Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

Second Chance I

22. prosince 2007 v 14:25 | Loilska |  Second chance
Takže moje nová story :))Bude trochu delší. Zatím jen kousek, přes prázdniny snad dopíšu The Hardest Part is Leaving You a naplno se budu věnovat tomuhle ;))


Gerard:
Jsem nervózní jak staré prase. Zítra nastupuju do nové práce. Budu designovat obaly na Cdčka v jednom vydavatelství. Docela se těším, dlouho jsem nějakou vyhovující práci sháněl. Je to sice na druhý stranš města, takže budu muset dojíždět, ale jsem rád, že jsem vůbec něco sehnal. Teďka už si půjdu lehnout, abych nezaspal. Kdo ví, třeba zítra poznám svou osudovou lásku… Kysele se ušklíbnu. Mám tak trochu problémy se vztahy. Z mých myšlenek mě vytrhne brácha:,,Dobrou, Gee.''usměje se. ,,Dobrou, Mikey.'' Bydlím se svým bráškou, je to celkem fajn, zvlášť když je váš bratr tak pořádný. Zalezu si k sobě do pokoje. Můj pohled sklouzne na malířský stojan v rohu pokoje. Strašně rád maluju. Zapadnu do postele. Nikdy jsem se neuměl moc seznamovat. Je to pro mě tak trochu těžší. Jsem sice gay, ale ostatní se aspoň sdružujou v nějakých klubech a tak. Já ne. Jsem na to až moc stydlivý. Ani nevím proč, ale třeba, když vidím nějakýho hezkýho kluka tak panikařím. Měl jsem sice nějaké známosti, ale vždycky to končilo fiaskem. Bude to asi tím, že jsem ještě nikdy nebyl zamilovaný. Mno, vlastně asi byl, ale nebyla to opětovaná láska. Je to už hodně dlouho, na střední.
FLASHBACK:
Vyjdu z domu. Pohlédnu na dům na rohu ulice. Zrovna odtamtud vychází můj idol. Frank Iero. Chodí do druháku a je hodně oblíbený. Holky na něj letí. Zašklebím se a jdu do školy přes park, jako vždycky. On jde s houfem svých kámošů z party. Nevím co mě na něm tak zaujalo, ale prostě jsem do něho úplně udělaný. On je na rozdíl ode mě velký frajer. Nemám přátele, občas tak maximálně pokecám s Rayminátorem, což je strašnej šprt. Frank je prostě úžasný, má černočervené vlasy a je strašně maličký. Taky je hodně pokérovaný. To mě na něm strašně přitahuje. Bohužel, jelikož má tolik kámošů, nedokážu se k němu dostat. Dolezu do naší třídy a přisednu si k Rayovi. ,,Ahoj.''Zamumlám. ,,Kurva nazdar Gerarde, slyšel jsi to?? Nathan dneska pořádá mejdan, půjdeš?'' A co bych z toho asi měl?! Stejně se se mnou nikdo nebaví.,,Zve mě snad někdo?''Řeknu smutně.,,Jo, právě teď já, no tak, kurva Gerarde seber se a buď trochu chlap.'' Dobře Rayi, budu chlap, když to říkáš zrovna ty… ,,Fajn, můžu jít s tebou?'' Zeptám se ho na rovinu. ,,Jasně, kurva Gee, konečně ses vzpamatoval, tak v osm.'' Obejme mě. A pak kdo je tu zženštělej. Bavím se.
Kurva, mě se tak nechce jít na oběd, zas tu bude řada jak v prdeli. Mno, Ray už mě tam čeká. Poznám ho podle toho jeho květáku na hlavě. Dneska je ke mně nějakej až moc pozornej, to se mi nechce líbit. Zabraný ve svých myšlenkách se s někým srazím ve dveřích. ,,Auu.''Vyjeknu a chytnu se za bradu. Už chci spustit proud nadávek, ale když si všimnu s kým jsem se srazil, nevydám ze sebe ani hlásku. ,,Promiň.''Zamumlá, prohlídne si mě a jde pryč. Fakt bezva, srazím se tady se svým idolem a stejně nic neudělám. Jsem to, ale debil. Fakt je, ale že mě to přivedlo na jistou myšlenku. Na té párty možná bude i Frank a tam bych se mohl i o něco pokusit. Nu, uvidíme.
RIGHT NOW:
Jo, tehdy jsem byl plný nadějí a doufal jsem, že se něco převratného stane. Netušil jsem jak jsem blízko pravdě. Akorát, že pravda nebyla tak krásná jako sny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pájina pájina | Web | 22. prosince 2007 v 15:15 | Reagovat

a ray ho určitě na tý pařbě začne nabalovat

2 CuCumber :) CuCumber :) | Web | 22. prosince 2007 v 15:59 | Reagovat

super...! hned pokracko :D:D:D to bude trapas!!! uz to vidim :D

3 Anaj Anaj | Web | 22. prosince 2007 v 16:31 | Reagovat

daleeeej :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.