Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

The Hardest Part is Leaving You III.

6. prosince 2007 v 21:10 | Loilska |  The hardest part is leaving you
A jedeme dál..... =)

  • FRANK:
Tak jsem ho teda přišel navštívit, zdvořile jsem ho pozdravil a on se na mně usmíval jako nějaká děvka. Málem mě to porazilo. Bože, já jsem nikdy nebyl buzna. Ale, pro něho klidně budu. Pak mi zazvonil mobil. ,, Zdar Franku, čéčé, hele víš já bych si s tebou na zítřek potřeboval vyměnit směnu.'' Sakra co ten debil chce?! ,,Ahoj Bobe, ale jo, proč ne? Akorár proč tak najednou??'' Zeptám se ho nasraně. ,,Mno, hele babička má narozky tak jedeme komplet celá rodina do Portlandu, víš.'' ,,Aha, tak ok, nemám si vzít směnu radši rovnou na celý den??'' ,,Néé, v žádném případě, já bych se pak neměl na co vymluvit, abych mohl odjet dřív.'' Rozhodnutě jsem si přisedl na jeho postel a přiblížil se k jeho obličeji. Naklonil se a…..políbil jsem ho! A on mi to opětoval! Zkazil nám to….Mikey!! Zničehonic stál ve dveřích a nevěřícně zíral. Pak řekl: ,,G-Gerarde?! Franku?! Co to kurva znamená?!''Nevěděl jsem co bych měl říct. Tohle vyřešil Gerard: Mikey, počkej nech si to vysvětlit… .'' Mikey ovšem asi nechtěl nic vědět protože: . ,,Já nechci nic slyšet. Stačilo mi to co jsem viděl. Franku ty a buzerant?! A dokonce s mým bratrem?! To je i na mě moc…!!!!''Pak zmiznul. Jemně jsem Geeho pohladil po tváři. Gerard se mě zeptal: .,,Vy se nějak znáte s Mikeym?!'' Znělo to tak nějak žárlivě. ,,No, hráli jsme spolu kdysi v jedný kapele a jsme tak trochu kámoši.'' Jsem mu řekl. Pak mě vášnivě políbil, asi měl strach, že bych mu utekl bo co. Všiml jsem si, že začíná mít menší problém, což mi lichotilo, samozřejmě. Pak jsme se o něčem, ani nevím o čem, bavili. Všiml jsem si kolik je hodin a tak jsem řekl: ,,Hele, Gee. Já jdu vydělávat cashe, tak nashle zítra.''Zamrkal jsem na něj. Sedl jsem si do auta a snažil jsem se to tam nějak rozdejchat. V práci to pak bylo, utrpení, furt tam lozili lidi, něco půjčovat a vracet a pak tam přišla tam blbá bréca z obchodu a dělala, že něco vybírá a přitom mi čuměla do rozkroku, kráva. Když byla konečně zavírací doba, těšil jsem se domů, že si odpočinu a budu vzpomínat. Vyšel jsem ven, do tmy. Tam někdo stál opřený o zeď a kouřil cigaretu. Když mě zahlíd, típl ji a postavil se mi do cesty. Byl to Mikey! ,,Ty malá děvko, nikdy jsem si nemyslel, že seš buzna, že jsi střídal holky, Okay, to beru, ale mýho bráchy se nedotýkej nebo budeš mít co dělat se mnou.'' Pak mi udělal slušnýho monokla a řekl: ,,Nechci nic slyšet, todle bylo pro výstrahu!!Příště už to může být horší.'' Au, moje oko. Dojel jsem domů a dal si na to studenej obklad. Pak jsem si lehl a přemýšlel… Co mám dělat? Mám nechat Geeho, lásku moji?? Nebo to nějak Mikeymu vysvětlit?? Těžká situace, ale co se dá dělat. Z toho všeho jsem usnul.
  • MIKEY:
Tak to mi teda neměli dělat. Ta malá děvka Iero, byl sice můj kámoš a nevadilo mi, že střídá holky, ale na brášku mi sahat nebude. To teda ne. Gerard už to měl v životě dost těžký. Rodiče nám umřeli při bouračce, Vicky mu umřela a teď, aby ho ojel takovej děvkař?! Tak to ne! Já tomu zabráním. ,,Alic, zlato, vydržíš chvíli sama? Musím si jít něco zařídit, budu doma brzo, ano?'' ,,Dobře Mikey, přijď, ale brzy.'' Fajn, tak jde se na to. Opřel jsem se o zeď u videopůjčovny kde Iero maká. Zapálil jsem si cigaretu. Ani jsem ji nedokouřil a ta malá děvka vyšla ven. Počkal jsem až zamkne dveře a zastoupil mu cestu. ,,Ty malá děvko, nikdy jsem si nemyslel, že seš buzna, že jsi střídal holky, Okay, to beru, ale mýho bráchy se nedotýkej nebo budeš mít co dělat se mnou.'' Udělal jsem mu pořádnýho monokla. To by ho mohlo odradit od toho, aby mi dělal do bráchy. ,,Nechci nic slyšet, todle bylo pro výstrahu!!Příště už to může být horší.'' Pak jsem se otočil a šel jsem domů k Alic. Večer před usnutím jsem přemýšlel: Co když to ale myslí s bráchou vážně? Blbost, dyť je to děvkař. Ale co kdyby??
  • GERARD:
Frank prišel na druhý den a měl monokla! I tak mě ta moje fretka políbila. ,,Proboha, Frankie, co se ti stalo??'' ,,Ale to nic, spadl jsem ze schodů.'' ,,Nelži, Franku Iero!!!'' Nakonec jsem z něho dostal, že Mikey - ten s postavou vyzáblého běžce, dal do držky Frankiemu. O tom si s ním budu muset vážně pohovořit. Vyměnili jsme si s Frankem číslo a celý večer jsme si psali erotické sms až jsem z toho byl nadrženej jak drak, takže jsem si pak musel odskočit do koupelny, mno řekněme provést jistou věc.
V PONDĚLÍ:
Mikey pro mě přijel autem a já se na něj tvářil jak kakabus. Nechápavě se mě zeptal co se stalo. ,,Tak ty nevíš co se stalo ty dobytku?! Zmlátíš mi Frankieho a nevíš co se stalo?! Já ti, ale povím co se stane!! Ještě jednou mi na něho vztáhneš ruku a vymlátím z tebe duši!!! To se stane!!!'' Pak jsem se uraženě posadil do auta a čekal než mě odveze domů. Pomohl mi donést tašku nahoru, ale pořád se neměl k odchodu. ,,Hele Gerarde, já ti nebudu lhát. Já znám Franka líp než ty. On ublížil spoustě holek a já nechci, aby ublížil i tobě. Respektuju tvoje rozhodnutí, že s ním chceš být, ale být tebou dám si na něj bacha.''Co si o sobě kurva myslí?!,,Mno Michaeli, já si myslím, že Franka znám líp než ty a taky jsem dospělý a můžu si dělat co chci. Ty mě nebudeš buzerovat, koho můžu milovat a koho nesmím..!''Páni, poprvé jsem to řekl nahlas. Měl bych asi večer pozvat Frankieho na nějakou večeři při svíčkách nebo tak něco. Mikey to asi pochopil a pak odešel. Já se rozhodl, že Frankovi teda udělám překvápko. SMS: Frankie, prijd v osm ke me, adresu znas. Mam pro tebe prekvapko. Tak to bychom měli. A teďka to jdeme zrealizovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sonICQa sonICQa | Web | 6. prosince 2007 v 21:20 | Reagovat

na mem blogu je bleskovka takse pripoj

2 plceeek plceeek | Web | 7. prosince 2007 v 8:48 | Reagovat

jee to je super uz se tešim na další díl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.