Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

Second Chance II.

22. prosince 2007 v 21:07 | Loilska |  Second chance
Tady máte to pokráčko, ale nevím jak brzo se dostanu dál :)) Jinak, teďka s Dangerous Girl rozjíždíme ultra tajnej projekt XD snad se tady ještě do Vánoc aspoň kousek objeví, ale je to morda XD

FLASHBACK:
Ještě se podívám do zrcadla, jestli je všechno v pořádku a sejdu po schodech dolů. Pro dnešní večer jsem zvolil černý uzoučký džíny a černý triko. Nalíčil jsem si oči a právě teď zvoní Rayminátor, ať už jdu. ,,Čůs Rayíku.''Usměju se. ,,Zdar, tak jdem.'' Mlčky jdeme s Rayem na druhou stranu města, kde to vůbec neznám. Vlastně ani nevím, kde Nathan bydlí, nikdy jsem se o ostatní nezajímal. To Ray už spíš, ale tak co. Zazvoníme u takovýho moderního baráčku a otevře nám taková prsatá zrzka, která se chlípně usměje na Raye a pak se mu pověsí kolem krku. Zvláštní, známe se už od základky, ale netušil jsem, že má holku. Je tu mumraj. Ať se dívám kam se dívám, nikde Franka nevidím. Rovnou si teda ze stolu ukořistím láhev vodky a sednu si do rohu místnosti za zem. Vypiju asi polovinu, když si všimnu kluka zalezlýho za rohem. Nejspíš nechce, aby ho někdo viděl. Mám už trochu upito, takže mi moje smysly neslouží zrovna nejlépe, takže mi chvíli trvá než rozeznám, že je to Frank. Trochu se proberu a přisednu si za ním.,,Ahoj.''Usměju se na něj. A hele, taky pije vodku.,,Čest''Hodí po mě úsměv. Chvíli jen tak sedíme, když si všimnu, že jeho flaška vodky už je prázdná. ,,Ehm, taky piješ vodku?''Zeptám se a přisunu mu flašku, kterou jsem si přivlastnil.,,Jo, díky.''Lokne si. Další mlčení. ,,Hele sorry, že jsem tě srazil v tý jídelně, trochu jsem spěchal.''Zatváří se omluvně.,,Ne, to já se omlouvám, byl jsem trochu mimo.'',,Ne to byla moje vina…'' Chvíli se tak hádáme, ale pak se oba rozesmějeme. Vodka dělá přátele. Docela dobře se zakecáme, ale protože tady začíná být hodně řevu tak se s naší věrnou kamarádkou vodkou přesuneme do jednoho z volných pokojů. Sedneme si na postel a celkem dobře kecáme.,,…mno a tak jsem se snažil z Joea vymáčknout ten burák a vono to zezadu vypadalo jako bychom spolu šukali a naši byli naprosto zhnusení.''Dovypráví se smíchem. Má tak krásný rty. Tak moc bych si je přál ochutnat. Ani si neuvědomuju co dělám, ale nakloním se k němu a začnu ho líbat. On si mě k sobě přitáhne ještě těsněji.
RIGHT NOW:
To byla nejspíš osudová chyba. Nikdy jsem neměl ten polibek opětovat, protože pak jsem byl naprosto ztracenej. To už mi teď, ale nepomůže, bohužel.
FLASHBACK:
Líbáme se dost odvážně. Hraju si s jeho jazykem a tolik mě vzrušuje. Naše rozkroky se o sebe otírají, když se ode mě najednou odtrhne.,,Promiň Gerarde, já-já nemůže, vážně ne. Promiň.''Vstane a zmizí ze dveří. To mi stačí k tomu, abych vstal a s brekem utekl domů. Možná se chovám hystericky, ale je to pro mě prostě strašný.
RIGHT NOW:
Takhle skončila moje první a zatím jediná láska. Asi mi není přáno milovat a být milován. Otočím se na bok a násilím zavřu oči. Vždyť to bez lásky není zas tak špatné, žiju si celkem dobře s Mikeym i když ten se mi tady už několikrát svěřoval, že je zamilovaný do naší sousedky Emily. A když mi láska nechybí tak proč teď kurva brečím?! Já se fakt nechápu…
Kurva co to?! Ale néé, já jsem zaspal. Vyletím do sedu a vyhazuju věci ze skříně. Navlíknu si černý kalhoty a černou košili. Trochu rozcuchám vlasy a běžím dolů. Na posledním schodu se mi zachytne nohavice kalhot o hřebík a já letím střemhlav dolů. ,,Kurva.''Vyjeknu. Pěkně to bolí. Třu si postíženou hlavu. Nemám však moc času se litovat, takže rychle vstanu a sedám do auta. Musím jet přes celý město a ještě k tomu je teď všude samá kolona.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aaa aaa | 22. prosince 2007 v 21:17 | Reagovat

Našiel som super web - www.TopHry.net - dá sa tam zahrať kopu online hier úplne zadarmo a hry idú aj stiahnuť! Všetkým odporúčam!

2 Anaj Anaj | Web | 22. prosince 2007 v 22:17 | Reagovat

skvele.. naozaj skvele :))

3 CuCumber :) CuCumber :) | Web | 23. prosince 2007 v 10:55 | Reagovat

fakt bomba...!se těšim na pokráčko :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.