Future is bright pink,bitch!Gerard is watching you!

Complicated

Complicated X.

5. dubna 2008 v 23:06 | Loilska
Jak vidíte pokráčko xD Prý jsem výkonná, ale nevím nevím... xD To se nám to, ale krásně kulatí, už desátý díl...ale já toho mám ještě tolik na srdci... xD radši už mlčím, ale vy rozhodně nemlčte, ale komentujte :)

Complicated IX.

20. března 2008 v 22:14 | Loilska
Tak jsem se zase jednou dopracovala k pokráčku :) Prosím řádně okomentovat :)

Complicated VIII.

14. března 2008 v 21:44 | Loilska
Hehe, tak jsem se dokopala(překvapivě) k dalšímu dílu. Nevím co říct...Snad jen - pište komentáře xD Ale to jako fakt nebo.... xD

Complicated VII.

21. února 2008 v 20:09 | Loilska
Koukám lidi, že jsem sem už dlouho nic nepřidala co? Teda kromě Vyvolených xD Tak se to teda pokusím napravit. Tahle story teda stála hodně dlouho a to jsem přitom měla napsané pokráčko xD Jsem to, ale blb. Jen tak pro osvěžení paměti: V posledním díle se Bert pokusil o sebevraždu, byl v blázinci a pak uskutečnil svůj plán P - plán pomsty xD teda napadl Mikeyho. Předpokládám, že z tohohle asi moc nepochopíte, takže čekujte zde klidně i předchozí díly, díky za pozornost a tady je pokráčko xD

Complicated VI.

16. ledna 2008 v 19:52 | Loilska
Hojec, takže nakonec jsem se rozhodla, že to ještě trochu zamotám, ačkoliv nevím, jestli se vám to bude líbit, každopádně tady máte část, kterou zase vypráví Bert, ale nejspíš o víkendu tady dám i tu Gerardovu, šak uvidítě :)) Prosím neukamenujte mě za to xD

Complicated V.

13. ledna 2008 v 19:41 | Loilska
Další pokráčko, tak si toho važte, protože si nějak nejsem jistá, jak to přes týden budu stíhat xD Můžu vám však napovědět, že se tahle story blíží ke konci, ale to ještě uvidíte ;))

Complicated IV.

12. ledna 2008 v 22:30 | Loilska
Takže lidi, jako první věc se vám omlouvám, že jsem sem tak dlouho nic nepřidala. Vážně mě to moc mrzí a pokusím se to aspoň trochu napravit. Tady jsem vám napsala, pravda ne moc dlouhé, pokráčko Complicated, povětšinou sepisované ve škole xD Mělo to tu být už ve čtvrtek, ale prostě byly nějaké nečekané komplikace. Myslím, že tahle story už se blíží ke svému konci, ale ještě to nemám detailně vymyšlené. Tak myslím, že jsem vám sdělila všechno co jsem měla na srdci xD a tady je to pokráčko.

Complicated III.

4. ledna 2008 v 21:50 | Loilska
Tady máte to pokráčko o které jste si tolik psali ;))

Complicated II.

31. prosince 2007 v 20:51 | Loilska
Takže přátelé, tady jsem se dokopala k tomu, abych vám sem dala pokráčko :)) Málem jsem se na tom vyšťávila, tak né, mno xD Brzo vám tady snad dohodím i Second Chance, ale nevím, kdy přesně, takže si užijte aspoň tohle :)

Complicated I.

28. prosince 2007 v 21:20 | Loilska
Lidi, podržte se, ale já jsem začala psát Waycest :)) Mno, vlastně to měla být taková jednorázovka pro Martinku, jenomže mě to nějak chytlo, takže to bude delší. Tady je první díl, tak jsem zvědavá na váš názor :))
 
 

Reklama