Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

Prosinec 2008

Užijte si Vánoce. Vaše Smrt.

23. prosince 2008 v 14:08 | DG |  About


Ono to je už zítra? *stres* XD

Tadadááá!

Ha, pěkný obrázek, což?
Tak si to pěkně užijte, případně to nějak přežijte, doufám, že dostanete hodně krásných a úchylných dárků.
Takže za všechny vám přeju krásné Vánoce.
A našemu drahému POL, který měl nedávno (dobše, bylo to v říjnu XD) první narozeniny, taky. Děkujeme, že sem chodíte, ikdyž to tu někdy tak chcípá.
Dole máte ještě nějáké teplé obrázky ode mě :P


Tanga 4

21. prosince 2008 v 20:33 | DG and Pájina |  Cooperation


Ahh předtím jsem zapomněla na obrázek, je mi to moc líto XD


Miluju to Geeho hlasité vzdychání, jak děvka, to je rajská hudba pro mé uši.
Chtěl jsem, aby to bylo víc nahlas, tak jsem nu vjel jednou rukou dovnitř a začal si hrát tam.
Jezdil jsem mu nejdřív po stehnech a občas jsem mu zajel do rozkroku. Gerard vypadal že za chvíli vybuchne. Nechtěl jsem ho už dýl trápit tak jsem mu strčil ruku do boxerek a pořádně ho začal honit.
Kochal jsem se pohledem na nadrženého Gerarda a pokračoval jsem tak dlouho, dokud mu nechyběl k vrcholu jen kousek. Pak jsem přestal.
"To si snad děláš srandu?", vyjel na mě naštvaně. Jenom jsem se na něj ušklíbnul a dál na něj zíral. Gerard vypadal že mě za chvíli zaškrtí. Jeho bolestivě silná erekce volala po zpracování a já jsem se k ničemu neměl. Chtěl jsem něco jinýho. Chtěl jsem přejít do dalšího stupně zvrhlostí.
Nevím,jestli Gerard umí číst myšlenky, každopádně když jsem se k ničemu neměl,prohlásil:
,,Jak chceš,hochu.''
Vstal z postele a chytil mě kolem pasu. Moje záda se dotýkala jeho hrudi a můj zadek jeho rozkroku. Ušklíbnul jsem se. Něco mě tam znatelně tlačilo.
Gerard mě nesl přes chodbu až do kuchyně. To je prasák, ale tady jsme to ještě nedělali.
On je šílený. Myslel jsem, že mě ohne přes linku nebo něco takového, avšak jeho cílem byl sporák u okna. Rozesmál jsem se.
,,To nemyslíš vážně.''
,,Myslím,kotě.''vysadil mě na něj a v mžiku mi roztáhl nohy. Ještě jsem chtěl namítnout,že nás uvidí sousedi, vždyť sporák je u okna,ale nestihl jsem to.
Můj zadek byl volně ve vzduchu takže jsem myslel že každou chvíli spadnu ale Gerard se přicucnul až ke sporáku a držel si moje nohy kolem svého pasu. Cítil jsem jak do mě zajel. Vykvíknul jsem.
,,Kurva! Nemohl by ses alespoň pokusit být něžný?'' zasténal jsem a pevně ho chytil za vlasy.
"Ale zlato, nezapírej, já vím, že to máš rád na tvrdo", zasténal mi do ucha a přitom ho olíznul. Přitom do mě přirazil. Nečekal jsem to a plácnul jsem sebou na sporák.
Ještě, že já nikdy nevařím a sporák není horký. Myslím,že po tomhle mě budou bolet záda....a prdel. Škubnul jsem ho za vlasy.
,,Fajn,tak dělej,ty děvko,pořádně!''povzbuzoval jsem ho.
"Jak si pán přeje", řekl a pořádně přirazil. A kurva to je něco. Mnohem lepší než v posteli. Jenom jsem ležel bezmocně na sporáku a nechal jsem ho aby si s mojí prdelí dělal co chtěl. Držel mě nad zadkem a divoce mě šukal.

Tanga 3

11. prosince 2008 v 18:26 | DG & Pájina |  Cooperation
Ahh, to je tak fajn pocit, když vám jednou za čas jde zveřejnit nějáký článek...U Blogu.cz si člověk opravdu nemůže být ničím jistý xDNedivím se. Předklonil jsem se tak, jak jsem to viděl u.. nechtějte vědět u koho, pohodil vlasy a zase se narovnal.Pomalu, pomalounku jsem se otočil, tak aby mohl vidět tu nádheru zezadu.
,,Nejsou sexy,Gee?''zajímám se provokativně na jeho názor.
"Uhh.." začal Gerard "řekl bych, že by ti to mnohem víc slušelo bez toho", řekl s nadrženým úsměvem a přitáhl si mě k sobě na postel. Lehl si nade mě a přejížděl po mě pohledem. Natáhl se k mému obličeji a začal mě vášnivě líbat.
Chytil jsem ho za krk a pomalu jsem přejížděl po zádech až k zadku. Zmáčknul jsem ho a Gerard vyjekl.
"Nemyslíš, že už je čas ti ty tanga sundat?", zamrkla na mě.
,,Pana Wayi, nespěcháte na mě nějak?", usmál jsem se zákeřně a pak mě něco geniálního napadlo. ,,Co kdyby sis je zkusil ty, Gee?','navrhnul jsem a přitom ho kousnul do bradavky.
Gerard na mě nevěřícně koukal a pak zakroutil hlavou.
"No tak Gee...", prosil jsem ho, "a ještě si mi za ten striptýz slíbil kuřbu", ušklíbnul jsem se na něj. Gerard odevzdaně pokrčil rameny a přemístil s k spodní polovině mého těla.
No aspoň,že tak. Ale stejně ho přesvědčím, aby si je oblíknul a pak mu objednám vlastní. Okamžitě jsem si představil, jak máme každý své a spolu v nich....myšlenky se rozplynuly, jakmile se jeho jazyk dotknul mého nástroje.Už je to tady,kuřba by Gerard Way, to je něco neuvěřitelného.
Hladil mě po stehnech a přitom mi ho lízal po špičce.. Začal jsem sténat jako o život.. jo v tomhle je Gerard mistr. Najednou mi ho olíznul celého a já se neudržel a přirazil jsem mu ho do pusy. ´A teď makej ty zmetku, to máš za to že sis nechtěl oblíct ty tanga´
Řekl jsem to nahlas? Gerardův výraz bych vám přál vidět, no chudák se málem dusil a ještě jsem ho nasral...Nevadí. Potrestá mě určitě později, teď je řada na mě.Chytil jsem ho pevně za vlasy a nemilosrdně mu přirážel hluboko do úst.
Přirážel jsem mu ho až do krku cítil jsem jak se mnou skoro dusí, ale přitom mě objížděl jazykem. Tak zkurveně se mi to líbilo. Rukama mě začal dráždit u kořeně a já jsem se s hlasitým: "Geeeee" udělal.
Ještě jsem mu tu hlavu podržel, aby ani kapka nešla zbytečně. Pak jsem ho konečně vytáhnul a chudák Gerard se rozkašlal.
"Kurva Franku...''řekl,když popadl dech.
,,Co je?''zeptal jsem se nevinně.
"No a teďka bych si zasloužil nějakou odměnu ne?", zeptal se Gerard.
"Mmmm.. a co by si chtěl?", zeptal jsem se vyzývavým hlase.
"Tebe", zasténal a skočil na mě.
Nechal jsem ho na mě, kroužil proti němu boky a svlékal ho. Gerard mi to moc neulehčoval, náruživě mě kousal do krku.
,,Kurva,Gee,pomoz mi taky.'' Začal jsem být na nervy, chtěl jsem ho už taky konečně zase jednou vidět nahého.
"Pomoz si sám", řekl a vyplázl na mě jazyk. Povalil jsem ho pod sebe a začal jsem se mu dobývat do kalhot.
"No konečně" zasténal úlevně Gee a nechal práci na mě. Stáhnul jsem z něj kalhoty a začal jsem ho dráždit přes boxerky.

True story of Gee

8. prosince 2008 v 15:26 | Jozefa Zbranská
Pravdivý príbeh chlápka od nás z dediny,trochu upravený.

1917
Belleville bolo malé mesto uprostred hôr. Niekoľko drevených domov, kostol, krčma, obchod, a to bolo všetko. Ulice Belleville boli zaprášené a ľudia v Belleville tiež, všade boli skoro samé ženy, muži boli vo vojne a mesto bolo poloprázdne, unavené a chudobné. Na všetko akoby pomaly sadal depresívne sivý prach smútku, driny a únavy. Vojna už zachvátila celý svet. Nebolo už takmer nikoho,kto by sa do nej nezapojil. Medzi ženami koloval vtip: "Mala som sa vydať za Geeho. Toho by do vojny nezobrali a moje deti by teraz mali otca."

Wake the dead díl 3.

3. prosince 2008 v 22:49 | Petronajt |  Stories by Petronajt
Že to ale trvalo:-D a navíc,tenhle díl je asi pěkná hovadina....nebojte,v příštím už toho bude víc...

Probudilo mě ostré houkání,pravděpodobně projíždějící sanitky.Hrozně mě bolela hlava….Zkoušel jsem si vybavit,co sem včera děla,ale hlavou mi proběhly jen nějaké nezřetelné útržky vzpomínek…zděsil jsem se….není to jenom sen?Rychle jsem se otočil a zadíval se vedle sebe na postel.
Nebyl to sen.Vážně tam ležel.Gerard.Nic jsem o něm nevěděl.Jenom že utekl z léčebny.Sakra,já se s ním vyspal!
Nevěřícně jsem na něho zíral,jak spí,nahý,napůl zakrytý duchnou.Viděl jsem jeho bílá záda a mastné černé vlasy.Přemýšlel jsem,jak se to mohlo stát,jestli jsem byl prostě natolik zlitej,že sem se nechal jenom tak vojet,nebo….že alkohol povolil uzdu mé skryté orientaci.

A nejvíc mě děsilo,že čím víc jsem o tom přemýšlel,tím víc mi přišla pravděpodobnější druhá možnost.

Co mi zbývalo,než se s tím zkusit vyrovnat.v životě už sem měl tolik zvratů,že tohle…..už nějak snad přežiju.Zvedl jsem se a šel si pro prášek.

Opřel jsem se v koupelně o umyvadlo.Díval jsem se na odraz svého obličeje,a vzpomínal,co je v mém životě normální.V čem jsem já normální.Hodnou chvíli jsem nemohl na nic přijít…..když jsem si s mírným hrknutím v žaludku povšiml,že se na mě můj odraz ze zrcadla hořce šklebí,aniž bych si já uvědomoval,že to dělám,rozhodl jsem že už je vážně na čase si vzít ten zatracenej prášek.
Vytáhl jsem z pod zrcadla malou krabičku s bílýma,snad jen mírně do žluta zabarvenýma tabletkama.Jednu jsem zapil a spočítal ty ostatní.Bylo jich tam už jenom šest,což znamenalo,že mám nejvyšší čas jít si pro další…ale až zítra,řekl jsem si,toho doktora,co mi je předepisoval,jsem z duše nenáviděl.

Pořád jsem byl strašně rozhozenej,ale prášky už začaly účinkovat….tak sem se zvedl z podlahy v koupelně a šel si dát obklad na hlavu….ve všech těch sračkách sem ani nestačil zmínit kocovinu.3rl jsem si do ložnice pro ručník,Gerard se zrovna probíral.Zamžoural oslepenýma očima do denního světla a odhodil si vlasy z obličeje.

"Co to kurva…"
Jeho pohled padl na mě.

"A…ahoj…"
"Dobrý ráno…"
chvíli jsme na sebe rozpačitě koukali.Ani jeden z nás očividně nevěděl co říct…
"Ehm…děkuju za nocleh…."
"Nemáš zač….mám ti taky přinést obklad?"
"Jo….Jo,prosim,děkuju.mám kocovinu jako prase."
"To já taky…tak počkej"
Vzal jsem z šuplíku dva ručníky A šel do koupelny je namočit.Celá tahle situace působila dost komicky.Jak to asi bere vlastně on?Je na kluky,nebo byl jenom tak opilej?Bere to jenom jako úlet nebo jako….něco víc?

Při té představě ve mně hrklo.Bral jsem to snad já jako něco víc?Jediný,co sem věděl jistě bylo,že ho nechci nechat jenom tak odejít.

Našel sem ho už v kuchyni u stolu se skleničkou vody.Podal jsem mu ručník a doufal,že ten nevyhnutelném rozhovor začne sám.

"Víš…no,totiž….omlouvám se."
Bylo vidět,že se mu to neříká lehko.
"Za co?"
"Jenom se ti sem tak zničehonic nakvartýruju,a ještě v noci tě-"
"Nech to být,vlastně….díky tobě sem si uvědomil,kdo sem."
Upřel na mě svoje pronikavé oči.Nevědomky jsem se v nich začínal topit.

Tanga 2

3. prosince 2008 v 18:06 | DG & Pájina |  Cooperation


Už ten jeho hlas...Tak.Konečně,poslední píseň,zamávání a ádié. Gerard mě doslova vlekl do šatny, Mikey se po nás díval nadrženě, Ray mírně znechuceně a Bob zmateně. ,,Tady ne.''odstrčil jsem se smíchem jeho ruku z mých kalhot a podíval se na něj. Tvářil se hrozivě ublíženě. ,,Pojedeme ke mně',' mrknul jsem na něj. ,,Frankůů,nebuď na mě zleeej,už to nevydržím,' 'stěžoval si, ale já už jsem volal taxíka.