koupil.Když se otočím,James už je nahý.Páni.Jenže se nestačím moc pokochat pohledem,protože vklouzne do vody.Achjo.
,,Áh...to je horké.´´postěžuje si.Rukou šáhnu do vody. ,,Dá se.´´ zhodnotím,ale James mě chytne za ruku. ,,Pojď za mnou.´´
,,Ale notak už jsem koupal,já se na tebe budu koukat a..´´ Stáhne mě do vody za ním a protože je vanu už skoro plná,voda vyšplíchen přes okraj.A on se můžu potrhat smíchy,když se vynořím a vykašlávám vodu.Musí na mě být pěkný pohled,hovím si ve vaně oblečený.Sundám si promočené pyžamo a obloukem ho hodím přes koupelnu. ,,Kdo by to byl řekl,že takový malý skrček má tolik síly.´´ušklíbnu se.Jenže to už ucítím jeho ruku na mém stehně.Uh. ,,Co je malé,to je milé,ne?´´zatváří se jako andílek.Jasně.Jeho ruku pomalu putuje po mém stehně až ke slabinám...páni mám dost.Poslední dobou jsem si erotiky vůbec neužil,neměl jsem s kým..Tohle je fantazie.Jeho drobné prstíky si pomalu hrajou s mým...Když mám pocit,že už to nevydržím,přestane. ,,Nepřemístíme se někam do ložnice?´´mrkne na mě. ,,Ano...´´vydechnu.
Mírně se zachvěju,když si na to vzpomenu.Je jasné,jak to tenkrát dopadlo.Krásným,vášnivým sexem v mé ložnici.Byl to můj první zážitek s klukem.Na to,že to bylo poprvé..bylo to skvělé.Hlavně ten závěr.
Užívám si ten pocit,cítím jak prostupuje do každé částečky mého těla,nechci aby to skončilo...On mě jemně políbí na krk a spokojeně se rozvalí vedle mě. ,,To bylo...´´nenacházím slova.
,,Ano.Miluju tě,Gerarde.´´ odpoví mi.Naprosto mě tím šokuje.Vůbec nevím,co říct.Ale on naštěstí na odpověď nečeká a políbí mě znovu.Na bříško a pak směrem dolůů...Rozvášní mě tak,že si za chvíli dáme další kolo.
To bylo poprvé,co mi vyznal lásku.V té chvíli jsem věděl,že to je ono.Následující půlrok mi změnil od základů život.Hlavní změna-nebydlel jsem sám a ani jsem sám nebyl.Měl jsem Frankieho,moji lásku,mého přítele,mého partnera,mé zaltíčko,mé všechno.Také jsem si našle práci.Dřív jsem seděl celé dny doma a pracoval pře internet.Našel jsem si práci,která mě skutečně bavila.Dělal jsem pro jednu zahraniční agenturu,která tady měla pobočku.Překladatele a tak různě.Vyhovovalo mi to.Frank byl většinou doma,když jsem přišel,dopoledne občas někam mizel...Asi se snažil sehnat něco načero.Nevím,možná,že právě tohle se mu stalo osudným.Prostě v tu dobu jseu byl maximálně šťastný.Klapalo nám to po všech stránkách..Hlavně v posteli.Když si vzpomenu na Frankieho polibky...
Ale protože jak už to v mém životě bývá,vždycky když prožívám ěnco krásného,musí se stát něco strašného.A tohle na sebe taky nenechalo dlouho čekat.
,,Pěknej víkend,Gerarde.´´ slyším ještě za sebou.Konečně mám padla.Dneska už toho mám dost.A nemužu se dočkat až uvidím svého miláčka.Určitě na mě už čeká,uděláme si pěknou večeři a potom...
,,Tobě taky...´´ brouknu.Jessica,moje kolegyně.Nevím jestli je takhle strašně milá na každého a nebo na mě bere..každopádně má smůlu.Vyjdu ven a omylem vrazím do nějáké ženy,která stojí před naší kanceláří.
,,Promiňte.´´omluvím se.
,,To je v pořádku.´´Podívám se na ni.Nějak divně na mě kouká.
,,Nevíte,kde bych našla pana Waye?´´ zeptá se.Mno tak to je fakt náhodička,ušklíbnu se.
,,To jsem já.Co byste ráda?´´odpovím vytočeně.
,,Agentka Rosseová.Musím s vámi mluvit.Někde o samotě.´´ A ukáže mi odznak.Proboha.Co mi může chtít?Navrhne,že si můžeme sednout do kavárny.Potom na mě vybalí Jamesovu fotku. ,,Znáte tohoto muže?´´
,,Ano!To je můj..ehm přítel James.´´ Jak bych ho asi mohl nepoznat?Tahle fotka vypadá starší,ale ty oči bych poznal vždy a všude.Slečna agentka se zatváří profesionálně.Profesionálněji.Je mi silně nesympatická,ale to co řekne,to je prostě rána pod pás.
,,Toto je Frank Anthony Iero,uprchlík z věznice v San Dieguu,patří mezi hledané.Seděl za dvě vraždy.´´ oznámí mi chladným hlasem.
,,Cože?!Tomu nevěžím.James by mi nidky nelhal.´´hlesnu a doufám,že je to omyl nebo špatný vtip...
Nebyl to vtip.Rosseová mi ukázala důkazy,všechno mluvilo proti Frankiemu.Nevěděl jsem co mám dělat.Zase jsem cítil,že se mi celý svět hroutí.To snad ani nebylo možné.Chtěli ho zatknout hned.Přemluvil jsem ji.Chtěl jsem si s ním nejdrříve promluvit.Řekla,mi že budou kolem domu,ale aˇsi dám pozor,že může být nebezpečný.Nebezpečný,nebezpečný,nebezpečný...znělo mi to slovo v hlavě.Můj malý sladký James?
Jedu domů absolutně zdrcený.Oni za chvíli přijdou a odvedou ho a on mi lhal a ...kurva!Musím s ním mluvit,ikdyž to bude ještě horší,musí mi to vysvětlit,musí říct,že to je blbost,omyl,že to není pravda,musí,musí,musí!!!

Pokračování příště :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niky Niky | Web | 13. listopadu 2007 v 21:06 | Reagovat

Ou, tohle je fakt napínavé jak trenky. Pokráčko, proším.

2 alexis alexis | 14. listopadu 2007 v 18:44 | Reagovat

aach jsem napjatá jak kšandy:D

3 FraGee FraGee | Web | 14. listopadu 2007 v 23:20 | Reagovat

Jo jasně že spřátelíme =) už du na to

4 CuCumber :) CuCumber :) | Web | 15. listopadu 2007 v 16:37 | Reagovat

Už se těším na pokráčko x)

5 Elishka! Elishka! | 17. listopadu 2007 v 20:42 | Reagovat

honéééém pokráčkooo!!!!!!!!!

6 Jannica Jannica | Web | 25. listopadu 2008 v 12:32 | Reagovat

Néééééé

Já se bojim, že zase někdo skončí v hrobě

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.