Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

My Gay Romance?

30. prosince 2007 v 20:19 | Překlad By Loilska@Dangerous Girl |  My Gay Romance
Čest, takže jak jste si asi všimli, přibyla nám tady nová rubrika, kde budeme dávat přeložené stories. Tady je vlastně naše přeložená prvotina, tak vám to tady budem po kouscích přibývat :)) Snad se vám to bude líbit :)

Gerard seděl sám ve svém hotelovém pokoji, jako obvykle. Ostatní šli na večírek, ale Gerard se na to necítil. Přemýšlel o tom, že ostatní z jeho kapely by si mohli uvědomit, že je to už šestý večírek, na který nešel, ale oni si to neuvědomovali. Bylo mu to jedno;stejně byl rád sám. Byl rád, když jeho šli ven, bavit se bez něj; alespoň někdo se bavil, když on ne.
Koukal z okna a pozoroval kapky deště pomalu stékající po skle. Dobře, začínal se cítit osamnělý. Pravda byla, že nesnášel být sám a chtěl by chodit na večírky s nimi, ale už měl plné zuby reportéru, kteří poskakovali pořád kolem něj a vyptávali se na jeho milostný život. Vadilo mu to proto, že žádný milostný život neměl. Sice tu byla spousta krásných a sexy dívek, které byly pořád všude kolem něj. Jasně, mohl mít kteroukoliv z nich chtěl, ale byl tu jeden problém;netoužil po žádné z nich. Jeho srdce patřilo někomu jinému.
Bohužel nikdy nemohl mít tu osobu, kterou chtěl. Neměl žádnou šanci. A tak spal se spoustou dívek, zamotával se do jednoho bezvýznamného vztahu za druhým. Nic to pro něj neznamenalo a on zoufale chtěl, aby to skončilo; ale byla tu jen jedna cesta, jen jedna osoba to mohla všechno skončit.
Zrovna si vzdychal, převaloval se na posteli a přemýšlel o tom, proč jsou hotelové stropy vždy bílé, když někdo zaklepal na dveře.
,,Hej kámo, pusť me dovnitř.''Gerard zavrčel, když poznal hlas svého bratra.
,,Jdi pryč, spím.'',,Seru ti na to, pusť mě!''Gerard zavrčel znova a slezl z postele. ,,Co chceš?!''Zařval směrem ke dveřím. ,,Jenom si chci pokecat!''Otevřel dveře, aby jimi Mikey mohl projít. ,,Ok, tak mluv, co je s tebou?''Řekl Mikey a lehl si na postel. ,,Co máš na mysli?''Odvětil Gerard a sedl si vedle bratra. ,,A proč nejsi na večírku?!''
,,Za chvíli půjdu zpátky, jenom jsem se chtěl podívat, jestli jsi v pohodě.'',,Jsem v pohodě a teď vypadni.''
,,Řekl bys mi, kdyby bylo něco špatně, viď?''Gerard zavrčel znovu. ,,Říkaš mi všechno, že?'',,Když řeknu, že ano, odejdeš?'',,Jo.'',,Tak tedy ano.''
Mikey se podíval na bratra, snažící se pochopit, co se mu honí hlavou. Bylo to těžké, protože Gerard byl vždycky uzavřený do sebe, jakoby něco skrýval. Jindy by Mikey zůstal a snažil se zjistit o co jde, ale dnes pochopil, že bude lepší, když odejde, protože, když Gerard bude chtít, řekne mu to sám.
,,Ok, tak já půjdu. Mám mobil kdyby něco.'',,Dobře, užij si to.''
Gerard pozoroval bratra, jak při odchodu třískl dveřma a pak dál zíral na strop. Během pěti minut se dveře znovu otevřely. ,,Kurva Mikey, řekl jsem ti, že jsem v pohodě. Věř mi.''
Uvědomil si, že použil text ze své písničky, takže mu chvíli trvalo, než si uvědomil, že to nebyl Mikey, kdo prošel dveřmi. Byla to ta osoba, na kterou celou dobu čekal.
,,Oh, Ahoj. Promiň myslel jsem, že je to zase Mikey.'',,Ne, to jsem já. Byl bys snad radši, kdyby to byl Mikey?''Usmál se škádlivě. ,,Samozřejmě, že ne. Tebe vždycky vidím raději.''Gerard se nahrbil;takhle to vážně nemělo vyznít. Jeho kamarád udiveně nadzvedl obočí. ,,Tak, co pro tebe můžu udělat?''Řekl rychle Gerard, než se mohl ještě víc ztrapnit.
,,Oh, jen jsem se přišel podívat, jestli jsi v pohodě. Tohle je už asi šestý večírek, na kterém chybíš. Je to docela divné…''Gerard se usmál; překvapilo ho, že si toho někdo všiml. ,,Neboj se o mě, jsem v pohodě.'',,Ale já se o tebe bojím!''Gerardovy oči se rozzářily: ,,Opravdu?'',,Samozřejmě, jsi přece pořád můj nejlepší kámoš.''Gerardovy oči se zase rozesmutněly. ,,Oh.''Jeho přítel ho objal. ,,Kde bych byl bez tebe,hm?''Řekl něžně. ,,Miluju tě, kámo.''Gerard pouze přidušeně odvětil:,,Taky tě miluju, Frankie.''
,,A co jinak?''Řekl vesele Frankie a skočil na postel, na místo, kde před několika minutami seděl Mikey. ,,Ale, nic.'' ,,No tak, mě to můžeš říct.'' Frankie se Gerardovi prosebně podíval do oči, jakoby se v nich snažil najít odpověď. ,,Nedívej se na mě tak, Franku.'' ,,Co? Bojíš se, že by ses ztratil v mých očích, nebo tak něco?''Řekl pobaveně. ,,Tak nějak.'' Odpověděl Gerard, částečně pravdivě.
Chvíli seděli v tichu, když se Frankie rozhodl zkusit to znova. ,,Vážně, co je to s tebou?'' Prosím Frankie, neptej se mě, prosil Gerard tichounce, jen mě nech tě milovat v míru. Nijak ti neubližuju; jen ubližuju sobě.
,,Řekneš mi to teda, Gerarde?''Vyrušil Frankie Gerarda z jeho myšlenek. ,,Nemyslím,že bych měl.'',,Oh, takže se něco děje!''Řekl Frankie triumfálně. ,,Prosím, řekni mi to.''Když se otočil, aby viděl na svého přítele, zjistil, že Gerard upřeně zírá do jeho očí.
,,C-co tě trápí?''Zeptal se Frank jemně. Gerard sklonil hlavu, aby se nemusel dívat na svého přítele. ,,Já nevím, já…já….'' Frankie se přiklonil blíže k Gerardovi a obmotal své ruce kolem jeho těla. ,,Podívej, ať je to cokoliv, bude to v pořádku. Uvidíš.'' ,,Ale ono nebude. Nebude to v pořádku Frankie!'',,Možná, kdybys mi řekl co tě trápí. Gerarde? Podívej se na mě.''
Gerard pomalu otočil hlavu a znovu začal zírat do těch silných očí. Už se do nich nechtěl dívat;chtěl být tak blízko k Frankieho obličeji, že by do nich nemohl zírat;tak blízko, že by se mohl dotýkat Frankieho, aby ho mohl líbat… To bylo všechno co chtěl. Ale on se bál, bál se, že kdyby to mohl dělat, chtěl by pak pořád víc. Věděl, že pak už by nikdy nedostal tu šanci.
Zvedl své prsty a začal hladit Frankieho obličej. Jeho kůže byla tak hladká, vůči jeho hrubé ruce. Gerard nadskočil, když ucítil Frankieho ruku na té své, která jí vedla směrem k jeho klínu. Frankie se přiblížil víc k Gerardovi a opatrně přitiskl své rty ke rtům svého přítele. Neměl tušení co to vlastně dělá, ale cítil, že je to tak správné. Nechal svůj jazyk sklouznout po Gerardových rtech, než mu ho vrazil do úst. Těžce dýchal, když si jeho jazyk hrál s Geradovým hladkým, mokrým, horkým jazykem kolem jeho našpulených rtů, cítící každý kousek Gerardových úst, kterého mohl jeho jazyk dosáhnout. Musel se usmát, když ucítil, že Gerard se připojil se stejnou vervou;jeho jazyke si hrál s Frankeiho tak silně jak jen mohl.
Frankie ucítil teplou ruku začínající třít jeho stehna nahoru a dolů a pak se pohybující nahoru směrem k jeho rozkroku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dee Dee | Web | 30. prosince 2007 v 21:11 | Reagovat

Kurča fix! Ja neviem prečo, ale slovo gay sa mi strašne páči.

2 pájina pájina | Web | 30. prosince 2007 v 21:45 | Reagovat

dobrej překlad

3 CuCumber :) CuCumber :) | Web | 30. prosince 2007 v 21:54 | Reagovat

super...:) to bude zajímavý...sex hned v prvním díle xD (tak ne upa sex,ale aspoň něco) :D

4 Anaj Anaj | Web | 30. prosince 2007 v 22:56 | Reagovat

dost dobryy preklad :)

5 Dangerous Girl Dangerous Girl | Web | 31. prosince 2007 v 10:15 | Reagovat

Já se vám přiznám,ono to bude smutné :(((( Bůůů,ale krásné :))) Dee:Já to slovo přímo zbožňuju,ale na pansy to nemá xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.