Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

Hate II

10. prosince 2007 v 20:06 | DangerousGirl |  Hate
Tak jsem nám to přejmenovala,radši xD Nevím,co mě to zase napadlo za blbost,ale to se mi někdy stáva,raději si toho nevšímejte xD Mno takže tady je pokračování,bohužel ej to tak blbě useklé,protože jsem víc fakt nestihla a chtěl ajsem vám to tu dát už dneska..Mno zítra by mělo být delší,uvidí se ;-)

Mistr Way
Pošahané návštěvy...mumlám si pro sebe zatímco naštvaný na nejvyší míru zvedám své tělo a nutím se do oblíkání.Rozhodnu se pro černé džíny a červenou volnou košili,aby zase matka neměla nějáké kecy na téma,jak se to oblíkám.Po běžné ranní hygieně sejdu dolů,abych viděl své rodiče oblečené jako ze škatulky,jak si povídají v obyváku.Idylka.
,,Konečně.´´komentuje můj příchod táta.
,,Nemohl sis oblíct něco hezčího?´´komentuju můj ohoz máma.Rozhodnu se na ty jejich kecy raději neodpovídat a mlčky nasednu do auta.Není mi totiž moc dobře.Sice jsem si včera slušně vydělal,ale natrefil jsem na samé takové zákazníky,kteří se se mnou nemazlili...Takže mě jaksi bolí sedací část a navíc jsem přišel pozdě a spal tak zhruba tři hodiny.Hlavně,že jedu na pošahanou návštěvu.
,,Co to je vůbec za lidi?´´vystěknu otázku,abych přetrhnul to blbé ticho.
,,Tatínkův známý z práce.Tak doufám,že se budeš chovat slušně.´´
,,Jasně.´´odpovím jí s takovou dávkou ironie,že si vysloužím další řeči.
,,A netvař se takhle,prosímtě.Je na tebe pohled,že by jeden plakal.To ses špatně vyspal nebo co?´´Hlavně,že na vás je pohled pro bohy,pomyslím si,ale rozhodnu se,že držet hubu bude lepší.
Za chvíli jsme na místě.Jak se tak dívám,budou to stejní zazobanci jako naši.Podle toho baráku...Ale to už nás přicupitá přivítat sama paní domu s manželem v zádech.Z vizitky u dveří si inteligentně přečtu příjmení.Ierovi,skvělý.
Pak začnou ty typické trapné představovací scény a fráze,které tak miluju.
Blablabla,má choť bla bla...Těší mě,bůůů...
,,...a náš syn Frank.´´dokončí to a můj pohled sklouzne k poslednímu členovi rodiny.Když spatřím jeho obličej,uvědomím si,že už jsem ho někde určitě viděl.Nejdřív se vyděsím,jestli to náhodou není nějáký můj bývalý zákázník,což by bylo totálně v prdeli,ale pak ho bezpečně poznám.Jasně,to je ten malej ,,velkej borec,, ,co sï mě chtěl včera se svýma kamarádíčkama podat.
Heh,tak tohle bude ještě zajímavé.Když spatřím jeho velice nemile překvapený obličej,dojde mi,že on si zajisté taky vzpomněl.Ouuuu...
Frankouš
Sedím v obyváku a hraju si s mobilem,když mě zavolá máti,ať se přivítat s návštěvou.Otráveně zvednu tělo a jdu se na ten zázrak podívat.Jsem fakt zvědavý na toho,co si se mnou prý bude rozumnět...
Když ho zahlídnu ve dveřích málem mě odvezou.A do hajzlu...
Nejen,že to není žádný takový týpek maminčin mazánek,jak jsem si představoval,ale ihned poznám toho kluka,kterýmu jsem včera nadával do buzerantů.
A navíc...jo,vypadá skvěle.Vidět ho za jiných okolností,tak neváhám...kurva.Proč musí mít ty horní knoflíky té blbé košile rozeplé?!Kouká mu slušný kousek nahé hrudi a vypadá to tak neuvěřitelně rajcovně...a ty oči,kurva ty oči,awwww.
Chvíli se dívá nechápavě,ale pak mě zjevně pozná,protože se velice pohrdavě ušklíbne.
Hned po přivítácích kecech je oběd.Máma se chtěla vytáhnout,dokonce osobně dohlížela na kuchařku.Sednu si jako první ke stolu na své oblíbené místečko a za chvíli je mi jasné,že to byla chyba,protože mám toho kluka usadí přesně naproti mně.Skvělý,tak teď mě bude celou dobu propichovat těma svýma očima.Jsem z něho nervózní.Nimrám se v obědě mezitím,co se rodiče vesele baví s hosty.Asi si padli do oka.Bezva.
,,Frankie,ty vůbec nejíš...takhle nikdy nevyrosteš.´´ozve se moje skvělá máma.Jsou chvíle,kdy bych ji s chutí něco ostrého řekl a tahle k nim patří.Nesnáším veškeré blbé narážky na mou drobnou malou postavu.A ještě ke všemu se ten kluk naproti mně nahlas rozesměje.(mimochodem pořád nevím,jak se jmenuje,to je tak,když někdo neposlouchá)Jeho matka se na něj vyčítavě zahledí.Jo je nevychovaný!!!
Nenápadně po něm hodím očko.Ha,jasně,on se úplně v pohdoě láduje a usmívá a samozřejmě mě nachytá na švestkách.Rychle ucuknu pohledem a hledím se jídla.Když všichni dojí posadíme se do obýváku,každý něco popíjí a povídá si.Kromě mě a toho kluka.Jenže pak moje máti dostane úžasný nápad.
,,Franku,nehceš vzít tady Gerarda k sobě do pokoje?Aspoň si můžete spolu v klidu popovídat.´´navrhne a já mám sto chutí se zahrabat pod zem.Alespoň už vím,jak se jmenuje.Gerard.Geráááárd-to je skvělý jméno,uvažuju,ale pak mi dojde,že se na mě všichni včetně toho slavného Gerarda dívají.Kurva.
,,Ehm...jo jasně.´´odpovím a zvednu se.Mrknu směrem k němu.Sleduje každý můj pohyb,povzdychne si a zvedne se a následuje mě.Ježíš,já s ním budu úplně sám v jedné místnosti.Když takhle stojí je málem o hlavu větší než já.Vyhopkám po schodech a dovedu ho do svého pokoje.Nemám se v něm za co stydět,jsem v něm spokojenej.
,,Někam se posaď.´´pobídnu ho rozpačitě.Co mu mám jako říkat?Ležérně se posadí na postel a dál mě propichuje očima.Asi po minutě už to nevydržím a vzteknu se.
,,Musíš pořád takhle blbě civět?´´vyjedu.
,,Tak sorry,jinak civet neumím,mám to už od narození,víš..to si musíš vyřídít s mými rodiči...´´ironizuje.
,,A jestli pak tví rodiče vědí,co děláš po večerech na silnici?´´vrátím mu to.
,,Není to taková sranda,když za sebou nemáš partu kámošů,co?´´postaví se.
,,A to se tě mám jako bát?´´
,,Mohl bys...máš štěstí,že nejsem ten typ,co chce každého mlátit jen proto,že se mu na něm něco nelíbí,víš?´´tváří se fakt zle.Ale omlouvat se mu nebudu.
,,Zajímalo by mě,proč kluk z takový rodiny jako ty dělá kurvu...vždycky jsem myslel,že to dělaj většinou kvuli prachům,ale vidím,že i z nudy to není špatné,že?´´jdu do protiútoku.Chytí mě jednou rukou pod krkem a šeptne:,,Je ti po tom kulové.´´a pustí mě.Ty vole.Kdyby věděl,jak mě to vzrušovalo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pájina pájina | Web | 10. prosince 2007 v 20:48 | Reagovat

aach no pání

2 pájina pájina | Web | 10. prosince 2007 v 20:48 | Reagovat

aach no pání

3 Loilska Loilska | Web | 10. prosince 2007 v 21:07 | Reagovat

Perfektní až nemám slov ;)

4 CuCumber CuCumber | Web | 11. prosince 2007 v 16:51 | Reagovat

bezva,pokráčko :)

5 lucya lucya | Web | 11. prosince 2007 v 18:49 | Reagovat

ou..kráása...

6 W. W. | 12. prosince 2007 v 22:03 | Reagovat

Ou maj fakin gád, ten konec. :-D :-D XD

7 Pája Pája | Web | 13. prosince 2007 v 22:31 | Reagovat

Vážně super! Fakt dobře píšeš...a tahle story začíná bejt čím dál tím víc zajímavější!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.