Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

Leden 2009

Tanga 5

27. ledna 2009 v 19:00 | Dg&Pájina |  Cooperation
Děti děti, to nejsem já, kdo to tak chladnokrevně seká, já fakt ne XDA já jsem si to velice užíval a přirážel k němu.Narážel na moji prostatu a já jsem ho tahal za vlasy. Udělal to v co jsem doufal - vzal mě za erekci a začal mě k tomu honit ,bože, miluju ho.
Zvednul jsem se ze sporáku a začal jsem ho vášnivě líbat. Gerard si mě k sobě přitáhnul a zasunul se do mě až na doraz. Chvilku se přestal hýbat a jenom mě líbal. Sakra já potřebuju pokračovat
,,Šukej mě,ty děvko zkurvená...', 'pošeptal jsem mu a přitom ho kousnul do ucha. Vím,j ak ho vzrušuje, když mluvím sprostě.
,,Jak moc to chceš?', 'provokoval mě. Jednu jsem mu vrazil.
"Takhle moc", a vrazil jsem mu znovu.
"Dobře ty moje děvko", zasténal a začal znovu přirážet. Zase jsem si lehnul na sporák a nechal jsem se unášet slastí. Cítil jsem že už brzo budu.
Gerard byl ve fázi, kdy sténal mé jméno a zpocené vlasy se mu lepily na čelo, už jen kvůli tomu jsem nezavíral oči, byl tak sexy. Posledních pár silných nárazů na mou prostatu a potřísnil jsem Gerardovi jeho krásnou ručku.
"To si uklidíš", řekl Gerard a strčil mi ruku až do pusy. Všechno jsem slízal i když to bylo docela nechutný. Přece jen to bylo moje sperma. Gerardovo chutná líp.
Gerard se ke mě natáhnul a chytil mě za krkem aby mě políbil. Pořád byl ve mě.
Takže prakticky měl teď v ústech moje sperma i on. Slaný to polibek. Potom ze mě konečně vyklouznul a já jsem slezl ze sporáku, bože, to byl nápad tohle...
,,Frankie? Mám hlad.'' svěřil se mi Gerard a tak jsem nahlídnul do ledničky, načež jsem dal za chvíli ohřívat párky. Později, když jsme spolu seděli v stolu, Gerard začal být zase vzrušený.
,,To nemyslíš vážně.''rozesmál jsem se.
,,Nemáš ten párek tak olizovat, jako nějáká děvka!'' vyčetl mi, jako by to byla moje chyba.
Jako naschvál jsem si vzal další párek a strčil si ho celý do pusy. Přitom jsem se na Gerarda upřeně díval. Začal jsem ho sát, okusovat, olizovat no prostě všechno co mě napadlo. Potom jsem se podíval Gerardovi do rozkroku. Byl úplně tvrdej.
Konečně už jsem párek dojedl a čekal na Geeho co udělá. Chvíli na mě jenom nadrženě zíral, potom vyskočil ze židle a popadl mě za ruku.
"Kam jdem?",, zeptal jsem se zděšeně.
"Uvidíš", mrkl na mě a vlekl mě dál.
Nechápal jsem, kam mě vleče, ale jakmile jsem spatřil dveře od mého balkónu, bylo mi to jasné.
,,Jsi ty normální jinak?! Všichni nás uvidí...'' nemohl jsem se moc rozčilovat, protože jeho ruce šmátraly po mém těle a lechtaly mě na bříšku.
,,Frankie...to bude adrenalin, pojď...'' lákal mě a nakonec jsme tam stejně skončili. Můj balkón není moc velký, ale k našim záměrům postačil. Praštil se mnou o zeď a začal mě nadrženě líbat, okusovat mi střídavě horní a dolní ret, zatímco naše rozkroky třel o sebe v šíleném tempu.
"P-počkej Gerarde.. stejně myslím že tohle není nejlepší nápad", mumlal jsem zatímco jsem se pokoušel vysmeknout a on mě horlivě líbal.

Snowy dance I.

11. ledna 2009 v 19:05 | Josefa Z.
SNOWY DANCE
By Jozefa Zbranská

Za oknom chaty padal čoraz hustejší sneh. Bol Silvestrovský podvečer, ale štvorica, ktorá si chatu v horách prenajala, aby Nový rok oslávili na lyžiach, sedela vnútri. Chata bola prakticky na samote a bola zaprataná starými gýčmi, ale bola útulná.
"Viete, čo mi napadlo?" Alicia nalievala do šálok horúcu čokoládu. "Mohli by sme mať dvojitú svadbu."
"Jasné!" Pridala sa jej najlepšia kamoška Marianne. Boli najlepšie kamošky na život a na smrť už asi od desiatich rokov. "Bob?"
"Kto bude platiť ten alkohol?" Zasmial sa.
"Ľudia, vy chcete svadbu, ale uvedomujete si, že vás dovtedy musím naučiť tancovať?" Zapojil sa Aliciin snúbenec Mikey.
Mikey bol profesionálny tanečník spoločenských tancov. S Aliciou ich zoznámila jeho susedka Marianne, on ju potom zoznámil so svojím kamošom Bobom. Odkedy sa tieto dve dvojice dali dokopy, trávili spolu všetok čas. Teda už skoro dva a pol roka. S Bobom sa asi pred mesiacom dohodli, že baby požiadajú o ruku. Odvtedy plánujú čoraz šialenejšie svadby.
"Dáme si čierne šaty," vyhlásila Alic, oprela sa o Mikeyho a odchlipla si z čokolády. Jej najlepšia kamoška horlivo prikyvovala.