Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

The Hardest Part is Leaving You II.

6. prosince 2007 v 21:07 | Loilska |  The hardest part is leaving you
Nazdárek hezky po Frerardovsku,
tady je pokráčko. Pokusím se to teda dopsat, ale neslibuju žádný úspěch. Musím to trochu poupravit a pak dopsat, ale nějak nemám nápady... Fakt nevím, kdy to dokončím, ale slibuju čestný pionýrský XD že to jednou dopíšu XD Jinak pls pište komenty, potřebuju přece znát váš názor =)

  • MIKEY:
Hmm, Gerard se netvářil zrovna nadšeně, když jsem přišel. Připadalo mi to jako kdyby očekával někoho jinýho. ,,Čau Gerarde. Jak se dnes máš? Vypadáš lépe než včera…'' Zeptal jsem se jen tak mimochodem. A on odpovídal ve stejném duchu: ,, Ahoj, Mikey. Mám se docela líp. A ty?''Takhle jsme se bavili celou dobu než jsem si uvědomil, že musím nakoupit a Aliciu bude zajímat kde jsem se zdržel tak dlouho.
  • FRANK:
Do háje, už zase objímám záchodovou mísu, pro mé řekněme malé tělo, je to dost vysilující. Už jsem se celkem sebral z toho včerejška a začal myslet na Gerarda, jak jsem tak na něj myslel, hnulo mi to žlučí a začal jsem znova blít. Ne, jako, že by mi z Geeho bylo na blití, ale asi mám ještě pořád co zvracet. Pak, když už mi bylo trochu lépe, jsem se rozhodl pro koupel. Napustím si plnou vanu vody a chci tam dát trochu pěny. Mno, to se mi zase něco povedlo, jak jsem tak myslel na všechny události včerejška ,od seznámení s Gerardem po Edwardovu smrt, třikrát mi spadla láhev s pěnou a vylila se, počtvrté se mi povedlo nalít veškerý obsah láhve do vody, jak jsem byl zamyšlený. No, bezva, já kupuju pěnu jednou za Uherskej rok a teďka budu muset znova. Dyť ona byla skoro plná. Tak jsem se svlíkl a vlezl do vany. Začal jsem uvažovat co budu dneska dělat. Do práce musím až na dvě, dělám totiž ve videopůjčovně a tento týden mám odpolední. Měl bych dojít nakoupit, doma mám už jenom plesnivý sýr a taky vyprat, prádlovej koš mi přetéká. A nebo taky bych se mohl jít omluvit Gerardovi za ten včerejší náhlý útěk. No, jasně, zabiju dvě mouchy jednou ranou, uliju se z domácích prací a uvidím Mr. Gerarda Waye osobně. No, jasně!!
  • GERARD:
Byla tu ta mladá sestra a oznámila mi, že mě v pondělí pustí, což je k tomu, že je čtvrtek za docela dost dlouhou dobu, ale tak lepší než nic, mno. Ovšem pak budu muset chodit 1x týdně k psychologovi. Bléé, no nic nějak to zvládnu. Začnu znova, nechci zklamat Mikeyho. Za chvilku jsem usnul. Zbudily mě až nervózní kroky. To mě donutilo otevřít oči. Kdo zase otravuje?! Otevřel jsem oči a uviděl… . Ne, to není možné, že by mě přišel navštívit, nebo jenom něco zařizuje po svém kámošovi?? Konečně si všiml, že už nespím. ,,A-Ahoj, Gerarde. Jak se dnes máš??'' Zeptal se a vypadal jak třináctka na prvním rande. Tak nervózní. Zvědavě jsem po něm kouknul a zářivě se usmál. ,,Ahoj, Frankie. Já se mám dneska výborně.'' Protože jsi přišel, doplním se v duchu. Můj úsměv asi zabírá, vypadal, že se každou chvílí složí. ,, Tak to jsem rád.'' Odpověděl mi. Chvíli jsem si ho měřil pohledem, z dusného ticha nás vyrušilo zvonění telefonu. Frank rychle vytáhl z kapsy mobil. Pak dlouho někoho poslouchal a pak řekl tak jo, beru to. ,,To byl kámoš z práce.'' Řekl už trochu klidněji, pak si přisedl ke mně na postel dlouze se na mě díval a pak, zničehonic, mě políbil. Bylo to tak krásné, úplně jsem cítil tu elektřinu, která námí probíhala. Pak do místnosti někdo vešel, bože byl to Mikey! Stál ve dveřích celý zkoprnělý. ,,G-Gerarde?! Franku?! Co to kurva znamená?!'' ,,Mikey, počkej nech si to vysvětlit… .'' Řekl jsem nervózně, protože jsem nevěděl co bych mu měl říct. ,,Já nechci nic slyšet. Stačilo mi to co jsem viděl. Franku ty a buzerant?! A dokonce s mým bratrem?!To je i na mě moc…!!!!'' Pak se otočil na podpatku a zmizel. Frank si letmo poodsedl a jemně mě pohladil po tváři.,,Vy se nějak znáte s Mikeym?!'' Bože, vždyť já žárlím. ,,No, hráli jsme spolu kdysi v jedný kapele a jsme tak trochu kámoši.'' Řekl dost přesvědčivě. Pak jsem ho vášnivě políbil, ani vlastně nevím proč. Z toho se můj malej kamarád začal probouzet k životu. Sakra, zrovna teď. Doufám, že si toho Frankie nevšiml. Aspoň doufám. Pak jsme se dlouho o něčem bavili a on pak musel jít do práce. ,,Hele, Gee. Já jdu vydělávat cashe, tak nashle zítra.'' Kurevsky hezky na mě zamrkal dlouhýma řasama, líbnul mě na rty a zmiznul. Do hajzlu co teď já tadyk s tím?! A ještě do toho všeho přilezla ta kráva (sestřička) a všimla si mého problému a pak se blbě culila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pája Pája | Web | 12. prosince 2007 v 18:43 | Reagovat

Tak to je mazec!!!

2 JitkaVampire JitkaVampire | 19. května 2008 v 16:02 | Reagovat

ZA NADRŽENÁ SESTŘIČKA BY SE NA NĚJ MOHLA VRHNOUT,AŤ JE TAM ŇÁKÁ ACTION...XDDDD

3 JitkaVampire JitkaVampire | 19. května 2008 v 16:02 | Reagovat

*TA

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.