Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

Červenec 2008

Nezlob se XXIV.

31. července 2008 v 15:07 | DG |  Nezlob se
Omlouvám se,že to tak trvá,ale na tohle já prostě musím mít ,,náladu''.
Ano,další emotivní kapitola.Bože.All you need is love VII.

28. července 2008 v 20:57 | DG |  All you need is love
Já tadytu slaďárnu fakt nemám ráda.Fakt ne.
Ale mám ráda tebe a tvoje komentáře,takže tady to máš <3

I'm not your friend, I'm your lover I.

28. července 2008 v 17:25 | Linka |  I'm not your friend, I'm your lover
Připadám si užitečně...xD Další story od Linky.

Když mi to nedáš, vezmu si to sám III. & Epilog

27. července 2008 v 18:26 | Linka |  Když mi to nedáš, vezmu si to sám
Bože, vždycky jsem milovala tenhle závěr.

Chcete vidět trojku? Tak chcete?

27. července 2008 v 11:57 | DG |  Something Else
Jejííííííííí!!!! Já vám něco musím ukázat...
*orgasmus*
Možná, že se to bude zdát dokonalé jen Natálce,která sdílí mou hokejovou váseň a cituji:,,Hokejisti su buzny!'', ale co už xD Potřebovala jsem vám to ukázat...oh,udělejte mi něco,ať na to nečumím....
Jo a za tento objev vděčím Loilsce a tímto jí patří obrovský dík...za tuhle fotku tě budu milovat a ctít do konce života XD Drbáku XD
(Jsou to Finové, že jo, že jo? xD Koivest <3)

Sejde z očí,sejde z mysli... IV.

26. července 2008 v 21:23 | DG |  Sejde z očí, sejde z mysli
Sorry...snad jste ještě nezapomněli.
Tenhle díl pro tebe,Swuppie,za to,že jsi a že jsi taková jaká jsi.Moje Klárka Šmatla kurva,muhehe.
A taky tobě, lásko.

Když mi to nedáš, vezmu si to sám II.

26. července 2008 v 19:21 | Linka |  Když mi to nedáš, vezmu si to sám
Pokračování, Linka bude mít z těch komentářů radost :))


Když mi to nedáš, vezmu si to sám - Prolog

26. července 2008 v 10:14 | Linka |  Když mi to nedáš, vezmu si to sám
Takže tak jak vám Linka psala, když tu teď není tak vám sem pomalu začínávám dávat její starší story.

Rozcestník - Stories by Linka

26. července 2008 v 10:12 | Linka |  Stories by Linka
(tři části+prolog a epilog, dokončený)
"Gee prosim nepij… víš že… že mě to trápí."Mikey… já to vim ale…podíval sem se stranou…. "Nemůžu." Chytnul mě za bradu a otočil obličejem k sobě. "Proč bys nemoh? Prosím Gee udělej to pro mě!" Koukal se na mě a já něj. Přišlo mi to jako celá věčnost. A pak se Mikey začalpřibližovat. Chtěl mi samozřejmě dátnormálnípusu. Ale já sem se už nemoh udržet. Začal sem ho líbat a rukou mu vjel pod triko. Myslel sem že se tohle nikdy nestane. Myslel sem že když budu střízlivej tak že se udržim. Chyba lávky. Mikey mě samozřejmě hned odstrčil. Měl vykulený oči a červenal se. Já sem se bez jediného slova zved a šel k sobě do pokoje. Cestou sem jenom popad flašku vodky. Mikey mě ani nezadržel. Jenom mě pozoroval těma svejma krásnějma očima co mě stály tolik přemáhání. Který nakonec vešlo v niveč.Mikey… co sem to udělal?
(dvě části, dokončený)
Každá část mého těla, po něm toužila. Toužila políbit ho, dotknout se ho…obejmout ho a cítit tlukot jeho srdce. Cítit jeho rty na mích. Cítit jeho prsty klouzat dolu po mém těle. Toužil sem po vášnivých a něžných polibcích. Chtěl bych slyšet jak sténá moje jméno. Chtěl bych najít místa na jeho těle které ho přimějí křičet, které ho přimějí sténat, které ho přimějí zmítat se…
(pět částí, dokončený)
Ukrást auto, by neměl bejt takovej problém, opakoval sem si pořád dokola. Šli sme s Frankem tmavou ulicí, oba příliš vystrašení z toho co se má stát, než aby sme mluvili. Museli sme to auto ukrást. Museli. Jinak by sme nedostali další dávku. Řekl auto, nebo nic. Sex už ho dávno nezajímal, měl nový, hezčí, nezkušený kluky který pro něj udělaj cokoliv. Od nás chtěl auto.
(na starém blogu sem něco měla, ale nějak se mi to už nepáčí, takže možná začnu přidávat Osadu 4, až se v tom zase trochu pohnu)
Sex, drugs&Rock'n'roll
(zatím sedm částí, nedokončený, coming soon)
Berta miluju, ale každej má svoje mouchy. A on žárlí. Viděl sem to na něm když sem mluvil o Frankovi. Ale nemá žádný důvod proč žárlit. Frankie není gay a nikdy nebude. Bohužel. Ne, to sem neřekl. "Zlato, někdo ti volá!" zakřičel na mě Bert z obývacího pokoje. Běžel jsem za ním a povšiml jsem si že vypadá celkem rozladěně. Kurva, proč zase??
Kouknul jsem se na display mého mobilu a ihned mi bylo jasné proč. "Frankie is Calling" stálo na něm. Nepamatoval jsem si, že bych Frankovi dával svoje číslo, ale je pravda že si z toho večera pamatuju málo věcí. Zmáčkl jsem zelené tlačítko a Bert se na mě uraženě podíval.
(osmčástí, dokončený, coming soon)
Tohle je Mikey, můj bratr. To je Patrick Stump, ten co… co chce koupit náš dům" Představil ho Gerard. "Těší mě." Odpověděl Patrick, Mikey se však jen usmál a kývnul hlavou. Patrick ho ještě chvíli sledoval, přišel mu naprosto odlišný od jeho bratra. Mlčky mu podal cukřenku. "Ne, děkuji. Nesladím." Mikey se zase jen usmál a pokrčil rameny. "On nemluví?" zeptal se Patrick zmateně Gerarda. "Ne, je němý." Odvětil chladně Gerard, bylo jasné, že se chce vybavovat co nejméně.
(x částí, nedokončený)
"Takže jste ho nakonec zabila" řekl Bob nevěřícně a posadil se na stůl k Ashley. Jen opovržlivě trhla hlavou, veškerý žal z jejího obličeje rázem vyprchal. "Podváděl mě. S mužem. Chápete to? Nemohla jsem mu to odpustit. To bylo prostě… moc." Řekla naštvaně podívala se mu do očí. "Co byste dělal vy?"
"Cokoliv, madam." řekl Bob a nasadil si sluneční brýle. "Cokoliv, kromě vraždy."

Suspenzor Cudnosti - part one

25. července 2008 v 14:04 | D.G. & Nathalie |  Suspenzor Cudnosti
Celé mestečko sa prebúdzalo novým ránom, vtáčky začali nalietať na elektrické drôty a potom uhorené padajú na zem. Na toto všetko sa veľmi rád díval z okna sotva sedemnásť ročný chlapec, tak celkom podivín. Dnes tomu nebolo inak, Gerard zase pozeral cez okno na padajúce uhorené vtáky, keď v tom ...
"Gerard!" Ozvalo sa zarevanie a zvuk niesol po celom dome. Chlapec len prevrátil oči, odtrhol zrak od okna a prišiel do obývačky, odkiaľ prichádzal hlas jeho matky.
"Ano mami," spýtal sa a postavil svoje telo pred televíziu. Jeho drahá mama zdvihla pravú ruku, ohnala sa ňou sprava - doľava, na znak toho, aby synáčik opustil priestor pred televíziou a miernym hlasom mu oznámila:
"Gerard?"
"Hm," otrávene hmkol a založil ruky na prsia.
"Chcem zebru!"
"Čo?"
"Prines mi zebru pod hlavu," vykrikovala na celý dom a tým upútala pozornosť mladšieho syna, ktorý pomaly liezol dolu schodmi.
"Akú zebru pod hlavu," zarazene sa opýtal Gerard naspäť matky.
"ŽIVÚÚÚÚ PREDSA!"
"Odkiaľ ti zoženiem živú zebru, mami?"
"Zo ZOO, to ťa na brigáde nič nenaučili?"
"Ale ja som brigádoval na zmrzline."
"Veď hovorím!"

Suspenzor Cudnosti (úvod)

25. července 2008 v 13:54 | DG & Nathalie / EK & MD |  Suspenzor Cudnosti
Ha, nazdar jebáci!
Je nám ctí předvést nám naši novou spolupráci, waycest na pokračování jménem Suspenzor Cudnosti, která představuje naši pravou úchylnou a nechutnou tvář. Ten krásný obrázek k ní vytvořila Linka, whoa.
Tady se můžete pokochat a dozvědět se,jak to vzniklo.
Užijte si to a nezlobte nebo dostanete suspenzor.
DG & Nathalie
(Prosím, čti dále ↓)

The King of Dicks IV.

24. července 2008 v 23:23 | Drbák a Drobek |  The King of Dicks
Jsme posedlé...šuldou...já rozhodně XD
Enjoy... a víte,jak milujeme komentáře? <3
Frank's pov:
Dobře, s tím, že nemám péro a Gerard to ví, už jsem se vyrovnal.Možná, že by nám to takhle možná mohlo i klapat, kdyby on nebyl tak…agresivní a volil by slova trochu s taktem.To, co mi řekl…no, to, že ho budu šukat nanejvýš nohou, to bylo kruté. A necitlivé.
,,Gee?''otočím se na něj, je co vyjdeme z nemocnice(mám chuť napsat porodnice..).
,,Ano, baby? Zrovna jsem dostal takový úžasný nápad...''To snad není pravda, zase v jeho očích vidím to, co..tam je prakticky pořád.Sex,tse.
,,Tohleto je důležité.''zamračím se na něj a odstrčím jeho ruce šmátralky z mého pozadí.

Whoa. Linka je tady

24. července 2008 v 17:11 | Linka |  About
Whoa, ahoj.
Takže, já sem Linka a bylo mi nabídnuto, abych se přidala na tenhle blog. Musím se přiznat, že ačkoliv jsem to přijala, tak momentálně sem uprostřed tvůrčí krize a píšu málo a ještě pomalu, ale hrdě musím prohlásit, že moje věci se většinou dají číst, takže tak. (ano věřím si XD)
K waycestům aspol, sem se dostala někdy v lednu/únoru 2007 (spíš dřív) a to tak, že sem se přidala na fórum na lide.cz a potom aj na děníčky… a psala jsem. A psala. A psala. Dokonce se mi i stalo, že sem měla na všech děníčcích a waycest fóru poslední pokryčko já. Kdybyste patřili mezi takovéto pamětníky, tak na lidech mam nick Eylonwy, těší mne. A znáte waycest.blog?
Jo? No, tak ten sem založila já.
Bohužel, co zrušili fórum, tak to upadá. Teda, ono to upadá všechno tak jako celkové a spousta lidí co znám, už to psaní vzdala.
Mám aj vlastní blog, linka-s-stories, ale už na to peču, není to na nic, mít blog s povídkami sama. Jo, bylo to fajn, minulý prázdniny, když sem každej den zveřejnila jeden kousek povídky. Ale takhle… prostě teď tu budu tak trochu oxidovat a přidávat sem své hluboce umělecké povídky *ironie*
Musím se přiznat, že s DG sme se dohodly, že ze začátku (to teď budu v brně) sem bude přidávat moje starý věci, není jich moc a navíc sem dám jenom dokončené, a až se vrátím tak budu pokračovat dál ve psaní. Ehm. Já nevím co bych vám ještě povídala. Měla sem napsat článek "Ahoj, já jsem Linka" a to už jsem napsala, že?
Musí vám to stačit.
Jo a mimochodem, já sem ta mamuška, pro kterou DG píše povídky s paddym (whoa!) ta co píše komentáře podepsána Linka [Supports Linka/Paddy marriage XD], co je posedlá Paddym a jsem ta, co za ní jede Paddy když ho vyhodí z Vyvolených. Ano, to jsem já, co tu dělá designy (a tenhle růžový shit zase změním XD) a obrázky ke story (ale ne k vyvolenému, to opravdu ne) a taky slečna Beth ze školy hrou, co umírá z pohledu na Paddyho. Ano, to jsu já, Linka the Big Paddyfil XD
Haha!

Panic je Nanic VIII.

20. července 2008 v 0:13 | Duo spřízněných duší |  Panic je Nanic
Vědět že má holčička být úchylná na psát znásilňovat scéna? A já to tak ráda číst? Dobrá věc, vy rádi taky? Zajímat vás jak my zlomit Frankie šulda? Vy číst! Vy-komentář,my-radost.To být taky dobrá věc.Já myslet,že stačit?
"Mikey, nasaď mi ten kondom, brouku," zasténá Bert a Mikey strachy polkne. Ještě nikdy to nedělal, ani o tom nepřemýšlel!

Nezlob se XXIII.

17. července 2008 v 21:49 | DG |  Nezlob se
No...snad jste ještě nezapomněli? Já vím, dlouho to tu nebylo,ale...neměla jsem čas,náladu,nápady na tohle...Taky se mi posledníé dobou moje tvorba dost protiví,no snad se to spraví.Tahle kapitola tak nějak odpovídá mé náladě...Není to nic moc,což,ale snad už to bude brzy končit...
Ode mě vše <3

Only For My Dear Mum 2

14. července 2008 v 21:26 | DG |  Something Else
Takže, tentokrát má Linka svátek, takže pokračování tohoto shitu po...čtyřech letech, ha!
Všechno nejlepš, Paddyho a užij si to, mamuško, snad bude časem i pokračování <3

Panic Je Nanic VII.

12. července 2008 v 17:51 | M na druhou |  Panic je Nanic
Jejda xD
,,Co se smeješ,pičo?''vyjede na Berta ponížený Mikey,protože všichni kolem už se začínají dívat na Berta a diví se,čemu se tak směje.
,,Ale ale… to je řeč,mrdáku.''pokývá Bert uznale hlavou a dokonce se přestane smát.